Ocak Anneleri, önerilerinizi bekliyoruz...

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve uppahalds tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : uppahalds
  1. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Sevgili ocak anneleri, hepiniz gayet güzel ve yararlı paylaşımlarda bulunuyorsunuz. Bu bölümün gelişmesi, daha da güzel paylaşımlara devam edilmesi için bölümle ilgili öneri, eleştiri ve isteklerinizi yazabilirsiniz. Her konuda elimden gelen yardımı yapmaya hazırım, ne gibi aktiviteler yapabiliriz, ne gibi paylaşımlar görmek istiyorsunuz bütün bunları burada konuşalım, hepinizin katılımını bekliyoruz...

2. 12 Mart 2010
  3. burcum_ecem

burcum_ecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BENİM BEBEGİM KIRKI ÇIKTI AMA HEP KUCAK İSTİYO BEŞİGİNDE YATMIYO HEP AGLIYO BİRAZ UYUYO TEKRAR İSTİYO NE YAPABİLİRİM YARDIMMmafoldumben

4. 27 Ekim 2010
  5. hunny

hunny hunny&bunny=SUNNY =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    il il toplantı günleri düzenleyip fotoğraflarımısı burda paylaşabiliris

6. 16 Ocak 2011
  7. kuzeyildizi

kuzeyildizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    size verebilecegim en güzel tavsiye lohosaliginizda kesinlikle evinizde eşinizden başka kimse olmasın...eger mumkunse anneniz size yardımcı olmak için gidip gelsin...ben bu sıkıntıyı sütümün kesilmesi ve bebegimi iyi besleyememek ile ödedim..ödüyorum...özellikle eş tarafından birileri lohusalik döneminde size fazla gelebilir,hatta daha once sevipte bu dönemde nefret bile edebilirsiniz...

sakin,dingin ve bebeginizle rahat rahat uzanip yatabilecegniz,konuşup sevebileceginiz bir ortamın olması şart...

8. 16 Şubat 2011
  9. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    burcu dediğini yaparsan çok çekersın benım kızım 2 bucuk yasında 1 yasına kadar kucakla mahfettı benı sımdıkı aklım olsaydı dıyorum patlasın ağlamaktan asla almam kucağıma sende bır an once o alışkanlığını yok et olan sana olur yorulursun

10. 16 Mart 2011
  11. bytoprock

bytoprock Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim oğlum da yarın iki aylık olacak.Ağlama krizleri yeni yeni bitiyor.ilk yirmi gün öleceğim zannettim.Başa çıkmam imkansızdı.Evden herkesi gönderdim ama bir gün bile dayanamadım .:nazar:Bir aydır kayınvaldemin evinde yaşıyorum.Üzerimdeki yük hafifledi bende rahatladım.Büyüklerden yardım almadan olmuyormuş........Kucağa da alıştı burada aa olsun en azından ağlamıyor.

12. 18 Nisan 2011
  13. monarosa

monarosa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    BEBEK ODASI - Hadi bebişlerimizin odasını hazırlayanlar; resimlerini ekleyelim.....
    19 haftalık hamileyim
    %99 doktorumuz erkek dedi, küçük şehzademiz için hazırlıklara başlamak henüz erken biliyoum ama içim rahat durmuyor mağazalara, netteki odalara bakmaya başladım...
    ilk bebeğim ve herşey güzel olsun istiyorum, bulduklarımdan birkaç kare ekledim ama güzel fikirlere kesinlikle ihtiyacım var; mavilere saplantılı değiliz hatta beyaz düşünüyorum renk olarak aksesuarlarla hareket olabilir ve çok eşya düşünmüyorum....
    ama derler ya kullananlar daha iyi bilir!!!!
    Bende hazırladığımda mutlaka sonucu sizinle paylaşacağım :))) sözzzz
    güzel anneler destek bekliyorummmmm...
    öpüyoruz, sevgiler....

http://www.kadinlarkulubu.com/doguma...ekleyelim.html (BEBEK ODASI - Hadi bebişlerimizin odasını hazırlayanlar; resimlerini ekleyelim.....) adresinden devam edelim...

14. 20 Nisan 2011
  15. nur_17

nur_17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ocak ayında nasıpse dogum yapacagım fakat kayınvalıdemle yasıorum herseye kkarısmasndan korkuorum bebegıme cokzaman ayrmk ıstıorum onnlaknsmak ıstıorum :26:

16. 13 Mayıs 2011
  17. musmin

musmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar.siteye yeni üye oldum. Ocak ayında doğum yaptım. Doğumdan iki ay önce başladı aslında sıkıntılarım..kayınvalidem, görümcem ve kaynım doğuma geldiler.. Mayıs ayına girdik hala bendeler. Korkarım , 2.çocuğa kadar kalacaklar. Torun baldan tatlı derler ama 10.torunu .. :KK43:
    ben artık bunları düşünmekten yoruldum. Dolayısıyla kendimi dinlemicem artık.
    Allaha şükür oğluma baktığımda tüm sıkıntılar gidiyor. Herşeye rağmen iyi ki oğlum yanımda. Bir gülüşüyle bütün sıkıntılarımı alıyor. Herşeyi kafanıza takmayın güzel anneler.iyi günler..

18. 30 Mayıs 2011
  19. arzuunler

arzuunler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar topik çok boş kalmış canlarr

bende ocak annesiyim.. ben yarın doğurucam dedim ve doktorumun sabah kapısındaydım :21:

ev düğün evi gibiydii görmeliydiniz her odadan birileri çıkıyorduu.. rahat emzirmek bi yana dinlenemiyordum dahii..

bebeğimi uyutmak istemiyorlardı yeni doğan bebeği sevmek için b bakıyorum uyandırmışlar :KK50:

şimdi 4,5 aylık olduk.. kayınvalidemle birlikte bakıyoruz.. herşeyine karışıyor.. hastaneye giderken önüne takıcağım önlüğe kadar.. canımı sıkıyorum bu duruma biraz ama yapıcak birşey yok..

öncelikle tavsiyemm şuan yaşadığım problem sütünüz azalabilir siz sakın sütüm bitti kesildi dememeliymişsiniz.. moral yüksek olucak uykusuz kalmıcaksınız dere otu yiceksiniz..

ayrıca; bebeğimi çok sıcak tutmak olayını abartmışım uyumuyordu pek.. terlemesine dikkat edin..

karnını üşütmiceksiniz o gaz olayı çok kötü oluyor.. gaz giderici bi ilaç biliyorum buradan yazılırmı bilmiyoum marka olduğu için..