O ilk Masum Öpüş nasıldı ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve dadlu_qirl tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : dadlu_qirl
  1. dadlu_qirl

dadlu_qirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet kızlar ilk sevgiliniz sözlünüz yada eşiniz sizi hangi ortamda ne konuşurken yada ne dinlerken öptüü utandınızmı anlatın bakaLım :)

2007 yılıydı,Güzel bi yaz sabahında,sahilde el ele gezerken önce karşıdan gelen gül satan kadından en sevdigim çiçek olan kırmızı ve beyaz gül aldı :asigim: sonra yürüdük yürüdükk... dalgalar kıyıya çarparken,kuşlar cıvıldarken o güzel seslerin arasında önce gözlerimin içine bakıp sonra yaklaşıp masumca öpmüştüü. :kedi: Çook qüzeldii çok utanmıştım ama yaaa :kedi: :asigim:

2. 5 Ocak 2010
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    benim için en özeli eski nişanlımla ilk öpücüğümüz.. burcu ben seni seviyorum... ben zamana bırakalım diyorum yaşar... yaşarın suratı düşer =)) ben yaşarın dudaklarına yumulurum... =))) çocuğa evet demeden öpmüştüm yaa =))

4. 5 Ocak 2010
  5. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nişanlımla ilişkimizn ilk yılında bir cafede otururken sevgilim dayanamadı ve seni çok öpmek istiyorum dedi izin veririmisin dedi bende tamam dedim ve ilk kez orda küçük bi öpücük vermişti ve ben cok utnamıştım kıpkırmızı olmustum yaa ilk kez bi erkek öpüodu çünkü :) yazık cocuk baya bi bekledi yaaa o zamn için öpebilmek için ilişkimiz basladıktan 7. ayda mı ne öpmüştü beni dudagımdan :))) yazık yaa amma bekletimişim yaa :))

6. 5 Ocak 2010
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    deniz kıyısında akşamdı, kıştı ama hava çok güzeldi.. ışıklar denize yansımıştı. o beni öpmüştü ama ben hemen geri kaçmıştım... çok utanmıştım..
    1. 5 sene olmuştu ilişkimiz başlayalı..

8. 5 Ocak 2010
  9. BosnakGuzeli

BosnakGuzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kaydirigubbakcemile3 ilk sevgilim arabada öpmüştü beni çok utanmıştım bilmiyodum bile nasıl öpüleceğini ama komikti kaydirigubbakcemile3 neyse eskiye mazi :1closedeyes:

10. 5 Ocak 2010
  11. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ahh o benim ilk askimdi, cok tuhaf bir duyguydu. Parkin ortasinda gece karanlikti ayakta duruyorduk. Cok romantik seyler söylüyordu. cok masumca seviyordum onu etrafta bize bakanlar umurumuzda bile degildi, kötü birsey yapiyormus gibi bile hissetmiyordum kendimi. Ömür boyu beraber olmak istedigim kisiydi. Simdiki aklim olsa (tabi bekar olsaydim) yine öperdim onu ve busefer bizi kimsenin ayirmasina izin vermezdim.

12. 5 Ocak 2010
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488
    Tekrar olan konu:nazar:

14. 5 Ocak 2010
  15. danskolik

danskolik yeniden aşık... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizimki hiç masum değildi:jeyyar:

16. 5 Ocak 2010
  17. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :kedi: çok hoşsunnuzkaydirigubbakcemile3

18. 5 Ocak 2010
  19. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    hiç hatırlamak istemiyorum.ilk öpücük ilk sevgilimle ki o kişi ben de çok yaralar açtı.hayatımda bir erkeğin bile elini tutmamışım yaş 18 birden beni öptü sinirimden oturup ağlamıştım.şimdi artık kaşarlandım.valla yol iz umrum olmuyor istediğim yerde yapışıp öpüyorum.ama benimki utangaç utanıyor.bizde roller tersine.geçenlerde el ele gezerken öğrencimle velime yakalandım bilmem arkadan geliyorlardı öperken gördü mü.kız uzunca bir süre derste bana bakıp bakıp pis pis sırıttıkaydirigubbakcemile3 gerçi imdiki nesil çok fena.derstte cinsellik konuları açılınca mest oluyorlar en sevdikleri konu.valla bazen öyle laf ediyorlar ki ağzım açık kalıyor.