O kadar doldum ki anlatamam.....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zukseddin tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zukseddin
  1. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya artık cidden yeter,bişiyi söleyince terslenmekten,küfür yemekten artık bıktım,kocama bişiyi iki kere sölemeye gelmio hemen beni terslio çok bunladım artık en güsel günlerimde bile tersleniorum,ezilmekten aşağılanmaktan bıktım artık... bir mal gibi davranılmaktan kıskanılmaktan basit tavırlardan basit düşüncelerden bıktım,insan gibi yaşamak değer görmek istiorum,ezile büzüle iki kelimeyi bir araya getirmekten cidden bıktım artık,bilir misinz siz en sevgiye en ilgiye ihtiyaç olduğunuz önemli günlerinzde terslenilmek ne demek,insanca davranış görmemek ne demek,onun için süslenlediğinizde bile kaldıramayıp rencide olmak refüze olmak ne demek?????????artık mutlu değilim mutlu olamıorummmmmmmmmmmmmm

2. 2 Ağustos 2009
  3. tinkerbelle...

tinkerbelle... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    durum buysa haklısın tabii. kaç yıldır evlisiniz canım?

4. 2 Ağustos 2009
  5. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ona ne durumda olduğunuzu,neler hissettiğinizi ciddi bir şekilde anlatmanıza rağmen hala devam ediyorsa belki profesyonel yardım almayı deneyebilirsiniz.
    Evlilik terapisi gibi mesela.

6. 2 Ağustos 2009
  7. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1,5 yıldır evliyiz,eskidende agresid tavırları vardı,evlilikle değişir sandım,hep yumuşak yüzlü davrandım,o da bunu çok ii kullandı:KK43:afredersin b... la bile kavga eden bağıran cinsten,mutlu olamıorum yaaaa:KK43:

8. 2 Ağustos 2009
  9. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o kadar çok konuştum ki o dönem dönem o kadar çok doldum ki...
    hep pişman oldu,hep vaadler verdi,işte seni bi daha ağlatrsam benden ayrıl,bi daha seni üzmücem vs vs değişmio değişmio değişmio.....

10. 2 Ağustos 2009
  11. tinkerbelle...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne yazık.. henüz çok yeni olmasına rağmen evliliğiniz anlattıkların çok acı. gerçi bunun yenisi eskisi olmaz bana göre..seviyor musun eşini hala?

12. 2 Ağustos 2009
  13. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevdğim için zaten böle olmuo,sevdiğim için hep böle yumuşak yüzlü davranıorum ve her defasında afffediorum,iki sevimli yüzünü gösterdi mi bütün yapılanları unutuorum... ama bir plak gibi hep başa sarıo,bana hep bağırıo:KK43: sonra gene pişman oluo,sonuç ne mi?sonuç mutsuz olduğum anlarım,mutluluklarımı geçti...

14. 2 Ağustos 2009
  15. EU3

EU3 Guest

en kıpır kıpır en cıwıl cıwıl olmanız gerekn dönemde bunları yaşamanız çok üzücü.. okadar waad wermesi yaptığı şeylerden pişman olduğunu gösterir ama buna rağmen hala aynı şeyleri yapmayada dewam edio diosunuz, bu durumda bence eşinizin bi yardım alması gerekio, . böyle sorunların çözümünde öncelikle kişilerin kendileriyle ilgili sorunlarını halletmesi gerektiğini daha sonrada ewlilik terapistine görünülmesi gerektiğini düşünenlerdenim..
    umarım biran önce halledersiniz huzura kawuşursunuza.s.

16. 2 Ağustos 2009
  17. tinkerbelle...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anlıyorum canım.. :teselli: yanlış yönlendirmek istemem seni, zira benim mutlu bir evliliğim var, tuzum kuru yani :nazar: .. ama şahsi fikrim şu: evliliğin amacı sevdiğimiz insanla hayatı omuzlamak, mutlu olmak. onsuz mutlu olamayacağımızı düşündüğümüz insanla evleniyoruz değil mi? elbette herşey tozpembe devam etmeyecektir. zaten aile, çevre, zaman zaman maddi sıkıntılar bize birlikte göğüslememiz gereken problemlerle karşı karşıya bırakabilir. bunun üzerine senin yaşadığın türde bir mutsuzluk zor olsa gerek, bunu sana yaşatmaya hiç hakkı yok. bence kesin tavrını koymaya çalış. hep böyle devam edecek ve sen hep böyle üzülecek misin? ilerde çocuk sahibi olduğunuzda ne olacak? ona olan sevgin kendine olan saygının önüne geçmesin. lafla anlamıyorsa tavırla anlar belki.. daha katı olmaya çalış. biliyorum zor ama sanırım mecbursun denemeye..:teselli:

18. 2 Ağustos 2009
  19. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben relax bi insanımdır,çevremdeki insanları kendi haline bırakırım hep,çünkü bilirim ki insanlar değişmes önemli olan insanları olduğu gibi kabullenmek lazım,ben bu özelliğe sahibim,karşımdaki insanda tam ters son derece radikal,yaptırım uygulayan bi tip... böle olunc açıkmaza girios tabi,ne ailesel,ne maddi sorunumuz var oysaki hiç bi çözümlenmeyecek sorun yok...incir çekirdeğini doldurmayacak şeler o kadar doldurdu ki kalbimi(bunun içinde mantıksız kıskançlıklar,10 sene sonrasını konuşmak gibi mantıksız mantıksız olmamaış olayalar hakkında farzi hakkında yorum yapmak,kısacası doğmamaış çocuğa don dikmekte var)ben sadece sevgiyle saygıyla hoşgürüyle yaklaşım istiorum,ciddden arkalar hiç bi sorun olamasa biel bu tarz şeler birirke birirke insanı burnundan getiriomuş:KK43:psikoljik yardım kim o kim,ona göre herşeyin doğrusunu o bilirrr:S