NURSE HARVEY'S kullanan anneler

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve sule3852 tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sule3852
  1. sule3852

sule3852 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim bebişim çok gazlı.KK da nurse harvey's şuruptan bahsediliyordu ben de alıp bi denedim.Ama sanki daha çok gazı oldu gibi geldi.Bebeğimi hiç rahatlatmadı.Acaba başlarda böyle olması normal mi.Etkisini görmek için bir süre düzenli kullanmam mı gerekiyor.Deneyiminizi yazarsanız sevinirim.Bu arada bebeğim üç haftalık...Teşekkürler.

2. 22 Eylül 2008
  3. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullandım bi faydası dokunmadı benimkine metsil daha iii geldi.ama bu olmuyoki bi başka bebeğe yaramasın.her bebeğe göre değişiyor .kimi metsil ,kimi nurse ,kimi zinco daha saysan var önemli olan hangisinin bebeğine fayda sağladığını bulmakk

Son düzenleme: 22 Eylül 2008
  4. 22 Eylül 2008
  5. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende kullanmıstım kızıma
    ama senın bebegın sanıırım 19 gunluk,nurse harvey's 1 aydan buyuk bebekler ıcın,metsil yada zinco verebilirsin
    zinco nun tadı kotu ama cok etkılı
    tavsiyem utuyle havluyu ısıt karnına va ayaklarına koy, karnına masaj yap ve bacaklarını karnına ıtıp bırak ,kolayca cıkarıcaktır gazını

6. 22 Eylül 2008
  7. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanmıstım kızıma cok gazı vardı bızımkınınde ama hıcbır faydasını gormedık hepsını denedım metsıl zınco babulıne neo baby ama en yararlı sab sımplex oldu bızım ıcın bebekten bebege degısıyor ama deneyebılırsın ama 1 aydan oncemı sonramı dıye bılmıyorum bız aldıgımızda 2 aylık falandı onunla rahatladı kızım azda olsa bırde masaj hareketlerı karnına sıcak havlu koymayı deneyebılırsın bırde drumuz bıze emdıkten sonra yarım saat yatırmayın demıstı dık bır sekılde gezdırıyorduk sonrasındada karnına mınık bır yastık koyup yuzustu yatırıyorduk belkı ısıne yarar.Allah kolaylık versın cabuk atlatırsınız ıns

8. 22 Eylül 2008
  9. zinedila

zinedila Evli Mutlu Çocukluuu:) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende kullandım sanki ii geldi gibi ama ben dönüşümlü olarak zinco ve metsilde verdim ama her bebeğe göre değişir tabi herkese ii gelcek die bişi yok inş geçer yakın zamanda gazdan bizde çekiyoruz arasıra....azaldı yani biraz büyüdükçe...

10. 23 Eylül 2008
  11. shannon

shannon Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım benim bebegimede sadece nurse harveys iyi geldi 2,5 aylıkken kesfettik o ilacı ve sadece o cözdü gaz sorunumuzu

12. 23 Eylül 2008
  13. Prm.Oznur

Prm.Oznur Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kızıma il zinko kullandım işe yaramadı.ama metsil kullandım anında çözüm oldu çook memnun kaldık. en iyisi metsil bencee

14. 23 Eylül 2008
  15. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben metsil,nurse harvey's,zinco,rezene çayı,papatya çayı,zeytinyağı,çörek otu yağı,sıcak havlu,masaj...kolik bebek cd si...hepsini denedim,hala da deniyorum ama pek faydasını gördüğüm söylenemez...3 ayını doldurmasını bekliyoruz,başka çaremiz yok galiba...artık sinirlerim kaldırmıyo,saatlerce ağlayıp,inleyip,çığlıklar atıyo...şu gaz derdi bi bitse de rahatlasak...
    bi de duyduğuma göre erkek bebeklerde kızlardan daha fazla gaz sorunu oluyormuş...ben ordan da şanssızım yani

16. 23 Eylül 2008
  17. acelyamm

acelyamm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canm benm bebeşimde kolik var. ama biz sadece sab siplex den memnun kaldık.denemelisin bence

18. 23 Eylül 2008
  19. Paspal

Paspal Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o şurup çok iyi yaaa ben gaz olayı yüzünden ölüyordum uykusuz geceler beni mahvetti ve kullanmadığım şey yoktu...sap simlex te çok iyi o da gaz ilacı...ben bide humananın kimyonlu rezene çayını kendim içiyordummm