ocak ayinda asilama yaptiranlar duygularimizi paylasalim

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve NAZLIM86 tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : NAZLIM86
  1. NAZLIM86

NAZLIM86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar ben bayadir bu siteye üyeyim ama hic girmiyordum pek.Simdi öyle bi durum olduki sizleri ve paylasimlariniza ihtiyacim var.3 yillik evliyim ama birtürlü cocuk sahibi olamiyorduk.doktorlar normal yoldan cocumuzun olamicani söyledi cok üzüldük esimle adeta yikildik.Ama allahtan ümit kesilmez derler ya,iste bizde yine allaha sükredip baska yollarda care aramaya karar verdik.BU ayin 15.nde ilk asilamami yaptirdim.daha önce böyle birseyi bilmiyodum belki komik ama napim.simdi bekliyoruz sabirla heycanla ama hadi tutmazsa diye düsünüyorum.Zaten doktorda dedi eger tutmaza hemen tüp bebek.Insallah onca ugrasa gerek kalmadan rabbim gönlümüze göre verir.Rabbim evlat hasreti cekenlere hayirli evlatlar versin.Paylasimlarinizi bekliyorum arkadaslar.

Son düzenleme: 19 Ocak 2010
  2. 19 Ocak 2010
  3. derya76

derya76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ilk aşılamanda tutar inşallah burda doktorlar 3 veya 4 kez aşılama olmazsa tüp bebek diyorlar ama orada farklı sanırım birde sen infertilite gurubundamısın hiç problem yok ama hamile kalamıyorsun ona görede değişebiliyor tabi doktorların önerileri aşılamayı kimse bilmiyor zaten ancak yaşayanlar başına gelenler biliyor bende bilmiyordum yaşayınca öğrendim benimde 2 aşılamam 2 güne kadar belli olucak bende 3 yıllık evliyim bizde 1 yıldır uğraşıyoruz allah yardımcımız olsun inşallah güzel haberlerini verirsin bize canım.

4. 19 Ocak 2010
  5. rukiyeilayda

rukiyeilayda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar bende bu ay aşılamaya karar verdim daha yapılmadı adet olmam için doktor ilaç verdi kullandım şimdi adeti bekliyorum benimki herhalde şubat başı olur allah nasip ederse bende pko var 3senedir istiyorduk olmadı allahım hepimize versin DERYA76 cım allahım yüzünü güldürsün inş pozitif haberleri duyunca bizede birazda olsa ümit oluyo

6. 19 Ocak 2010
  7. NAZLIM86

NAZLIM86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Yok canim burdada farkli degil.Burdada bi kac defa deniyorlar asilamayi yalnizca benim esimde sorun oldugu icin ilk asilama yapalim dedi eger tutmazsa dedi mutlaka tüp bebk dedi.Cünkü esimin durumu dahada kötülesebilirmis o yüzden.AMA RABBIMDEN DILEGIM ONCA SEYE GEREK KALMAZ.Insallah hamile olursam burada sizinle paylasacagim zaten 10 gün kaldi doktora gitmeme.Insallah rabbim seninde gönlüne göre verir artik yazarsin buraya canim