ocak ayında doğum yapAcak olanlar...

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve secilaksoy tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

28 Aralık 2009
    Konu Sahibi : secilaksoy
  1. secilaksoy

secilaksoy güsel prensesini bekliyoo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben 38 haftalık hamileyim tahmini doğum tr. 10 ocak, ilk doğumum çok heycanlıyım heran doğum yapabilirim endişesiyle yaşıyorum ve kızımı biran önce kucağıma almak istiyorum....sizde benim gibi misinizzz hihoyyyt

2. 28 Aralık 2009
  3. gulsem_22

gulsem_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende tahmini olarak ocağın 2. haftası oğlumu kollarıma alıcam.
    bende çıldırıcam zaman geçmek bilmiyo.biran önce kavuşmak istiyorum oğluma.
    bakalım ne zaman gelicek miniğim

4. 28 Aralık 2009
  5. aysegul.ceren

aysegul.ceren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ocağın 2. haftası kızımı alıcam kucağımaa inşallaahh küçük küçük sancılarım oluyo heycanlanıyorum her defasında acabaa diyorum bu sefer geliyomu ama yok vaktini doldurcak galibaa benim minik kızım
    çok sabırsızlanıyorumm kızımı kucağımaa almak için çok merak ediyorum kızımıı allaah hepimize yardım etsin doğumlarımız kolay olsun inşallah:)

6. 28 Aralık 2009
  7. secilaksoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım inşallah sağlıklı bebişler getiririz dünyaya benim hiç ağrım sancım yok ama her akşam yatarken acaba gelirmi diye beklemek çok kötü :KK43:

8. 28 Aralık 2009
  9. Tuba_1984

Tuba_1984 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Selaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!

Bende heycanlaniyorum! Benimde tahmini dogum tarihi 8.01.2010 ama tabiki yinede rabbim bilir kizimin nezaman INGAAAAAAAAAAAAAA diyecegini! Bizde onu sabirsizlikla bekliyoruz! Bi oglum var 3 yasini 3 ay gecti! Buda ikinci olacak nasipse! Cok özledik onu! Bi gelse! Son günler artik hic cekilmiyo! Bazen hemen olsun diyorum bazende yeni yilsa gelsin diyorum! 2010 dogumlu olsun yaa! Düsünsenize 01.01.10 olsa dogum tarihleri ne güzel olur demi! kaydirigubbakcemile3

Ama tabiki rabbim bilir!

Arkadaslar hepimize kolay dogumlar nasip olur insallah! Son zamanlar karnim cok kasilmaya basladi ve geceleri cok haraketli! Sizindemi öyle?????

BYEEEEEEEEEEE

:nazar::nazar::nazar: RABBIM BEBISLERIMIZI KORUSUN :nazar::nazar::nazar:

10. 28 Aralık 2009
  11. gulsem_22

gulsem_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.benimde son zamanlarda gün içinde kasılmalarım oluyor.dediğin gibi gecede çok hareketli.ilk bebeğim olduğu için normal mi değil mi anlam veremiyorum.Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah :Saruboceq:

12. 28 Aralık 2009
  13. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim doğumumda çok yaklaştı.tahmini doğum tarihim 20 ocak ama dr engeç ocak 15ine suyun gelir dedi.hatta bugün bebişlerin heran gelebilirler dedi.:eek: ikiz olunca ne zaman gelecekleri belli değil.heyecanlı heyecanlı bekliyoruz valla.benim kızla oğlanda geceleri çok yaramazlar.şu aralar kasık ağrılarımda çoğaldı.allahım cümlemize hayırlı doğumlar nasip eder inşallah.bu arada benimki sezeryan olacak,mecburen.

14. 29 Aralık 2009
  15. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Sizi görünce bende heyecanlandım.Çok şanslısınız artık gün sayıyorsunuz ne güzel.10-15 güne burdaki herkes bebeğini kucağına almış olacak Allahın izniyle inş. Rabbim kolay doğumlar nasip etsin hepinize.Ne olur bizim içinde dua edin şahsen ben özellikle doğumdan korkuyorum kolay ve çabuk olsun diye dua ediyorum sizde edin bize bol bol.Rabbim sağlıcakla yavrularınıza kavuşmayı nasip etsin inş.

16. 29 Aralık 2009
  17. secilaksoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    AMıNNN...
    inşallah her hamile sıkıntısız, rahatlıkla bebişini kucağına alır ,özlemini giderir.
    Hamileliğimin başından beri hep bugünlerin gelmesini istedim ama en zor olanlar bu günlermiş çok az kalınca özlem ,heycan dahada büyüyor bebişle ilgili endişeleriniz artıyor çok değişik duygular içerisinde oluyosunuz. Allahım herkeze sağlıklı bebişler kucağımıza almayı nasip etsin ...

18. 29 Aralık 2009
  19. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Aminnnnnnn canım demekki son günler bizede geçmeyecek... Ben şimdiden sabırsızlanıyorum ama hayırlısı olsun bakalım....