O kadar umutsuz, o kadar yorgunum ki

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ada_ata tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ada_ata
  1. ada_ata

ada_ata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 yıllık sevgilim 1 yıllık hayat arkadaşım sevdiğim aşık olduğum soyadını taşımak için bi çok şeyden vazgeçtiğim kahramanım kötü bir yalancı sadece buda değil kahve gibi kötü bi alışkanlığı var bense ailemde hiç görmediğim için bana çok ters ve maddi problemler.ona hiç güvenmiyorum bu nedenle hep sorgulamak durumunda kalıyorum tabi bu seferde kavga .konuştum olmadı bağırdım olmadı ağladım olmadı.anladımki bana gitmekten başka yol kalmadı. artık katlanamıyorum bugün çok çok ciddi kavga ettik herzamanki gibi giderken çok üzgündü sende gel dedi gitmedim akşam geleyimmi dedi gelme dedim evlendiğimizden beri ilk defa alyanslarımı parmağımdan çıkardım.bittiğini söyledim pzrts dava açmayı düşünüyorum.onu hala seviyorum ama olmuyo işte hedeflerimize ulaşmak için gittiğimiz yollar çok farklı ve ben okadar yıpranıyorum ki ruh sağlığımı kaybedeceğim yakında bazen bu çıkmazdan kurtulamadığım için ölmek istiyorum sadece onun gözlerindeki o pişmanlığı görebilmek bu çıkmazdan kurtulabilmek için çünkü ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum. bir sürü kredi çektim onun için neredeyse 20 milyardan fazla borcum var ayrılsakta o borçları ödeyeceğini biliyorum fakat ben ne yapacağımı bilmiyorum gitsem mi kalsam mı insan yalancıysa ve bazı alışkanlıkları varsa asla değişmiyo anladım. diyebilirsiniz ki bilmiyomuydun böyle olduğunu evet biliyodum ama çok seviyodum yinede seviyorum kahretsin keşke bitse içimdeki bu aşk sevgi belki çok daha kolay olurdu herşey biz ortak bi nokta bulamıyoruz çok yalnızım en kötüsü artık onunla bile yalnızım okadar mutsuz okadar ümitsizim ki....gitmeli ve bu evliliği bitirmelimiyim yoksa kendi kendimi yemeye devammı etmeliyim

2. 3 Ekim 2009
  3. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    gitmek mi zor kalmak mı zor....siz en iyisi bir süre ayrı yaşayın boşanmadan....kafanızı dinleyin....nelerden hoşlanmadığınızı, onun hangi davranışlarını beğenmediğinizi, kendisini biraz olsun düzeltmezse artık bu işin geri dönüşü olmayacağını açık yüreklilikle söyleyin....güzel sözlere de sakın kanmayın...:eek:lmaz:biz kadınlar duygusal olduğumuzdan romantizm olunca yelkenleri suya indiririz....hiç ödün vermeyin....:nazar:o süre içinde belki eşiniz braz da olsa kendini düzeltmenin doğru olacağını düşünebilir.....kendiniz yıpratmayın....baktınız olmayacak sonlandırın....kimse vazgeçilmez değildir...ilerleyen zamanlarda sevginz de nefrete döniüşür böyle devam ederse...:teselli:unutmayın....çaresiz değilsiniz....çare sizsiniz.....vereliniortak

4. 3 Ekim 2009
  5. asgd

asgd Guest

ya böyle durumlarda inan çok üzülüyorum.sadece birlikte olabilmek için onun olabilmek için çaba gösterip bütün engelleri aşıp herşeyinizle savaşıp kavusunca hersey bıtıyo sanki bırbırınız ıcın savasan sız degılmıssınız gıbı gercekten cok üzüyo benı..
    canım erkeklerin cogu (istisnalarda var) elde ettıkten sonra pek umursamıyo nasıl olsa benım gozuyle bakıyo dogru bı duusncemı kesınlıkle yanlış bence evlendıkten sonra flort donemınden dahada fazla vakıt gecırılmelı bırseyler paylasılmaı vs.
    sana söyleyeceğim yalan konusunda ne gibi yalanlar tabıkı yalanın kucugu buyugu olmaz ama kımı ınsanda hastalık halıne gelmıstır yalan soylemek o acıdan soruyorum.
    daha cok yenı evlısınız ve flört dönemi ne kadra uzun olursa olsun evlılık daha saglam olucak dıye bırsey yok bence bır evde yasamaya basladıgın andan ıtıbaren baslamıstır hakıkı ılıskı dıye dusunuyorum buyuzden daha cok yenısınız bırbırınıze alısma suresndesınız hıc bırseyden tavız verme cunku bastan nasıl gıderse sonradanda oyole oluyo .ama yuva yapmak zor yıkmak kolaydır bunu unutma daha sakin ol hemen evliliği bitirme yoluna gitme gercekten karsına al samımıyetle konus esınle bırbırınızle evlenmek ıcın ne kadar savas verdıgınızı hatırlat evlendıkten sonra boyle mı olucaktı vs de pısman olmak ıstemedıgını ama onun tavırlarının senı bu yone ıttıgını anlat ona .cok zor durumda kaldı bıraz ayrı kalın ozleyın yada yenıden kıymetınızı anlayın ozellıkle esın ıcın soyluyorum ama hemen ayrılıgı sokma kafana .bak dıyosunkı boyle oldugunu bıle bıle evlendım eger onsuz olabılseydın evlılık gıbı buyuk sorumluluk ısteyen bır ıse kalkısmazdın sımdı ne olucak ayrıldın dıyelım yıne pısman olucaksın cunku sevıyosun dedıgım gıbı ofkeyle kalkma esını sen duzeltebılırsın kahveden kopamıyosa eger en azından hergun gıdıyosa her aksam gıtmesın bı kacgun senınle gecırsın.yada mısafır cagır mısafır gelıcek de gıtme de yada dısarı cıkalım de evde onun ılgısını eve cek sen daha bı ozen goster kendıne vs ne vbılım ıste ama nolur hemen ayrılıgı duusnme yalan konusuna gelınce hersey halledırde buna nasıl cozum bulursun bılmıyorum onada soyle dusunuyorum eger senı sevıyosa gercekten (sevmese evlenmezdı)senın ıcın yapamayacagı bırsey yoktur ınsallah kısa zamanda halledersınız .yazımda senı kıran ıncıten bırsey varsada özür diliyorum canım öyle bir niyetim yok bilmeni isterim .kısa zamanda mutlu haberlerini almak istiyorum inşallah

6. 3 Ekim 2009
  7. ada_ata

ada_ata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için eşim genellikle benim istemediğim şeyler yaptığında sorun olmasın diye yalan söylüyor eve gelme dedim ama akşam gelecek biliyorum gelince ne yapmalıyım onu bilmiyorum çünkü beni yumuşatmaya çalışacak anneme gidemem yani herşey kesinleşsin ancak öyle gitmek istiyorum çünkü daha sonra biz barışıyoruz o kötü oluyo

8. 3 Ekim 2009
  9. flake_83

flake_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence acele karar vermemek gerekıyor.daha 1 yıl olmuş daha bence beklemeye değer evlılık basıt deil ... lutfen biraz daha şans tanıyın evlılığınıze

10. 3 Ekim 2009
  11. blueege

blueege Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    Evde kalıp halletmeye bak sorununu konuşma küs bir süre .bazen ne kadar konuşursanız konuşun erkekler dinlemiyor.hep aynı şeyleri söylüyoruz erkeklerde hı hı deyip bildiğini okuyo.

12. 3 Ekim 2009
  13. ada_ata

ada_ata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eve gelme dedim ben geleceğini düşünüyorum kendimi salona kapatıp çıkmıcam pzrtsde dava açıcam anlasın artık bunun çocuk oyuncağı olmadığını sabrımın taştığını başkada bi yol bulamıyorum

14. 3 Ekim 2009
  15. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ayrılmak bu kadar kolay olmasın bence düşün..

16. 3 Ekim 2009
  17. limonilezeytin

limonilezeytin cansın sen canım kocam:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence boşanma kararı alma inan zamanla sorunlar çözülür,zaman herşeyin ilacıdır hem bak eşimi çok seviyorum diyosun bence biraz zaman;sonra inşallah herşey düzelir:hulya:

18. 3 Ekim 2009
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    açıkcası ben sorununuzu tam anlamadım.maddi problem tamam.kahveye gidermiş o da tamam ama nasıl diyim ,evine mi bakmıyor,size mi ilgi göstermiyor,kahveden geç mi gelir,çok mu arkadaşlarına gider,kumarmı oynar,dayak mı var ,sürekli kavga mı edersiniz..açıkcası anlayamadım