O benim dnyamd..Yaama gcmd

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve meldaela tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Kasım 2009
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar şu an bu satırları ağlamaktan zor yazıyorum..10 aydır süren bir ilişkim vardı..ama birden bire değişti..aramaz sormaz,ben aradığımda ise soğuk davranır oldu..o beim umudum tek sebebimdi..şimdi ben onsuz nasıl nefes alıcam.nasıl mutlu olacağım..ellerimi kim tutacak..bunu hak edecek ne yaptımkii.oysaki benim istediğim sadece sevgiydi..böyle davranarak ayrılmk istediğini düşünüyorum..konuşalım dedim ama oyalıyor beni sanki..hiç arkadaşım yok çok yalnızım

2. 22 Kasım 2009
  3. SueBelize

SueBelize Su Beliz'im.. Mucizem..! Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım durum can sıkıcı haklısın ama bu asla ve asla dünyanın sonu değil...
    erkekler bazen ilişkiyi başlattıkları kolaylıkta bitsin veya şurda şöyle bir sorun var diyemiyorlar...
    biraz daha bekle ne olduğunu iyice anla bence aranızdaki durumun ne olduğu açıklığa kavuşsun öyle bazı şeyleri düşün bence...
    belkide başka bir sıkıntısı üzüntüsü vardır.... ha bunların hiçbiride olmayabilir ve bir ilişkinin bitmesi asla dünyanın sonu değildir... evlilikler bile başladıktan çok kısa bi süre sonra bitebiliyor biliyosun... keşke her ilişki başladığı heyecanla sürse ve ayrılıklar sıkıntılar hiç olmasa ama bu mümkün değil ne yazıkki...
    lütfen güçlü dur... sen üzülüp harap oldukça o dahada şişecek ve seni daha fazla zora sokacaktır psikolojik anlamda......

4. 22 Kasım 2009
  5. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tşk ederim yorumunuz için ama inanın dayanıcak durumda değilim..zaten psikolojik olarak iyi değildim ve hayatımdaki sorunların yanında onu tek teselli tek mutluluk olarak görüyordum..onun beni aramasına,bir tek msjına bile o kadar alıştımki..üzerime titreyen bir insan durup dururken neden bu duruma geldi..çok soğuk ve bişey söylemiyor..kendimi daha fazla küçük düşürmeyeyim aramayayım o isterse arar diyorum ama yapamıyorum kendime hakim olamıyorum..

6. 22 Kasım 2009
  7. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ilk zamanlar zor olur sonra alisirsin..o dusunmeis sensiz nasil nefes alip,mutlu olacagi sen neden dusunuyorsun..dusunmemeye calis.

8. 22 Kasım 2009
  9. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düşünmemeye çalışıyorum,çok çabalıyorum olmuyor..bir taraftan belirsizlikte beni mahvediyor..bana bitti demiyor ama tavırları yoruma açık..karmakarışığım

10. 22 Kasım 2009
  11. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman sen cek kendinii..seviyorsa gelir gercektenn..seni kaybetmeyi yasat ona..

12. 22 Kasım 2009
  13. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bunu düşünüyorum ama daha çok araya soğukluk girer uzaklaşır diye korkuyorum..aynı zamanda herşey netlik kazansında istiyorum..ama kendimi çekmeye yokluğumu hissettirmeye çalışıcam..

14. 22 Kasım 2009
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

sen neden korkuyorsun ki kaybedecek cokta birseyin yok birak o korksun..seni kaybetmekten..madem ayriliga hazirliyor kendini bir dene derim..:nazar:

16. 22 Kasım 2009
  17. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın bana şans dilayin olurmu..çünkü gerçekten çok mutsuzum..sanırım alışkanlık ve anı zamanda hırsta oldu bende..düşünüyorum ben burada üzülürken o çok rahat..ama en ufak bişeyde aklıma geliyor..kendimi çok yalnız ve çaresiz hissediyorum yanımda olduğunuz için tşk edrim ve hep olun lütfen..

18. 22 Kasım 2009
  19. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sen ona muhtac misin boyle dusunme..insanlar yillarini verip kaybediyor..korkunu kesinlikle belli etme..sende rahat ol..neden kaybetme korkusu olmayan biri icin uzulesin..bosver o takiyor muu.

Son düzenleme: 22 Kasım 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.