ocuu olmayanlar iin bir Dua

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve elmarya tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : elmarya
  1. elmarya

elmarya mucizem benimle Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    :Saruboceq:kızlar çocugu olmayanlar için bir dua buldum okumanızı tavsiye ederim:
    resul-i ekrem sallallahü aleyhi ve sellemin şöyle buyurdugu rivayet edilir:
    -cebrail aleyhisselam bana şöyle bir ilaç ögrettiki o varken ne başka bir ilaca muhtaç olurum nede doktora.
    ebu bekir,ömer,osman ve ali radiyallahü anhüm:
    -o ilaç nedir?ey ALLAHIN resülü bizim ona ihtiyacımız vardır derler.
    yagmur suyundan bir miktar su alınır.üzerine fatiha suresi,ihlas suresi,kul euzü birabbil felakı,kul euzü birabbinnası ve ayetelkursi her biri yetmiş kerre olmak üzere okunup,akşam sabah yedi gün o sudan içilirse,beni hak peygamber olarak gönderen ALLAHA yemin ederim bana cebrail dediki:bu sudan kim içerse ALLAHU TEALA onun vücudundan her türlü hastalıgı giderir.onu bütün hastalık ve sancılarından kurtarır. kim osudan karısına içirip onunla cima ederse ALLAHIN izniyle HAMİLE kalır.göz agrısını,balgamı,gögüs ve diş agrılarını keser.bunun faydalarını saymakla bitmez.denilmiştir.
    kızlar yagmur yagsaydı ben okuyacaktım artık yagmurun yagmasını bekliyecem napalım.

2. 12 Nisan 2009
  3. Flowrs

Flowrs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    süpersin arkadaşım bunu hemen yapmalı.... ilk yağmurda hemen su biriktiricem. ...Rabbimizden başka neyimiz varki sığınacak ondan isticez tabii dualarla....

4. 12 Nisan 2009
  5. elmarya

elmarya mucizem benimle Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım okumalısın bence bende yagmur yagmasını bekliyorum.

6. 12 Nisan 2009
  7. tuliny

tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    mekselina saol canım.. yapalım bizde..

8. 13 Nisan 2009
  9. sofia

sofia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya kizlar belki cok absurd olacak sorum ama yagmur suyu cok temiz bir su degil, kaynatip oylemi dua edip icsek?

10. 13 Nisan 2009
  11. serinus

serinus melike&kainat güzeli kızı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben de deneyeceğim zaten sürekli tefriciye okuyorum inşallah olur şimdi bir de yağmur duası lazım bize :)))

12. 13 Nisan 2009
  13. reisdevrim37

reisdevrim37 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu tefriciye duasını yazarmısınız burdan uzun değilse acaba

14. 13 Nisan 2009
  15. ozbek83

ozbek83 ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Latin harfleri ile:

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

DUANIN manası

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.

16. 6 Mayıs 2009
  17. mawis

mawis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bu yağmur suyu her yağmur suyu deil nisan 15 ten mayıs 15 e kadar olan yağmur suyu.öünümzde14 gn var yağmurları biriktirin uaların okunma şekli doğru niyetinizi bağlayın dua edin rabbim işallh hayırlı evlatlar nasip etsn=)

18. 6 Mayıs 2009
  19. EU3

EU3 Guest

allah razı olsun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.