Oğlumun kakasında kan!

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve cidy tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

30 Mart 2009
    Konu Sahibi : cidy
  1. cidy

cidy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar benim bi sorum var bi kac gündür oglumun kakasinda bi kac damla kan görüyorum bazen hic yok sizce bu normalmi yada sizin bebislerinizdede oldumu cevaplarinizi bekliyorum lütfen. :Saruboceq:
  2. 30 Mart 2009
  3. minnosh

minnosh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    eğer kakada kan varsa veya rengi yeşil ve sümüksü yapı varsa kaka tahlili yapılması gerekir diye okumuştum. kaka tahlili için bezini iki saat içinde hastaneye götürmek gerekiyormuş.

inşallah ciddi birşey değildir.
  4. 30 Mart 2009
  5. cidy

cidy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yesil degil sari kakasi ama endiseleniyorum bu konuda tecrübesi olan arkadas varsa yazsin lütfen.
  6. 31 Mart 2009
  7. pempe_panter

pempe_panter Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım benim tecrübem yok ama sadece bir düşünce kakası sarı madem kabızmıydı peki bellki çok zorlanmışsa yaparken hafif kan olabilir
  8. 31 Mart 2009
  9. cidy

cidy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kabizda degildi kakasi gayet normal 2 hafta önce asi olmustu atesini düsürmek icin fitil verdim ondan olabilirmi acaba?
  10. 31 Mart 2009
  11. Yeliz

Yeliz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence hemen doktora götür kabız bile olsa dahada ilerlemeden tedbirini al canım..
  12. 31 Mart 2009
  13. inanna13

inanna13 nil'im.. Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    canım geçmiş olsun .benim de bilgim yok ,kabız desen belki ıkınmaktan derdim ama bi sor doktora,merak etme..
  14. 31 Mart 2009
  15. Hera

Hera Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    48
    cidy geçmiş olsun cnm. çatlak olmuş olabilir sen yine de dr götür
  16. 31 Mart 2009
  17. ekinsu

ekinsu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cidy bence hemen doktorunu ara sana yapılacak tahlilleri söylesin çünkü benim dr kaka sürekli yeşil ise, sümüksü ise vede kan varsa tahlil yaptırıcaz demişti yani üçünden birinin olması yeterli tahlil için
  18. 31 Mart 2009
  19. lida

lida Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba,
    ben de uzun suredir siteyi takip eden sessiz kesimdendim ve kac zamandir da uye olcam deyip duruyordum..neyse nasip simdiyeymis..ozellikle cidy senin mesajindan sonra hemen uye oldum..niye mi?
    benim de oglumun kakasinda kan gordum gecen hafta ve birkac kez tekrarladi sonra yoktu ve kaka sariydi sonra biz yine de gidelim dedik ve hastaneye gittigimizde doktor bebekte alerji olma ihtimali var dedi ve en cok gorulen de en azindan burda inek sutu alerjisi..ve ben diyete girdim..bi haftadir diyetteyim kan gormuyorum ama bu olmuyo anlamina gelmiyo malesef..cunku temiz sandigimiz kakayi goturduk ama kan testi pozitif cikti..
    neyse bu siz de de alerji var anlamina gelmiyor tabi ama ates yoksa bebekte ve kaka sari ise alerji ijtimallerden biri..insallah kotu bisey degildir..ha bu arada bebegin poposunu ozellikle kanli kaka yaptiktan sonra bi kontrol et catlak var mi...bi de kanli kaka oncesi kabizlik yasadiysa icerlerde bi yerde ozellikle popo cikisinda catlak olusabiliyor..insallah boyle biseydir