Oğlak İle İkizler Uyumu

Konusu 'Oğlak Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Astrolojik olarak klasik bir uyum içinde sayılmazsınız. İkizler burcunun sizden daha fazla hareket ve heyecana ihtiyacı vardır. Hiç şüphesiz sizi İkizler insanına ilk çeken onun keskin zekası ve becerisi olmuştur. İkizler burcu ciddi Oğlak burcunu gevşetebilir, bu da çok hoşunuza gidecektir. İkizler insanı kimseyi sahiplenmez, zaten çok meşguldür. Kendisini sürekli oyalayacak bir şeyler bulduğundan sizin ofiste geç saatlere kadar çalışmanızdan şikayetçi olmayacaktır. Kişiliğinizi her yönü ile çözmeye çalışması sizi endişelendirir. Sizi tamamı ile çözdükten sonra bıkıp gitmesinden korkarsınız ve bunda haklı olabilirsiniz. Sürekli kendinizi geliştirmeli ve değiştirmelisiniz, buna değebilir. İkizler burcu da sizi sürekli yeniliklerle tanıştıracaktır. Dünyadaki yenilikleri ve değişiklikleri yakından takip etmektedir. İkizler insanı ile hayatınız boyunca ilginç konular hakkında tartışacak ve fikir alışverişinde bulunacaksınız. İkizler meraklı, hevesli, enerji toplarıdır ve çok çalışır. Onun bu yönlerini beğenirsiniz. Yatakta İkizler burcu yaratıcı, yeniliklere açık, esprili, çok yönlü ve az bulunan partnerdir. Kendisinin yapamayacağı şeyleri sizden beklemez. Fakat yatakta çok kabiliyetli olduğundan siz de yeni şeyler düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Değişikliğe ihtiyacı vardır, terk edilmek istemiyorsanız yaratıcı olun. Mesela onu evin farklı odalarında baştan çıkarın, aşk notları yollayın, onu yeni sürprizlerle şaşırtın. Siz çaba gösterirseniz bu ilişki sürebilir. Değip değmeyeceğine ise siz karar vermelisiniz.

rüyalar com dan alıntıdır
  2. 8 Aralık 2009
  3. mj.

mj. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesnlkle yaratıcı olunmalı :)
  4. 13 Ocak 2010
  5. seda38

seda38 ...içim daralıyo ya... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bı oglak bayanıyım cogu kez ıkızler burcundan kızlarla buyuk dostluklar yasadım (ünv.odadakı en yakın arkadasım )ama hepsı kısa surelı oldu once bı elektrık alıyom tamam dıyorum dostum bu arkası fos gelıyo anlamıyorum yemın ederım 2-3 kere bu durumu yasadım ya da bı tesaduf:sinifsinif:
    Son düzenleme: 13 Ocak 2010
  6. 13 Ocak 2010
  7. sarxix papatya

sarxix papatya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kişisine gore de degısır ama ıkızler erkegı asla ama asla oglak burcu kadınına hıtap etmez.zaten uyumsuz 2 burctur.ıkızlerın ukalalıgı(erkegı ıcın soyluyorum),cıft karakterlılıgı hatta 133 karakterlılıgı beterdır hangısı ne an karsına cıkar bılınmez.bır gun soyledıgı seyın ertesı gun tam tersını ıdda eder.ve asla ben oyle bısey demedım dıye cıldırtır.maymun ıstahlı olması pek cok kadına gıdecegı gostergesıdır.asla doymaz.omrumun 7senesı bosa gıtmıs bırı olarak soyluyorum ıkızler erkegı beterdırrrrrrr
  8. 15 Ocak 2010
  9. aclya

aclya Gel Artık Bebeğim:( Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    kesinlikleee uymazzz tamameenn ters.Zaten bir ikizler erkeği eşi olan bayanlar nasıl devam ettiriyor tebrik etmek lazım valla
  10. 12 Mart 2010
  11. denizzelda

denizzelda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle uymuyorda değmiyorda.
    burçlar dünyasındaki erkeğinin en kötü olduğu burç ikizlerdir.
    bir kere asla sadık da olmuyolar.
    tabi siz heyecan yasattığınız sürece size sadık kalıyor ona lafım yok.
    ama değmiyor..ben 1 sene yaşadım,,aynı evde yaşıyorduk.son zamanlarda kuaförde geçirdiğim saat,onun için sorun olmustu çünki normal değildi.her şeyin fişini istiyordu saatlerini kontrol ediyordu
  12. 12 Mayıs 2010
  13. kabul

kabul Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet doğru sadıktır amma velakin yatakta hiçte iyi değildir :D
  14. 27 Ağustos 2010
  15. ziraat

ziraat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güldüm doğru valla kaydirigubbakcemile3
  16. 22 Haziran 2014
  17. minimiki

minimiki Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ikizler erkeği ile evli olmanın zorluklar yaşıyorum.bi bakıyosunuz çok iyi bi bakıyosunuz agresif.ilk başlarda onun bu tutarsızlığından çok şikayetçiydim ama alıştım.zordur ikizler erkeği.hem çok güvenilir hem çok tehlikeli :)
  18. 12 Eylül 2014 01:30
  19. poupette

poupette 1+1=3 :) Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Olmaz o iş :p