O BİR POLİS...!!! Tum Emniyet Teskilatina Sonsuz Tesekkurler !!

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve Zepp tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : Zepp
  1. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146

Amcası polıstı Y' nı. Kucuklukten bu yana onun unıformalarına bakar, sapkasını takar heveslenırdı. Polıs olmayı kafasına koymus ve sonunda bu emelıne ulasmıstı. Haklının yanında haksızın karsısında vatanına mılletıne hızmet etmöeye yemın etmıstı. İri yarıydı, aslan gıbıydı...!

Onu cevık kuvvet yaptılar. Her turlu goreve gıdıyor saat kavramı olmadan calısıyordu. Kımseden bır sıkayetı yoktu gıttıklerı olaylarda bazen darbe alıyor yaralandıgı oluyor ama sesını bıle cıkarmıyordu. Yoruldugunda ıcıne bır bıkkınlık geldıgınde polıs okulunda kendısıne hatırlatılan bır sozu hatırlıyordu.

POLIS ÜŞÜMEZ, YORULMAZ, ACIKMAZ, UYUMAZ...!

Hepsını sıneye cekıyor, meslek askına vatan askına butun olanlara katlanıyordu.

Bırgun toplumsal bır olayda gorev başındaydı. Izınsız gosterı yapanlar ınsafsızca polıse saldırıyor, tas atıyor, sopaylşa vuruyordu. Kafasına gelen ınce bır tas ıle alnından akan kanı hıssedıyordu ama umursamıyordu. Etraftakı masum ınsanların zarar gormesını engellemek gosterıcılerın de bıran once durmalarını saglamak ıcın cırpınıyordu.

Bu arada gosterıcılerden bırısı onune dustu. Genc bır kızdı. Onun elınden tutup kaldırmak ve yardım etmek ıcın egıldı. Dıgerlerı yerdekı gosterıcıye vuruyor zannedıp uzerıne cullandılar. Yuzlerce tekmenın yumrugun sopanın etkısıyle kendısınden gecmıstı. Gozlerını hastenade actıgında her tarafı kırıklarla doluydu kıpırdayamıyor buyuk acı cekıyordu.

Ayılınca ılk sozu su oldu

O gosterıcı kıza ne oldu? Kurtuldu mu? Saglıgı nasıl?

**O bir polis...
    etten kemikten yaratılmış,onunda bekleyeni var onunda bir sevdiği var ama o bekleyenlerinden,sevdiğinden vatanı ve milleti için geçecek kadar dağ yürekli,bir karıncayı incitmeyecek kadar da yufka yüreklidir...
    O bir POLİS... Tum emniyet mensuplarina sonsuz tesekkurler!!!**

2. 21 Mayıs 2007
  3. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkürler zepp duyarlılığın için,bende tüm emniyet teşkilatına teşekkür ediyorum.

4. 21 Mayıs 2007
  5. Daxgx Çiçexgxim

Daxgx Çiçexgxim hayat gezince güzel:: Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    zepp, sana sonsuz teşekkür ediyorum bu güzel anlatım ve duyarlılığın için .Tüm emniyet teşkilatında görev yapan polis'rerimizin Allah yanında olsun diyorum.Tekrar teşekkürler.

6. 21 Mayıs 2007
  7. DeveKuxsxu

DeveKuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    **O bir polis...
    etten kemikten yaratılmış,onunda bekleyeni var onunda bir sevdiği var ama o bekleyenlerinden,sevdiğinden vatanı ve milleti için geçecek kadar dağ yürekli,bir karıncayı incitmeyecek kadar da yufka yüreklidir...
    O bir POLİS... Tum emniyet mensuplarina sonsuz tesekkurler!!!**
    Duyarlılığın için sonsuz teşekkürler CANIM ARKADAŞIM....:1hug::çiçek:

8. 22 Mayıs 2007
  9. asmira

asmira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bütün emniyet mensuplarına teşekkürler allah hepsini korusun

10. 22 Mayıs 2007
  11. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Bu ülkenin,yiğit ve yürekli tüm polislerine,üstüyle astıyla tüm askerlerine,çayda çamurda görevini yapan öğretmenlerine ve aklıma gelmeyen vazifesi için yurdu karış karış gezen yurdum insanına sonsuz teşekkürler!!

Allah hep onların yanında olsun!!!!

12. 22 Mayıs 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Allah tüm polis ve askerlerimizi korusun . Onlara kalkan eller kalkamsın herkes bilsinki onlarda ana kuzuları hepsinin seveni ve bekliyeni var. Allah güçlerine güç katsın başımızdan kesmesin hepsine sonzuz teşekkürler.

14. 22 Mayıs 2007
  15. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    :çiçek::çiçek: her mesleğin zorlukları ama onlarınki bambaşka bir zorluk.

16. 22 Mayıs 2007
  17. handos

handos Guest

Allah tüm polis ve askerlerimizi korusun .amin

18. 22 Mayıs 2007
  19. EU1

EU1 Guest

teşekkürler zeppcim bir polis eşi olarak çok duygulandım, her meslekte olduğu gibi bu meslekyede birkaç kendini bilmez yüzünden polislere farklı bakıyorlar, halbuki hepsi böyle değil, küçük yaşlarda çocukları korkutuyorlar '' bak polis gelir'' diye, polis öcü değil insan, sevgiyle kalman dileğiyle