o an öldüm öldüm dirildim

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve esteda tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : esteda
  1. esteda

esteda Batuhan & Bertuğ canlarım Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    akşamüstü eşim geldi bebişimizle oynamaya başladı bende yemeği hazırlıyodum babalı oğullu kahkalar uçuşuyo oynuyolar birbirleriyle sonra sesleri kesildi birden içeri girdim ne göreyim bebğim nefes alamıyo gözleri kaydı eşime ne oldu birden diyerek kucağıma aldım bebeğimi kucağımda kafası düştü bayıldı.o an neler geçti aklımdan anlatamam dedim öldü nefes alamıyo gitti bebeğim titremeye başladım dizlerimin bağı çözüldü. eşim aldı hemen bebeği kucağımdan salladı banyoya koşup yüzünü yıkadı kendine gelir gibi oldu balkona çıkardık yavaş yavaş kendine gelmeye başladı içeri girdik tekrar bayıldı ama ben ağlıyorum bebğim ölüyo diye. hemen hastaneye gittik doktor baktı gülerken birden nefesi kesilmiş dedi iyice muayene etti bekletti bizi çok şükür evimizdeyiz şu an uyuyo bebeğim.hala gözümün önünden gitmiyo o hali kızlar çok kötü bir şey o an çok çaresiz hissettim kendimi ona birşey olursa ben nasıl yaşarım diyodum.Allah kimseyi evlat acısıyla terbiye etmesin.

2. 8 Kasım 2008
  3. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım ya neyse ki bebeğine bişey olmamış

4. 8 Kasım 2008
  5. EMNSRK

EMNSRK Guest

çok gecmıs olsun canım gercekten cok uzuldum.sankı bıan ben yasadım o anı.allah korusun bebegını ve bızımkılerıde.
    tekrar yasatmasın....

6. 8 Kasım 2008
  7. Barbie

Barbie Guest

çok büyük geçmiş olsun canım.allah beterinden saklasın.allah bebeğini sana bağışlamış..allahhh uzun uzun ömürler versin.

8. 8 Kasım 2008
  9. esteda

esteda Batuhan & Bertuğ canlarım Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    çok sağolun kızlar Allah kimseye yaşatmasın.aklıma geldikçe sanki hala o anı yaşıyorum kucağımda yine bayılıyo. of çok kötü oldum yine

10. 8 Kasım 2008
  11. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy okurken sankı ben yasadım gozlerım doldu annelık boyle bısey ıste allah acısını yasatmasın yasayamam oglumsuz gecmıs olsun cnm sımdı butun gece aklından cıkmaz senın bende oglum ılk yataktan dusunce bısey olucak dıye hep kendıme kızdım vıcdan azabı cektım ya bısey olursa hep benım yuzumden dıe sabah kadar uyumadım annelık nasıl bısey ya bole sımdı annemı daha ıyı anlıyorum

12. 8 Kasım 2008
  13. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    ayh geçmiş olsn cnm yaa
    çok zor bi gece geçirmişsin
    neyseki düzelmiş
    allah korumuşş meleğini =)

14. 8 Kasım 2008
  15. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım.. Allah evlatlarımızın acıları ile imtihan etmesin inşallah hiçbirimizi.. inşallah bir daha böyle üzülecek olaylar yaşamazsınız

16. 8 Kasım 2008
  17. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    cok buyuk gecmis olsun canim allah evladini sana bagislasin...

18. 8 Kasım 2008
  19. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ay cnm benım cok gecmıs olsun ya yerım ben onu nasıl eglenmıs delı tutup ısırcaksın heryerını bak bıdaha korkutuyomu:))