O an, bittiğim andı...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kotyora tarafından 15 Ekim 2007 başlatılmıştır.

15 Ekim 2007
    Konu Sahibi : kotyora
  1. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar perşembe günü büyük umutlarla 2. kez hcg ölçümü için doktora gittim. (1.de 33çıkmiştı) sonuç için 3saat kadar beklerken mutlu bir bayram sevinci vardı içimde. sonra doktorum eşimle beni görüşmeye aldı. yüzünden anladım zaten. ve - ilaçları kesiyoruz, şuan devam eden bi gebelik gözükmüyor dedi... yaa o ne kötü bi andı. sanki 1,5 yıl bütün tedavi boyunca çektiğim sıkıntılar ve bebeğimin hasreti bir anda kocaman bir gözyaşı yumağı olup içime aktı. hiç bişey söyleyemedim. sonra Konak'ta denize karşı oturup ağladım da ağladım. canım eşimde çok kötüydü ama beni teselli etmeye çalışıyordu. keşke dedim hiç başlamasaydık. çocuğum yoktu yine yok. ama hayal kırıklığı çok fena. bide güya olmama ihtimaline kendimi hazırlamıştım!!! tabiiki Allah dilediği zaman bebeğimi gönderecek ona şüphe yok ama insanız işte, içimin yanmasına engel olamadım. şimdi bir süre forumdan ve bu düşüncelerden uzaklaşmak istiyorum. kendimi çok yıpranmış ve bitkin hissediyorum. şimdilik 2. denemeyi yazdan önce düşünmüyorum. bilmem zaman ne gösterir. iki aydır beni merak eden bana heran destek olan bütün KK dostlarıma teşekkür ediyorum Allah razı olsun hepinizden. ve herkese dileklerine kavuştuğu güzel günler diliyorum. SEVGİLER... :a015:

2. 15 Ekim 2007
  3. usle

usle Guest

ya ne guzel yaazmıssın allah ne zaman ısterse dıye evet allah nezaman isterse hepimiz anne olucaz bazen ben hic ugrasmıyalım kanser degiliz ulser degılız allah kalp hst.verse kor olmus olsak yada yatalak ozaman mecbursun her an onunla yasamaya tedavi icin ugrasmaya varsın yumurtalıklarımız calısmasın hayat saglıklı gecsın doacak bebegin yiyecek ekmeyi icecek suyu varsa asayı dıksen gene dunyaya gelir hic canını sıkma allah sırası gelince hepimizi bebeklendirir doacagı yazıldıysa tabi

4. 15 Ekim 2007
  5. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    allah sabrını arttırsın güzelim en kısa zamanda yüzünün gülmesi dileğiyle.......

6. 15 Ekim 2007
  7. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    seninle ayni duygulari yasamistim ilk asilamamin sonucunu aldigimda bensokakta aglamistim eve gelirken herkes bana bakiyordu ama umurumda bile degildi,insanin o an uzuntuden gozu bisey gormuyorki!!!

8. 15 Ekim 2007
  9. Flavius

Flavius Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım arkadaşım, üzüntünü anlıyorum. Ama sende biliyosun kii çok zor bir süreçten geçiyoruz. Yüce rabbim bizi sınıyooo. Bütün kalbimle yanındayım üzüntünü paylaşıyorum. kk ya dönüşünüü umutla bekliyorum kocaman öpüyorum seni.

10. 15 Ekim 2007
  11. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    sabret canım dualarımız seninle inşallah bir gün güzel müjdeni paylaşırsın bizimle:1hug:

12. 15 Ekim 2007
  13. allahım inş yüzünü güldürür allahtan ümidini kesme çok dua et o ol derse olur bunu unutma inş birgün olucak

14. 15 Ekim 2007
  15. EU2

EU2 Guest

canım seni çok ii anlıyorum.. bende aynısını yaşamıştım ..sonucu öğrendiğimde hastane başıma göçtü zannetmiştim..o an sanki dünyanın sonu herşeyin bittiğini zannetmiştim..ama hayat ii ve kötüsüyle devam ediyo...Allahın dediği olur...

16. 15 Ekim 2007
  17. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili Kotyora,insanın ümitlerinin bittiği an hayallerinin de bittiği anmış...sen hayal etmeyi hiç bırakma...Rabbim büyük...O isterse,ol derse olur...olacak inş.

18. 15 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

allah yardımcın olsun inşaallah tez vakitte bu duguyu tattırsın amin inşaallah