nurse harveys gaz giderici

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve kestane tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kestane
  1. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar aranızda bu şuruptan kullanan varmı benim 43 günlük oğlum var çok gazlı bi bebek değil kendi gazını çıkarıyor sadece geceleri uyumadan biraz karnı acıyo sanırım bazen mızıklıyo bi arkadaş önedi aldık kullanmaya başladım gece hemen rahatladı uyudu hemen emerken sizlerde nasıl etki yaptı acaba

2. 28 Ocak 2010
  3. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben bebişlerimin ya mamalarına kattım yada direk ağızlarına verdim gaz içini benim bebişlerin gaz dönemleri vardı bitkisel şurup yan etkisizi güvenle kullanabilirsin o ağrılarını hafifletir

4. 28 Ocak 2010
  5. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok saol canım öneren kişide memnun kalmış araştırdım internetten falan yinede içim rahat etmedi kullananlardanda bilgi almak istedim

6. 28 Ocak 2010
  7. humerus

humerus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bizim bebiş çok gazlıydı.Birsürü şey denedik ama en iyisi buydu.Kesinlikle kullanmalısın. Bende şırınganın ucunu çıkarıp ağzına damlatıyodum ve inanılmaz rahatlıyodu yavrum.Hiçbir yan etkiside olmadı.:dance:

8. 28 Ocak 2010
  9. PINARYILDIRIM

PINARYILDIRIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Biz de oğluşumuza kullandık gayet memnun kaldık hiç bir yan etkisi olmadı yalnız kaşıkla vermek zor oluyor yarısı yere dökülüyor ben küçük bir biberon aldım onunla verdim emzirme arasında uyumuşsa uyandırmadan bu şekilde verilebilir tavsıye ederım..

10. 29 Ocak 2010
  11. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    damlalıla da verebilirsin

12. 29 Ocak 2010
  13. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    kızıma kullandım hiç işe yaramadıgamyoncuiremsu üstelik damla olmadığından veririken çoğu ziyan oldu:1closedeyes:

14. 29 Ocak 2010
  15. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben şırınga ile veriyordum ((iğnesini kullanmadan))

yada multitapsın damlalığını kullanıyordum hala bile kullanırım bazı ilaçları vermek zor oluyor

16. 18 Mayıs 2014
  17. capslocksmith

capslocksmith Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    metsil kullanıyorduk, tam çözüm olmamıştı. cuma akşamından itibaren, yani 2 gündür nurse harveysi günde 3 defa, yani 8 saat arayla, 1 tatlı kaşığı veriyoruz.

bebeğimiz epey rahatladı ilk izlenimim bu. fakat normalinden daha fazla uyuyor, bu da kesin.

2 ihtimal var.

1- bitkisel de olsa, bebeğe normalde verilmemesi gereken bişey, uyku yapıyor veya vücudunu yoruyor olabilir.

2- gaz sancısı azalan bebek, rahatladığı için, daha sağlıklı bir uykuya kavuşmuş olabilir.

bilemiyorum, yine de yavrum daha çok küçük azaltacağım dozunu. çünkü bize doktor metsil vermişti fakat fazla kullanmadık. bebeğin gazı artınca 5-6 gün düzenli kullandık fakat yne çok faydalı olmadı. bizde mecburen nurse denedik netten araştırarak. (bebeğim 37 günlük.)

kafam karıştı. günde 3 kere 1 çay kaşığına düşüreceğim, bikaç günde böyle deneyeceğim bakalım hayırlısı.

18. 22 Temmuz 2015
  19. asya neslian

asya neslian Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba benim bebeğim 12 günlük ve Gazi var kullanmam da bu ilacı bi sakinca var mı scaba