O kadar kararsızım ki onu sevip sevmediğimi bile bilmiyorum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 30 Ekim 2009 başlatılmıştır.

30 Ekim 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Karakter itibarıyle çok kararsız bi kişiliğe sahibim. Bi arkadaşım var (erkek) Biz onla çok samimiyiz. 2 senedir arkadaşım ve hep birlikte zaman geçirdik. Başka şehirlere gezmeye gittik, gezdik, sinemalara gittik. Evime çağırdım sürekli. Tabii adımda çıktı ama vicdanım rahattı çünkü arkadaşım o benm. Ve 3-4güne bir telde mutlaka konuşuruz uzun uzun. Herşeyimi bilir. Ve ben onu aramadan onunla konuşmadan yapamıyorum. Tabi aynısı onun içinde geçerli. Çok sorguladım kendimi.. Ben onu seviyormuyum diye ama ilk başlarda sevdiğimi sanıyordum daha sonra farklı bi heyecan aradığımı ve farklı biriyle olmak istediğimi anladım. Zaten o da beni arkadaştan öte görmüyor. Ama eğer teklif etseydi yada ederse ne yapacağımı bile bilemem. Karakter itibarıyle çok karakterli, dürüst, çok güvenebileceğim biri. Üstelik alışkanlık oldu. Acaba ben onunlamı olmalıyım? yoksa bu sadece alışkanlık mı :gitme:
    Ben onu seviyormuyum? bunu bile bilmiyorum senağlama

2. 30 Ekim 2009
  3. kaldirek

kaldirek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence kendini bu kadar sorgulaman bile bir şeyler hissettiğini gösteriyor. Sadece arkadaş olarak görsen samimiyetine bir sınır çizerdin ya da aklına bu tür sorular gelmezdi. genellikle bu sorular kafa karışıklığı insanın etkilenmeye başladığı zamanlarda ortaya çıkıyor. Birkaç gün görüşme bakalım neler hissediyorsun. En sağlıklı kararı böyle alırsın.

4. 30 Ekim 2009
  5. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    al benden de o kadar aynı sorun bendede war kararsızlık... görüştüğüm bi çocuk war we çocuğa ne ewet diyebiliyorum ne hayır ne istiyorum nede istemiyorum napıcamm ben ya :KK43::KK43::KK43:

6. 30 Ekim 2009
  7. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bunu anca deneyerek anlayabilirsin kanımcayerimseniben

8. 9 Kasım 2010
  9. Bsra90

Bsra90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam dün okudum bu paylasimini ayni durumdayim suan. sonra ne oldu nasi gelisti anlatirmisin acaba cok igrenc bi durum yaa :KK43:

10. 9 Kasım 2010
  11. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kanımca kız-erkek arkadaşlığının bir sınırı olmalı sevgili değilsen bu kadar çok kaynaşıp da kendini sorguladığına göre ona karşı boş değilsin yoksa neden hergün konuşmak isteyesin değilmi benimde var erkek arkadaşlarım ama ayda yılda bir kez ararım nette görürsem konuşurum bağımlılık olmaz yani dene bence:98:

12. 12 Kasım 2010
  13. Bsra90

Bsra90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ama sonrada deneyincede iyi gitmezse onu tamamen kaybetmekten korkuyorum.. :-/

14. 12 Kasım 2010
  15. Bsra90

Bsra90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ayrica bide o istanbulda yasiyor bende y.disinda :KK43: