ocuk istemeyen e

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve greyrose tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : greyrose
  1. greyrose

greyrose Guest

kızlar biz iki yıldır evliyiz ve benim yaşım 28 eşim çocuk istemiyor daha zamanı var diye tamam okey zamanı var demesi olabilir fakat iki ay önce ekimde yapalım diye konuşmuştuk şimdi ise fikir değiştirmiş kendi kendine.gezecekmiş daha hayalleri varmış motor alacakmış masela çocuk yapıp hayatını mahvedemezmiş.buda yetmezmiş gibi bunu bana bugün söylüyo daha önce bana senin psikolojik sorunların var o yüzden yapamam diyodu ki öyle bir sorunum yok :KK43: arkadaşların yanında bu daha bana bakamıyo çocuğa nasıl bakacak diyodu ki bugüne kadar hiçbişeyi eksik olmadı meğer hepsi bahaneymiş.daha bir iki sene çocuk falan düşünmüyomuş hayatını yaşayacakmış keşke banada sorsaydı değil mi :KK43:

2. 23 Ağustos 2009
  3. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    henüz cocuk istemeyebilir ama bunu ifade etme biçimi cok çirkin daha bana bakamıyor demesini cok ukala buldum kusura bakma ,sende hayatını yasa madem o öyle düşünüyorsa denecek fazla birsey yok

4. 23 Ağustos 2009
  5. greyrose

greyrose Guest

evet zaten önemli olan şuan çocuk istememesi değil olabilir bunu benimle konuşmaması ortak karar verilmemesi, benim fikrimi sormaması ve beni sen delisin,hastasın,daha bana bakamıyosun diye aşağılaması

6. 23 Ağustos 2009
  7. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    neşesi olmayan ömrü ben neylerimki çocuk evlat neşedir hayattır benim için eşinde olduktan sonra farkına varacaktır ama ertelemek için izlediği tutum tamamıyle yanlış umarım bir an önce halledersiniz seninde hayatının neşesi gelir :KK46:

8. 23 Ağustos 2009
  9. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Allah Allah...
    Ne düşünüyorsunuz peki..

10. 23 Ağustos 2009
  11. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hep derim; bir erkek herseyden hevesini alana kadar onunla ayni yastiga bas koyulmamali... hayalleri evin disinda olan bir erkekten aile babasi olmuyor malesef.. mecburen birakicaksiniz hevesini alacak herseyden.. cunku bu sartlarda ona verecegiiz evladin onun gozunde pek bir degeri olmuycak...

12. 23 Ağustos 2009
  13. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    cocuk ıstemeyen bırısını hayatta baba etmem zaten şahsen..
    sızın yerınızde olsam dogurmazdım ama bı yandanda onu babalıga ozendırırdım..
    yalvarıpda bana yapalım demesını beklerdım..

14. 23 Ağustos 2009
  15. hipatia

hipatia YİNE YENİ YENİDEN .... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bence sen bu sözlerden sonra çocuk istememesine diil bunu ifade etme tarzına bakmalısın.. çok yanlış bu şekilde ki bir ifade saygısızlık yani ....yaşamak istediği şeyler olabilir ama buna engel olarak bir bebeği görmeside çok saçma ...

16. 23 Ağustos 2009
  17. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    nasi :1shok: daha bana bakamiyo cocuga nasil bakacak, kendine hizmetcimi almis yoksa hayat arkadasimi, bide baskalarin yaninda söylüyor:eek:lmaz: seven insan böyle dermi hic...
    sen yoksa cokmu simarttin esiniki sana bunlari söylemeye cesaret edebiliyor....
    koy tavrini tepkini sana böyle davranmasina nasil izin veriyon
    böyle bir adamada cocuk filan yapma zaten:mymeka:

18. 23 Ağustos 2009
  19. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    pardon da sen neden ona bakamıyormuşsun ki eli ayağı yok muymuş kendi özbakımını yapamıyo heralde