Ocak ayında aşılama yaptıracaklar ilaçlarımız dr.larımız hakkında konusalım

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve MeleGim tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

26 Aralık 2009
    Konu Sahibi : MeleGim
  1. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABA ARKADASLAR BEN OCAK AYINDA ALLAH KISMET ETTıYSE TEDAVıYE BASLICAM ÖNCELıKLE KENDıMDEN BAHSEDEYıM...BEN HEMEN HEMEN 2BUCUK YILLIK EVLıYıM TEDAVıLER GÖRDÜM....VS. HAMıLE KALAMADIM:uhm: ASLINDA SORARSANIZ SORUN NE BıLEMEDıMfisfisfis AMA HAMıLE KALABıLDıĞıMı BıLıYORUM a.s TAHıLıSıZ BıR OLAYDI......BUYAZ EŞıMLE HERŞEYı BIRAKIP TATıLE CIKTIK....VE BEN O TATıLDE HAMıLE KALMISIM TEDAVıLERı HSGYı HERŞEYı UNUTMUSTUM...AMA BEBEĞıM BENı TERKETTı:1no2: mafoldumben 2AYLIKKEN KARNIMDA ÖLDÜ....YÜKSEK ATEŞ BEBEĞıMı ETKıLEDı... :gitme: :sinifsinif: ŞıMDı ıSE ARADAN 4AY GEÇTı..EŞıM ASKERE GıDECEK VE BEN BıRAN ÖNCE ALLAHIN ıZNıYLE COCUK SAHıBı OLMAK ıSTıYORUM OYÜZDEN ASILAMAYA KARAR VERDıM..CADIARZU UMUT TÜPBEBEK MERKEZıNDE OPR.DR.UZMN.SÜLEYMAN TOSUN A BASLICAM....MENOGON ıĞNELERıMıN ADI..OVıTRELLE KULLANICAZ BEN RAPORLA ALDIM ıLAÇLARIMI COKTA UYGUNA GELDı..yerimseniben DR.UM COK ıÇTEN BıR DOKTOR ACIKCASI SABAHLARA KADAR ARSTIRARAK BULDUGUM BıR DOKTOR TELEFONDADA KONUSTUK DURUMUMU ANLATTIM...ELıMDEN NE GELıYORSA EN ıYıSıNı YAPICAM DEDı...BENıM AŞILAMAM VE MUAYNEM DAHıL 750MıLYON...HER KONUDA BıLGı VERDıM KIZLAR....ıNŞALLAH RABBıM HEPıMıZıN GÖNLÜNE VERSıN...BU MÜBAREK AŞURE AYINDA HEPıMıZıN KUCAKLARI DOLSUN :Saruboceq: ŞıMDı SıZDEN NE KULLANDIGINIZI DOKTOR ADINIZI VE KAÇINCI DENEYıMıNıZ OLDUGUNU NELER YAPILDIGINI ÜCRETı YERı HERŞEYıNıZı PAYLAŞMANIZI ıSTıYORUM KIZLAR BENıM GıBı.BıRBıRıMıZı AYDINLATALIM..... SıZLERı BEKLıCEMopuyorumnanaktan

Son düzenleme: 26 Aralık 2009
  2. 27 Aralık 2009
  3. NILGULECRIN

NILGULECRIN SENİ ÇOOoOk seviyorumMmM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım topık ın hayırlı olsun cok güzel olmuş

4. 27 Aralık 2009
  5. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    opuyorumnanaktan SAOL HAAYATIMMMMM TEŞŞEKKÜRLER:sm_cool::1hug:

6. 27 Aralık 2009
  7. derya76

derya76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben aşılama yaptırdım muane ücreti ilaçlar herşey dahil 350 tl seninki biraz fazla gibi geldi hatta benim sigortam var ama ben özelde yaptırdım ayrıca ilaçlarıda yazdırmadım kenim aldığım halde umut tüp bebek merkezi isim yaptığı için fiyatları yüksek ayrıca aşılamada şansın yüzde 15 doktorlar 3 aşılama sonrasında tüp bebek diyor 3 aşılaman 2250 olucak yani ilk aşılama yaptırdığında heycanlanıyorsun tutucakmış gibi oluyor inşallah senin tutarda ama diğer ihtimalleri gözardı etme derim ben şimdi 2 aşılamamı yaptıracağım benim doktorumda iyi ama tutmassa tutmuyor doktorlar aşılamada mucize yaratamıyorlar bence sen biraz araştır fazla para verme ben doktor muane ve aşılama için 175 verdim senin doktor 750 istiyor çook fazla yinede sen bilirsin ben düşünclerimi ve bilgilerimi paylaşmak istedim

8. 27 Aralık 2009
  9. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anldm cnm inşallah hayrlı sonuclar alırsın...sen nerde yaptrdın asılamnı cok uygunmus fiyatı hastane adı ne doktorun adı falan iğnemi kullandnz inş allah hepimzn gönlüne göre versn

10. 27 Aralık 2009
  11. ruyalar

ruyalar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CANIMM BENİM TOPİĞİN HAYIRLI OLSUN SENİ YALNIZ BIRAKIRMIYIM HİÇÇ BAK HEMEN GELDİM NE BAŞ BELASIYIM DİMİ :eek: BENİDE BİLİYOSUN OCAKTA BAŞLIYCAM İNŞ. HADİ HAYIRLI OLA AŞILAMALAR...:Saruboceq:

12. 27 Aralık 2009
  13. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :1hug: senmiii basşşşbelasısınn olurmuuu canımsınn benmmm:asigim: hoşgeldn bitanem yanlız bırakmadgn için saol hep varoll kusumm...inş hayrlı sonuclar alırız askm:Saruboceq:

14. 27 Aralık 2009
  15. nursim05

nursim05 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba öncelikle geçmiş olsun ve topiğin hayırlı olsun....
    bende 1 aşılama yaptırdım aşılama ve muayeneye 700 lira verdim. ben menogon ve klomeni beraber kullanmıştım çatlatma iğnesi olarakta ovitrelle kullandım ama kısmet değilmiş ilk aşılamam tutmadı ocak 20 gibi adet olunca 2. aşılamama başlıycam bu defa da gonal-f ve yine ovitrelle kullanıcam... inş hayırlı bi evlat da bizlere gelir...

16. 27 Aralık 2009
  17. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saol cnm sanada geçmş olsn inşallah bu asılaman tutar:Saruboceq: senin hastanen neresi cnm

18. 2 Ocak 2010
  19. ruyalar

ruyalar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilaçlarımı aldım 1500 tutmuş ayy ne kadar pahalı yaaa allahtan yüzdesini ödüyoruzda 200 le yırttık.Allah'ım sağlık güvencesi olmayanlara yardım etsin...:Saruboceq: