Ocak Anneleri: Ne, nerede, ne kadar? İndirimleri paylaşalım mı?

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve uppahalds tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : uppahalds
  1. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Sevgili ocak anneleri,

Birbirimize yardımcı olmak amacıyla bulunduğumuz yerde olan indirimleri paylaşmaya ne dersiniz? Özellikle çok tüketilen bebek bezi, ıslak mendil, devam sütleri, kavanoz mamaları, bebek kıyafetleri ve bakım ürünleri ile ilgili marketlerin ve mağazaların yapmış olduğu indirimleri buraya yazalım, böylece ihtiyaçlarımızı ucuza maletme şansımız olsun.

Sizlerden tek ricam, site adı ve link vermek yasak olduğu için onun yerine sadece hangi mağazada hangi ürünün ne kadar olduğunu yazmanız. Hadi bakalım, hepimize hesaplı alışverişler..:dance:

Son düzenleme: 10 Şubat 2010
  2. 10 Şubat 2010
  3. uppahalds

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    ılk olarak ben başlayayım, migroslarda prima maxi ve maxi plus dev ekonomi 24,95 tl. bebelac 2 ve 3 8,95 tl. uni baby ıslak havlu 2'li paket 5,95 tl. (yenidoğan değil)

4. 10 Şubat 2010
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    siftah benden olsun bakalım.. zemuszemus

giyim konusunda Peros diye bir mağaza keşfettim çok uygun kıyafetler var.
    Optimum Alışveriş Merkezinde ve Maltepe minibüs caddesinde mağazaları var. ben 7 tl'ye çok güzel kuzulu bir tulum aldım haftasonu mesela.
    gene Optimumdaki Kanz mağazasında geçen sezon ürünleri falan uygun fiyatlı. ben gene haftasonu 2 tane kadife ayaklı alt aldım. enine çizgili. benim aldıklarım siyah-beyaz ve mavi-beyaz. bayağı kalın ve sıcak tutan cinsten ürünler. fiyatı da 7,95'ti.

bezler aklımda değil ama unibaby yenidoğan ıslak havlu Gratis isimli kozmetik mağazlarında 4,50 tl. gerçi bu ürünü 3,50'ye alan bile var ama ben hep 5,00-5,50 civarı bulduğum için bana daha uygun geldi.

edit: siftah olmadı olsun, ikincilik de güzel kaydirigubbakcemile3

6. 10 Şubat 2010
  7. uppahalds

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Essmeraldacığım, Peros benim de favori mağazalarımdan. Bağdat Caddesi'nde de var, Şaşkınbakkal'da. Sürekli ürün sirkülasyonu olduğu için sık sık takip etmek gerekiyor, bir baktığını 2-3 gün sonra bulamayabiliyorsun. Ben de oğluma üzerinde disney karakterlerinin olduğu çok güzel ince sweatshirtleri 8,90'a aldım yaklaşık 2 ay önce. Senin de kuzucuğun güle güle giysin aldıklarını, eminim çok yakışacaktır. :)

8. 10 Şubat 2010
  9. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    tam benlik:))
    wenice ve c&a da yüzde 70 indirim var ..peros ümr de var giidnce bakayım bende..ayy artık almak istemiyorum ev kıyafet doldu:))

10. 10 Şubat 2010
  11. tutku2012

tutku2012 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzel bi başlık olmuş..ben 2 aydır mağaza yüzü görmüyorum o yüzden indirimleri falan bilmiyorum..oğlumun babası nerde ne bulursa parasına bakmadan alıyo...ama yinede sizin yazdıklarınızdan yararlanıcam..

12. 10 Şubat 2010
  13. uppahalds

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Bir de bahsettiğin gibi gratis bayağı uygun oluyor, onunla ilgili de hemen aktarıyorum bilgileri... 4 şubat-3 mart arası prima çocuk bezi ikiz paket çeşitleri 13.90 tl (ayrıca prima ikiz paket alana pampers ıslak havlu 12'li hediye), nivea baby bakım ürünlerinde %25 indirim varmış, nivea baby bebek yağı 8.95 tl, nivea baby saç ve vücut şampuanı 7.60 tl, nivea pişik önleyici krem 10.50 tl, nivea ıslak temizleme mendili çeşitleri 4.90 tl. huggies 3'lü ıslak havlu çeşitleri 8.90 tl.

14. 10 Şubat 2010
  15. uppahalds

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Evet 2010 anneleri, ben de tahmin ediyorum bu aralar evden çıkmanız imkansız ve babalar da o yoğunlukta dikkat etmeden alışveriş yapıyorlar. Ben de devir hesap devri diye düşündüm, diğer aylarda da buna benzer topikler var, bizim de olsun dedim. Hem indirimleri babalara iletme fırsatımız olur, hem de aldıklarımızı paylaşırız. Ben de ilk zamanlar hiç çıkamıyordum, eşim yapıyordu alışverişi ama o da işten döndüğü için ilk markete girip alıyordu. Şimdi özellikle ıslak mendilleri çok kullandığım için alırken indirimden fazla fazla alıyorum, sonra nerede indirime girdiyse oradan tekrar stok yapıyorum. :) Bebek bezi için de aynı şey geçerli ama 2010 anneleri henüz 4 numaraya geçmedikleri için stok şansınız pek yok, çok çabuk değişiyor bebişlerin bezleri...

16. 10 Şubat 2010
  17. ecrin1001

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    biberon ikiz paket ne oluyor cahilligimizi bagışla..forum istanbulda vardı sanırım bi bakayım ben oraya..
    kaç tane bez var içindeki 13 90 çok ucuz degilmi.bir paketin fiyatımı ne çok sordum.

18. 10 Şubat 2010
  19. ecrin1001

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    birde ıslak mendil pişik yaparmı onu merak ettim.uni baby yenidogan kullandım hep.realden johson baby 2 li paket 4.99 a aldım indirimdeydi.normal fiyatı nekadar bilemiyorum.birde canbebe 2 li pakt 3.99 du.aldım denicem bakalım bende.