O olunca olmuyor, o olmayıncaysa hiic olmuyor..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve daisy123 tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

13 Haziran 2010
    Konu Sahibi : daisy123
  1. daisy123

daisy123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1.5 yıllık süren bi ilişkimiz var.. Fakat ona gelince hersey serbest.. bana gelince hic bisy yok.. O istediği zaman gezebilir hep dışarda.. Bense arada bir.. Hayır o beni cok değiştirdi.. Ben hayatı deli dolu yasayanlardandım.. Onun icin deiştirdim kendimi.. Tamam kendimi değiştirmeyi gectim onda değilim ben.. Ama o .. hic değişmedi.. Bi yere giderken benden izin almak yok.. Ben almasam kıyametler kopar .. O erkek ya istediiğini yapabilicek.. Hayır bende buna gelemiyorum işte .. o sürekli kafasına göre yasadıkca katlanamıyorum.. Dün ayrıldık . Ama yine barıstık.. 1.5 yıllık ilişkiyi ağır konustum diye bitirebildi.. Bu akdar kolaymıydı onun icin . dayanamadım dedi bana. Ben onun yaptıklarına dayanıp bitirmiyordum ama ! Ona kalsa hep ben sucluyum hep ben.. napıyorum sanki ! onun icin kendimi ne kadar değiştirmişim ve hala bana değişmiceksin sen diyor.. Offf napıcam ben.. Sucu hep bende arıyor kendinde aramıyorki.. Kendi yaptıklarınıda biraz göz önüne getirse.. Ben haklıyken beni haksız duruma düşürüp hemen haklı oluveriyor.. napmalıyım ben artık ya.. Ayrılsam olmaz onsuz yapamam .. Ama o varkende çoğunlukla mutsuz oluyorum..

2. 13 Haziran 2010
  3. teardrop

teardrop Patron Benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Yazdıklarında kendimi gördüm. Bizim için bitirmek akla gelmezken erkekler bir çırpıda kesip atabiliyor. :nazar: Sonra tıpış tıpış dönüyorlar o ayrı. :kızgın: İyi düşünmek lazım küsüp barışmalara zemin hazırlamamak lazım. Ama sen o varken çoğunlukla mutsuzum diyorsun, bu durum biraz karışık. Onu gerçekten seviyor musun, yoksa alışknalık mı buna karar vermen lazım galiba şakkıdı

4. 13 Haziran 2010
  5. daisy123

daisy123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok hayır.. Alıskanlılkmı diye bunu cok kez düşündüm ama değil.. Gercekten seviyorum.. Yoksa bu kadar katlanmazdım.. Hemde cok seviyorum .. kendimden cok seviyorum ya ..

6. 13 Haziran 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

daha ne kadar katlanabileceğini düşünüyorsun?

sevdiğin adam bir ömür geçireceğin adam olamayabiliyor. sizin örneğinizdeki gibi... :nazar:

8. 13 Haziran 2010
  9. zap_zup

zap_zup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Aynı durumdayım bende ama evliyiz.Hep ben affetsin diye yalvarmam lazım hep ben hep ben.Başı nasılsa öyle gider arkadaşım.Bence halinden memnun değilsen ayrıl.Ne kadar erken ayrılırsan o kadar iyi olur.Daha fazla bağlanmamış olursun.ılerde daha problem olur.Çünkü sende sustuğun günler birikir birikir hayat çekilmez hale gelir.Geçmez yani bugünlerin izi ama sende benim gibi yuvarlanıp gidiyoruz görmezden gelirim çoğu şeyini o da benim kötü şeylerimi görmezden gelir denge kurulur diyorsan devam et.Ondan ayrılırsan ne yapıcam diye düşünüyorsundur.Çünkü sen kendini onun için değiştirdin.Artık herşey ona göre ama inan bana zararın neresinden dönülürse kardır.Hayatını 4 sene sonra yeniden kurmaya çalışmaktansa bugün yeniden kurmak daha iyidir bence.

Son düzenleme: 13 Haziran 2010
  10. 13 Haziran 2010
  11. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Kendinden bile çok sevmeye devam et sen,o kendini senden çok seviyor ya,duble sevişgen yaşasın,sen gezegen o güneş sistemi,ara ara yanından geçerken iki ışığını verir,sonra döner kendini parlatır...

12. 13 Haziran 2010
  13. zap_zup

zap_zup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Hiçbir ilişki mükemmel değildir ya illa bi sorun çıkıyor aslında.ıdare edebilecek düzeydeyse ayrılma sevgisinden emin misin peki ?

14. 13 Haziran 2010
  15. teardrop

teardrop Patron Benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Bunları ben de yaşadım, söyledim. Yıllar sonra ancak yorulabildim peşinden gitmekten. Düşünsene sen kendinden çok severken adam arkasını dönüp gidebiliyor, sen de (ben de) geri döndü diye unutuyoruz o gidişleri ve devam ediyoruz kendimizden çok sevmeye. Neyse ki gözüm açılıyor yavaş yavaş, tamam hala arasam mı fikri var kafamda ama bir kere geldiğimiz dünyada bize hediye verilen hayatı kaç kere ikram edeceğiz başkalarına? Kendim için değil de onun için yaşadığım günler oldu. Elime ne geçti? Arasam, konuşsak yeniden başlarız biliyorum, aramasam, konuşmasak belki de her şey biter, ölüyorum... Bu kadar arada kalmışken aynı durumdayız diye tek tavsiyem çocuk oyuncağı olmadığını göster bunun. Yoksa aynı şeyi defalarca kez yaşarsın benim gibi. senağlama

16. 13 Haziran 2010
  17. daisy123

daisy123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgisindende eminim aslında ama işte oda kafasına göre takılmaktan vazgecemiyor.. hepiniz haklısınız aslında.. ayrılsam bi care ayrılmasam .. cok karısığım cok ya..

18. 13 Haziran 2010
  19. zap_zup

zap_zup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ozaman şöyle yap tatlım.Ayrılınca neler yapacaksın ne kadar canın yanacak.Ayrılmazsan neler yapacaksın ne kadar canın yapacak karşılaştır ama ondanda eminsen dediğim gibi hiç bir ilişki mükemmel olmaz bence illa pürüzler oluyor bir şekilde.
    Zamanla belki o da olgunlaşıp anlar hatasını