ocuklara balk ya iirmek iyimi ktm

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve periwinkle tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : periwinkle
  1. periwinkle

periwinkle Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam kızlar çocuğuna balık yağı veren annelerin tecrübelerini öğrenmek
    istiyorum. normalde doktorlar çocukların haftada iki akşam balık yemesi gerektiğini
    eğer yemiyorsada balık yağı içmesinin gerekli olduğunu söylüyorlar
    fakat diğer taraftanda balık yağını ilerde çok kilo yapacağını duydum ne kadar doğru bilmiyorum kullanıpta sorun yaşayan varmı ???:enbuyukkk:
  2. 1 Haziran 2009
  3. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    Bu hic aklima gelmemisti benim ya, annem tecrübesizliginden dolayi bana vermemis ben bebekken, sonradan ögrenmis ve diger kardeslerime vermis. 3kardesimde 2yasindan sonra asiri kilo almaya basladi, daha dogrusu acayip bir istah vardi, sonradan spora basladiklarinda gecti neyseki..

Ama öte yandan doktorlar balik yaginin diger yaglar gibi kilo falan aldirmadigini söylediklerine sahit oldum, hatta yapilan bir arastirmada günlük balik yagi tüketenler (bir corba kasigi) daha düzgün kilo vermisler diyet yaparken.
  4. 1 Haziran 2009
  5. periwinkle

periwinkle Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet bir öyle bir böyle insan neye inanacağını bilemiyor
    bende kızıma veriyorum ama iyimi yapıyoruz kötümü
    bilemiyorum
  6. 2 Haziran 2009
  7. prenses.

prenses. biricik kızım EYŞAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sevgli arkadaşlar balık yağı her annenin çocuğuna vermekte zorunlu olduğu bir ilaç ama bu belli zaman ve kilo tonrolleri çerçevesinde ilerler ve geriler verip vermemek doktorunuz karar vericek kilo alımına göre kesiliyoo bidaha verilmiyo benim kızım şu an 18 aylık ve 1 aydır vermiyoruz kilo alımı düzene girdi için artık herşeyi yiyiyo o bakımdan ama haftada veya 10 günde bir balık veriyorum malum yaz şimdi güvenemiyorum
    kilo aldırır düşüncesiyle sakın vermemezlik yapmayın zaten bir kaç aylık veriliyooo allah evlatlarımızı korusun annelerr.....:nazar:
  8. 2 Haziran 2009
  9. xkimyagerx

xkimyagerx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Diğer markalarda var mı bilmiyorum ama Hero baby lactum 3 ün içerisinde balık yağı var,bu yüzden ben ekstradan vermeye gerek duymadım.
  10. 2 Haziran 2009
  11. benim oğlum iştahsız olduğu zaman veriyorum dönem dönem, iştahını açıyo, ama düzenli sürekli vermiyorum sadece iştahsız olduğu zamanlar
  12. 2 Haziran 2009
  13. periwinkle

periwinkle Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    öbncelikle ilginize teşekkürler kızlar, aslında benim kızıma balık yağı verme amacım
    kilo alması değil 3 yaşında ve 17 kilo gelişimimizi doktorumuz takdir ediyor o konuda sorun yok ama kızım çeşitli beslenmiyo yani bırakın balığı tavuğu yada köfteyi bile binbir oyunla yedirebiliyorum bu yüzden vitamin katkılı balık yağı veriyorum doktor da 1 şişe ile bitirme devam diyo bende fikirlerinizi almak istediim hepinize çok teşekkürler
  14. 23 Nisan 2012
  15. month

month Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    bende oğluma balık yağı vermeye başladım şişenin yarısındayız bazen 1 bazen 1 ölçek veriyorum çok iştahsız olduğu için çok kustuğu ve balık tavuk et baklagiller bunlardan yemediği için arada zorla yediriyorum oyüzden yetersiz beslendiği için veriyorum bu arada haziranda 2 yasını dolduracak:nazar: okula baslayana kadar vermeyi düşünüyorum acaba zararlımı kızlar ?