O anı yaşamak istemiyorum:(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve pearl:) tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : pearl:)
  1. pearl:)

pearl:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    slm kızlar ben o anı yasamak ıstemıyorum.Öncelıkle klasik bir soru her erkek aldatır mı?demek istiorum.evlılık konusulmaya basladıkca ve zaman yaklastıkca cok dusunur oldum.sevdıgımden daha cok sevılıyorum bundan emınım:1hug:,3yıldır beraberız ve gittikce artan bır saygı ve sevgimiz var(masallah).aldatılmak gıbı bı sorun olmadı ama cok fazla duydugumdan mıdır nedendır bılmıorum cok korkuyorum o anı yasamaktan.fazla gıtmez konuşurum sanırım kendıne bu yonde guvenıosan evlenelım yoksa:1no2: bu guzellıgyle kalsınsenağlama

2. 2 Şubat 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488

Bak bende ciddi düşündüğüm bi ilişki yaşıyorum sanki her an aldatılıcakmışım gibi gelio.
    Bazende kendimi toparlıyorum içimden kendime seslenerek.
    Burdaki cogu aldatılma konularını durumlarını hemen kendi aleyhimize döndürmeyi iyi biliyoruz.
    Çünkü biz kadınız.

Eminimki sevgilin kendine güvenmese seninle evlilik yoluna girmez.
    Biliyosunuz erkeklerin %95 i evlilikden kacar.

gecen künyesi kayboldu okumuşundur konuyu. Hemen şüpheler durumlar dört dönmeye başladı beynimde.
    Hatta az önce aradımki sen onu nerde bulmuştun diye. Bi an arkadaşının evinde buldu diye aklıma geldi. Arkadaşımın evinde dese paralayıp ayrılıcaktımdelikafadulden
    (Kendi evlerinde bulmuş)

Bu erkeklerle ilgili bir durum değil işte. Kendi beynimizle alakalı bi şey:nazar:
    Bir kez daha onun hakkında böyle şey düşündüğüm için kendime tükürüyorumkaydirigubbakcemile:ecrin_bebek:

4. 2 Şubat 2009
  5. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benimde nerdeyse 5 yıllık bi ilişkim var.:nazar:Şu ana kadar en ufacık bişeyini görmedim:asigim:.Ama burdaki aldatma olaylarını okudukça bende kıllanıyorum.Takip etmeye çalışıyorum falan sonra kendime geliyorum tabi bazen huzursuzluk bile çıkıyor.Birgün alışveriş merkezindeyken sevgilim telefonla konuşuyorduk nasıl kız sesleri gelir diye kavga ettik ama öncesinde ben tabi bi aldatma vakası okumuştum burdakaydirigubbakcemile3...Sonra tabi kendimi derleyip,topluyorum ama bazen oluyor işte.Özelliklede burda okuduklarımdan sonra.O yüzden okumamaya gayret ediyorm o tarz şeyleri....Sen de rahat ol aklına öyle şeyler getirmemeye çalış.yerimsenibenŞüphe öyle kötü birşey ki hem seni hem karşındakini hemde ilişkinize çok zarar verir...:1hug:

6. 2 Şubat 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Ben özellikle burdan okuduktan sonra saçma saçma şeyler soruyorum.Etkileniyorum burda yazılanlardan.Evlenince şöyle yapıcak mısın böyle yapıcak mısın.Sen böyle değildin diyor.Tv izleyip mi etkileniyorsun bilmiyorum ki diyor.Okumayaya çalışacağım artık.Zaten evlilikten korkuyordum burda aldatma,kayınvalide vs şeyleri okudukça iyice korktum.Tamam bunlar hayatın gerçekleri ama her kocada aldatacak,her evlilik mutsuz olucak değil.

8. 2 Şubat 2009
  9. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aldatılacağım korkusuyla bir ilişki yaşanmaz..
    kendini üzersin yıpratırsın sadece..
    her erkek aldatırmı ?? işte buna cevap vermek çok zor.
    öyle şeyler görüyoruz öyle yazılar okuyoruz ki "aldatmaz" diyebilmeyi çok isterdim ama diyemiyorum.
    ben sevgilimin "vicdanına" bırakırım herşeyi..
    aldatan kendini aldatır sadece..

10. 2 Şubat 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Korkunun ecele faydasi yok:nazar:

Olacagi varsa (allah korusun) olacaktir güzelim, sen ne yaparsan yap...
    Bir erkegin icinde bu olduktan sonra, karisi dünya güzelide olsa, dört dörtlük bir ev hanimida olsa, is kariyer sahibi konusmasini oturmasini bilen cagdas bir kadinda olsa, kocasinin herseyi ile ilgili alakali bir kadinda olsa.....nafile.....benneyaptımki

Ben öyle bir kadin taniyorum, cok sevdigim bir yengem....üste saydigim tüm özellikleri tasiyan bir kadin ve kocasi onu evlendiginden beri aldatiyor....Neden diye sormuslar adama, böyle bir esin varken Neden??benneyaptımki

Bazende canim böyle dört dörtlük olmayan kadin cekiyor demis...:mymeka:

Allah seytana uydurtmasin...:Saruboceq:

12. 2 Şubat 2009
  13. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    bende gülsüm sultana katılıyorum korkunun ecele faydası yok
    eğer bir insanın içinde varsa aldatmak her şekilde aldatır
    bence bir erkek eşini gerçekten seviyosa ailesine bağlıysa ve vicdan sahibiyse asla aldatmaz
    bilki aldatanlarda bunların biri yoktur ya eşini sever görünür ama özünde sevmez ya çocuklarına yuvasına bağlı değildir onları kaybetmekten korkmaz ya da vicdanını rafa kaldırmıştır macera heyecan peşindedir
    sen az çok erkek arkadaşını tanımışsındır.bence böyle düşüncelerle beynini kemirme

14. 2 Şubat 2009
  15. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    İnsanın içinde oldumu sevgiliykende aldatır...
    Bunun evlilikle yada sevgililik dönemi ile alakalı olduğunu sanmıyorum.
    Karakter meselesi daha doğurusu karaktersizlik meselesi.

16. 2 Şubat 2009
  17. EU2

EU2 Guest

bekarken elbetteki asla aldatmam diyerek evleneceksiniz..erkek milleti belli olmuyor yapar diyemem ama çoğu erkek bi süre sonra farklılık aramaya başlıyor umarım bu sizde hiçbir zaman olmaz cnm

18. 2 Şubat 2009
  19. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım korkuyla yaşayıp güzel günlerini kendine zehir etme.olacağı varsa olur.onun çaresine de o zaman bakarsın.o zaman düşünürsün ne yapacağını.hem allah korusun olduğu zamanki şartları bilemezsin ki.olumsuz düşünme olumsuz olur sonra.
    inşallah hep mutlu olursunuz:nazar: