nurse harveys kullanan arkadaslar varmı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve agapi tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

10 Mart 2008
    Konu Sahibi : agapi
  1. agapi

agapi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nurse harveys surubu doktorumuz onerdı epey bır sure once kontrole gıttıgımızde yazmıstı ben almadım uzun bır sure dogal yollardan gecırmeyı denedım masaj vs ama son gunlerde bu duruma bıde kabızlık eklenınce doktorumu aradım o surubu hatırlattı bırde glıserın fıtıl surubu aldım ıkı gun once gunde ıkı defa cay kasıgıyla verdım acaba kullanan arkadaslar varmı nasıl bı surup etkılımıdır gunde kac defa vermek uygundur doktorumuz gunde dort cay kasıgı dedı ama bana bıraz fazla gıbı geldı bu arada bebegım 76 gunluk

2. 11 Mart 2008
  3. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım ben bebeğim için kullanmıştım kısmen işe yarıyor doktorum günde iki kere yarım tatlı kaşığı verin demişti nurse harvey yazıp googleden araştırırsan bu ilacı kullanmış kişilerin yorumlarını okuyabilirsin

4. 11 Mart 2008
  5. agapi

agapi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok tesekkurler canım arastırıcam

6. 11 Mart 2008
  7. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben zinko kullanıyorum ve memnunum ama urse yi de bi arkadaşımdan duymuştum daha etkiliymiş.

8. 11 Mart 2008
  9. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende kullandım baya rahatlatmıştı oğlumu.şuan çok şükür gaz problemimiz bitti:)

10. 12 Mart 2008
  11. agapi

agapi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok tesekkurler arkadaslar kullanmaya basladım uc gunden berı bır an ıyı geldı rahatladı dıyorum bıraz kakasını yapabıldı ama aksam yıne berbattık anlamadım gıttı cok fazla gazı vardı ne yapsam rahatlatamadım onu nurse harveys ten umutluyum yınede belkı daha duzenlı kullanınca etkısı olur ama ben duzenlı kullanamıyorum yanı belırlı saatlerde degıl

12. 12 Mart 2008
  13. kmercanefe

kmercanefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım mrb ben 4 ocakta doğum yaptım nurse harveys kullanıyorum 1 şişesi nerdeyse bitti. arkadaşlar önerdi dr onayladı bebişimi gaz sıkıntısından kurtardı.tamamen bitkisel bi şurup günde 1 tatlı kaşığı ilk üç aya yeterli.taviye ederim...

14. 20 Haziran 2009
  15. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    kutusunun ustünde bir ölçek diyor o da bir kapakmış, yani öyle bir tatlı kaşı falan olmuyor baya bir tatlı kaşığı gerekiyor, siz neden 1 tatlı kaşığı veriyorsunuz acaba, ben mi fazla veriyorum yoksa. günde 6 defa bir kapak diyor ilk altı ay için bebeklere.

16. 9 Aralık 2009
  17. liberty

liberty NAZ ve BATU nun annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bu şurubu kullnadım ama tek başına bir işe yaramaz çünkü gaz söktürücü değil o gazdan sonra ağrı kesici etkisi var önce sap simplex damla arkasından bunu verirseniz çok rahat eder çocuk

18. 9 Aralık 2009
  19. yasenya_

yasenya_ YD Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    içinde yazan kağıda bakarsan günde 6 ölçek verin diyor bana da bu fazla geldi ben 4 sefer falan verdim.tamamen bitkisel ama zararlı olduğunu sanmıyorum.bir de karnına ve ayaklarının altına acı elma yağı sür acayip fayda ediyor en fazla 5 dakikaya başlıyor döktürmeye:)benim bebeğim de çok gazlıydı.Allah kolaylık versin bebişine.