O üzüm çekirdeğimdi..

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve MxuxebbetSevdam tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : MxuxebbetSevdam
  1. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o benim, o bizim üzüm çekirdeğimizdi... önce kist oluşmuştu yumurta kisti idi. bi kaç ay onların tedavisi oldu.daha sonra klomene başladık. derken o ay hamile kalmıştım.inanamıyorduk.mucizeydi bizim için. derken bebeğin gelişimi gün gün takip edildi yavaş büyüyordu. ama kan değerim normal bir şekilde artıyordu. derken 21 eylül günü lekelenme oldu. çarşamba günü dr a gittik.bhcg ve progesterona bakıldı. progesteronda bi problem vardı. değer 3.14 çıkmıştı ve 5 altı çıkması yaşam olmadığını gösteriyordu. ama doktorum 2 gün sonra yine kan ver dedi. ve değer bunda 5.63 çıkmıştı yine düşüktü ama bizi umutlandırmaya yetmişti.
    aradan 5 gün geçmişti.pazar günü gece şiddetli bir karın ağrısı vardı. sonra kanamam başladı.acile gittik bakıldı.herşey yolunda denildi ama düşük riskine karşı iğne yapıldı.kanamamda durdu ağrıda. sabah oldu ve kendi doktoruma gittim o da baktı herşey iyi kalp atışı için cuma gel dedi.kan felan bakmadı iğne yanıltır bizi dedi.
    akşam eve geldik gece yine aynı sancı ve kanama başladı acile gittik yine ve bebeğimin düştüğünü öğrendim gece hastane de kaldık.serum ve sakinleştiricilerle geçirdik günü...

Hayırlısı buymuş deyip Rabbima sığınıyoruz. İnşallah tez zamanda sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip eder.. Allahım kimseye yaşatmasın tekrarından korusun...

2. 30 Eylül 2010
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Geçmiş olsun inşallah birdaha böyle bir acı yaşamazsın:çok üzgünüm:

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  4. 30 Eylül 2010
  5. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ahh canım geçmiş olsun üzülme dicem ama biliyorum çok zor bi süreç sadece şunu söylerim önceki yazdıklarımı aklından çıkarma benim kanamamda bugün ufaktan başladı.rabbim tez zamanda yeni hamileliklere taşısın bizi saglıklı aklı bütün eli ayagı düzgün evlatlar versin inş canım.benim degerim sıfırlanmış dr herhangi bi ilaç vermedi sanırım gerek duymadı.rabbim sabırlar versin kendini çabuk toplamaya çalış canım çabuk toparlanki yeni bebegn çabuk gelsin inş.tekrar geçmiş olsun canım.

6. 30 Eylül 2010
  7. eylulmavi

eylulmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım çok üzüldüm eylül aayı adet gününü bekleyenler topiğindeydim bende ordada yazmıştım sana en son progesteron normal çıkınca sevinmiştik umutlanmıştık ama olmamış.allahım sabır versin canım

8. 30 Eylül 2010
  9. MxuxebbetSevdam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler missy canım inşallah...
    gülceza öyle canım inşallah bian önce toparlanır bebeklerimiz bizlerle olur. Rabbim kimseye vermesin böyle sıkıntıları.inşallah sende bi an önce başlarsın adetine de hemen düzene girersin. bana doktorum ilaç verdi düşük olduğu için.peki size ne kadar korunma süresi verdiler?? dualarında unutma canım

eylülmavi canım elimizden geleni yaptık dualar edip hayırlısını diledik dileyebildiğimiz kadar.progesteron yükselmişti canım herşey yolundaydı.gündüzünde dr gidip 16mm olduğunu dahi öğrenmiştik ama kısmet değilmiş ne diyelim veren belli alan belli... inşallah hepimiz en kısa zamanda kucaklarımıza sağlıklı mutlu ve huzurlu bebeklerimizi alırız...

10. 30 Eylül 2010
  11. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bana henüz ilaç falan vermedi drum korunmaya gelince adetin bitsin öyle gel dedi oyüzden henüz bişi belli degil bugün aradım ama heralde dogumdaydı açmadı oyüzden bidahada aramadım.inş dedigin gibi bebeklerimiz çabucak gelir.

12. 30 Eylül 2010
  13. MxuxebbetSevdam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anladım canım hayırlısı olsun.Rabbim tekrarından korusun kimselere vermesin Allahım... inşallah canım sağlıkla hayırla ve mutlulukla tez zamanda gelir bebeklerimiz... Fazla bekletmesin Rabbim...

14. 19 Ekim 2010
  15. sweet_drop

sweet_drop Mert&defne Üye

Beğenildi:
    438
    Ödül Puanları:
    153
    seni evlilik topiğinden hatırlıyorum canım allah sana ve eşine sabır versin inş tez zamanda gene allah nasip eder

16. 24 Ekim 2010
  17. MxuxebbetSevdam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim canım. çok sağol.Allahımda senin bebeğini hayırla ve sağlıkla kucağına nasip etsin.

18. 24 Ekim 2010
  19. lazkizigurbette

lazkizigurbette minik erkek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun bende senle aynı rhatsızlığı yaşarken hamile kaldım mucize oldu herşey çok güzel gidiyodu bebeğim bbüyüyüyodu 9-10 haftalıkken sadece kalp atışlarını dnlemeye gittik meleğimin kabi atmıyodu iananmadık başaka doktora gittik yok ......... o benim mucizemdi kim kanaman falanda olmadı
    seni okadar iyi anlıyorum ki aynı şartlarda hamile kalmışız kürtajdan sonra yaşadımız korkunç olaylarda cabası amam umudu kesmek yok allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı ömürlü evlatlar nasip bizide zyırmasın sevgilerle