O evLenmiş:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve pessimist.kız tarafından 19 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : pessimist.kız
  1. Daha önce anlatmıştım size karşılıksız birini sevdiğimi 5 buçuk yıldan beri ve benden 10 yaş büyük olduğunu ve öğretmenim olduğunu

bugün 19 mayıs nedeniyle çelenk bırakmaya gittim bi siyasi patiyle "o" da okulla beraber gelmişti onu görünce kalbim yrinden fırlayacakmış gibi oldu.. Yanımdaki arkadaşa rica ettim gidip şu adamın parmağına bakar mısın yüzük var mı diye? Gitti saolsun kırmadı beni ve parmağına evlilik yüzüğünü takmıştı:1shok: Görüne şok oldum, dünyam yıkıldı, her ne kadar karşılıksızda olsa kaldıramadım, içim kan ağlıyor nasıl dayanacağımı, ne yapacağımı bilmiyorum.. senağlamaOnun başkasının olduğu düşüncesi beni mahvetti... Ne olur yardım edin biişiler deyin, dayanamıyorum yoksa, kendime hakim olamam diye korkuyorum..Kendime zaarar vermek istemiyorum daha önce yaptım böle bişi aynı şeleri yaşamak istemiyorum, kimseye anlatamıyorum:1shok: Ne yapıcam ben?¿

Bu şiiri onun için yazdım burada paylaşmak istedim...

SEN MUTLU OL YUVANDA

gittiğin günden beri gülmez bu yüzüm
    bir an olsun aklımdan silinmez yüzün..
    her gece dua ederim Allah'a
    sen mutlu ol diye yuvanda..

elin elime değmesede
    yüzünü her gün göremesem de
    sesini artık duyamasamda
    hayatta olduğunu bilmek yetiyor bana

arkanı dönüp gittiğin o günden beri
    dinmez gözümdeki yaş seli
    sen baskasıyla gittiğinden beri
    her gece dua ederim Allah'a
    sen mutlu ol diye yuvanda

2. 19 Mayıs 2008
  3. One'ilyA

One'ilyA bilmiyorum ki... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İnşallah karşına öyle biri çıkar ki onu unutturur ve çok mutlu olursun .
    Hayatta olmaz diye birşey yok arkadaşım
    Şimdi çok üzgünsün acının üstünden zaman geçmesi gerekiyor ama kendini bırakma sakın, çok güzel günler yaşayabilirsin daha :KK66:

4. 19 Mayıs 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Kendine zarar vemekten bahsetmişsin.
    Bir an önce bir psikoloğa git..Hiç iyi durumda değilsin. Buradan hiç kimse yardım edemez sana maalesef..benneyaptımki
    Mutluluklar dilerim en yakın zamanda toparlanırsın inşallah:teselli:

6. 19 Mayıs 2008
  7. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    senin farkında olmayan biri için kendine zarar vermek nekadar doru mantılı olmak şu durumda zor geliyordur belki ama lütfen mantığını kullan hayat devam ediyor seni seven biri elbet karşına çıkar sen onsuz zaten vardın bundan sonra da onsuz yaşayabilirsin sonuçta onla doğmadın sakın saçma şeyler yapma

8. 19 Mayıs 2008
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Laale'ye katılıyorum.Bir psikologdan yardım almalısın.Biz burda ne dersek diyelim eğitimini almadığımız için sana tam anlamıyla yardımcı olamayız.Kendine zarar verme düşüncesinden uzaklaşman şart.Destek almak ayıp değil.Onu sadece gözünde büyüttüğünü anlayacaksın.Tanımadığımız insanlara hayranlık duymuşuzdur ,belki aşık da olmuşuzdur.Gelip geçici bir şey bu inan.

10. 19 Mayıs 2008
  11. BeRFu84

BeRFu84 Guest

Nasıl bir psikolojide oldugunu tahmin edebiliyorum simdi sana ne söylenilse faydasız ama tamamen kendi kafanda kurmandan kaynaklanıyor platonik bi ask sonucta ve tanımamıssın birseyler yasanmamıs tanısaydın belkide sana uygun biri olmadıgını anlayacaktın ama ask ya işte sebepsiz sevmek..durumunun tek ilacı zaman emin ol karsına seni hak edecek biri cıktıgında bu durumu gülerek anımsayacaksın..

12. 19 Mayıs 2008
  13. keira

keira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım emin ol ki bi insana kendinden fazla değer verme çünkü kimse senden daha değerli deildir...kendini oyalıyacak bişeyler bulmalısın...zamana bırak, zaman en iyi ilaçtır...

14. 19 Mayıs 2008
  15. bu durumumdan ailemin haberi yok, onlara sölemeden yardım nasıl alayım ki? ailene söle derseniz eğer söleyemem, söylemden nasıl yardım alacam bilmiyorm ama bi yolunu bulmak zorundayım

16. 19 Mayıs 2008
  17. BeRFu84

BeRFu84 Guest

Ben psikologun yardımcı olabilcegini sanmıyorum sonucta konusarak cözüm bulmaya calısıcak seni dinnicek annatıcaksın anntıcaksın ve rahatlicaksın (sözde) bence arkadasım önce sen kafanda bitiriceksinki birileri seni yönlendirsin psikolog ancak bu konuda sana yardımcı olur diye düsünüyorum

18. 19 Mayıs 2008
  19. BAYAN MERAK

BAYAN MERAK 76 dan 60 a uzun yolculuk Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :1no2:öncelikle kendine gelmeni rica ediyorum sen hayal dünyanda yaşattıgın birisini o kişiye endekslemişsin sen onu hayalindeki kişiyi arıyorsun umarımda bulursun bak ozaman göreceksin onu sevmedigini