O benim kardeşim numarası yok mu!!deli oluyorum akıl verin :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sukutuhayalben tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sukutuhayalben
  1. sukutuhayalben

sukutuhayalben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eşimin iş yeri bulunduğumuz yere 20 dak. uzaklıkta başka bir kasaba...Eskiden okula arabasıyla gidiyordu, o zaman arabamız vardı.Şimdi sattık.Okullarında da bir memur bayan var,güya evli ve 40 yaş üzeri...Tam yaşını bilemiyorum,eşiyle sorunları olduğunu tahmin ettiğim biri.Kapalı_GÜYA_....Her sabah bizimle aynı yerde oturdukları için eşimin arabasıyla giderdi okula.ılk zamanlar hiiç rahatsız olmadım,neden olayım ki.Sonuçta iş arkadaşı.Bayanla görüştüğümüz zaman,gayet sıcak davranıyordu başlarda.Hatta ufak samimiyet bile başlamıştı diyebilirim.O zaman da arardı bazen eşimi,bu kadar sık olmasa da ,rahatsız olmazdım....
    Birgün eşimi aradım telefonla,küt bu hanım aldı telefonu elinden:KK43:
    Senin dedi eşin ne kadar korkuyor senden dedi!!
    Şaşırdım niye bile diyemedim.Ya o korkmaz benden filan eveledim.Salak sorsana hayırdır desene...Neyse,aa korkmuyo muu dedi ben de yoooo korkmaz o bişeyden dedim boş bulunup ...kadının lafı beni deli etti çakal mı senin kocannn dedi ya... bu ne demek hanımlar?bu nasıl bir laf böyle ya..
    eşime söyledim,ne var bunda ablam yaşında,annem yaşında,başkalarına da diyor filan..nerdeyse el kaldıracaktı bana.
    şu anda yine birlikte okula gidiyorlar her sabah ve akşam geliyorlar.yine burada pturan birinin arabası.ama kadın her sabah arıyor.sorduğumda nerden binicez işte kaçta gidicez diyo filan:KK43:eşim çok kızıyor soru sorunca ben ona...
    geçenlerde tel çaldı ben açtım,..... orda mı dedi,eşim lavabodaydı
    hayır dedim dışarda
    ifadeye bakar mısınız?kadın bana dışarda derken??diyoo
    neyse işte böyle kaçta gideceklermiş onu soracakmış
    ya kızlar bu ne demek bi yorum yapın nolur!!!

2. 22 Mayıs 2010
  3. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu bayan evli mi onu çok merak ettim... zaten tarif ettiğin tipler hep böyle oluyor canım pisliklerini o şekilde kapatıyorlar...

4. 22 Mayıs 2010
  5. kokohantes

kokohantes Bir bedende 3 kalp :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Her gün işe farklı saatlerde mi gidiyorlar ki sürekli soruyor?
    İnsanın işe gittiği saat bellidir öyle değil mi?. Arabaya bindikleri yer de sürekli değişmez benim bildiğimCADIARZU

6. 22 Mayıs 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    kadının amacı farklı gibi belkide eşin senin kıskandıgını anlatmıstır sana ondan korkuyor demiştir ama hiç hoş şeyler deil

8. 22 Mayıs 2010
  9. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bence eşinle güzelce konuş rahatsız ediyor bu kadın beni de onsuz gidemiyormusun sen işe de.... bu nasıl bi seviyesizliktir çakal mı senin kocan yok benden korkuyormu yok bilmem ne hele sizin eşiniz bu kadın yüzünden size el kaldırma duruma geldiyse bunun arkası boş değildir sizi üzmek istemem ama bu işi en kısa sürede halledin.... ayy sinirlendim valla ya çok rahatsız ediyor bu durumlar beni...:eek:klava:

10. 22 Mayıs 2010
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    herşey abla kardeşle başlarmış vallahi şimdi yaşın nıyeyse hiç önemi olmuyo.şahsen ben olsam deli olurum galiba eşimi sürekli aramasını ve eşimle işe gitmesini istemem.günümüzde neler oluyo kımseye güven yok huzurlu aile ortamımı huzursuz etmem

12. 22 Mayıs 2010
  13. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erkekler kendilerini çok zeki sanıyorlar ama bir türlü anlamazlar karşısındakinin niyetini ya da anlamamazlıktan geliyorlar..
    ben olsam ben de kızardım haklısınız bence kızmakta hiç hoşlanmam böyle yakın kadın-erkek ilişkilerinden:umursamaz:
    ve kokohantes e katılıyorum hergün farklı saatte mi işe gidiyorlar da arayıp soruyor? :umursamaz:

14. 22 Mayıs 2010
  15. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Ben en çok eşinin sana el kaldırmaya teşeBBüs etmesine takıldım. ne demek yaa.. en doğal hakkın sorgulamak. Bunun için seni susturması sana el kaldırmaya kalkması çok kötü. kıskanacaksın taBi eşini. aman canım dikkat et. ne demek dışarda derken ? diye hesap soruyor. sanane kadın nerdeyse nerde benim kocam deseydin. Bi daha Böyle Bişey olduğunda Boz Bu kadını. çooook gıcık aldım çooook.. eşine Baskı yap,aramayacak de. Başkasını arasın sorsun saati. kıyameti koparırım ufacık bi hatası daha olursa de.. Ben dayanamazdım sen gene saBırlıymışsın kuzum yaa

16. 22 Mayıs 2010
  17. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Esin telefonda senle konusurken esinin elinden telefonu alacak kadar samimiyet kurmus bu bayan sizle. Hayirda kim oluyor bu?
    Esim benden korkar, ben ondan, hatta evde korku filmi cevirir birbirimizden korkariz sanane, deseydin ya suna.
    Senin bu kadini bozman gerekir birgün. Esim disarda diyorsun, disarda derken diyor. SANANE diyemiyormusun canim ya??
    Kocan laftan anlamiyorsa, kadini sen bozacaksin.
    Birde bunun kocasi yokmuda, elin adamiyla ise gidip geliyor??
    Nasil bir es ki elin adamiyla ise gidip gelmesini kabul edebiliyor?

18. 22 Mayıs 2010
  19. essros

essros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Terbiyesizlik kadinin yaptigi. Kocaninda el kaldirmasi tuhaf. Sakin bir sekilde anlatabilirdi olanlari.