Oda arkadaşlarımın benimle dalga geçtiklerrini farkettim.

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Elifz tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Elifz
  1. Elifz

Elifz Guest

üniversite öğrencisiyim özel yurtta kalıyorum.4 kişilik bi oda.benim dışımdaki diğer 3 kişi yıllardan beri arkadaş hep aynı yurtta aynı odada kalmışlar zaten son yılları.bana iyi davranıyolar..
    diğer arkadaşları geçen yıl mezun olmuş ona bi mektup yazmış bunlar.bardak alırken ismimi gördüğüm için oturdum okudum.ben şişmanım.170 boyunda ve 85 kiloyum.kilomu falan umursamıyorum veya utanmıyorum da.

mektupta ...........gerçekten oda da çok büyük bir boşluk var elif cüssesiyle dolduruyor gibi görünse de.....................

ben kolay karar alan biriyimdir ama şu an kime nasıl davranayım bilemedim ne yapacağımı da bilemedim.zaten o kağıt masanın üstünde duruyo onlarla tartışayım mı bilemiyorum..sizce ne yapayım.

2. 16 Ekim 2008
  3. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    biraz mesafeli davran ama tartışma bence
    aynı odada kalıyorsunuz senin için sıkıntı olur

4. 16 Ekim 2008
  5. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Okuduğunu mutlaka belli et derim.........Umarım yaptıklarından utanırlar......

6. 16 Ekim 2008
  7. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Mektubu okuman yanlış olmuş :) Yine de bazen merak böyle şeyler yaptırıyor insana :) Bence hiç umursama bile, kötü birşey yok, espri yapmışlar işte akıllarınca. Boşver canım. Aranız iyiyse hiç kafana takma. Zaten son seneleriymiş. yerimseniben

8. 16 Ekim 2008
  9. annekuzusu

annekuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence mektubu okuduğunu söyleme sadece imada bulun onlar acaba okudumu diye düşünsü ve utansınalr ama sen direk okuduğunu sölersen evet aynı odada klaıyosun ileride bişey olursa drek senden bilirler bence söleme ama tepkini belli et yeter derm

10. 16 Ekim 2008
  11. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    Canim sen kendinle barisik olduktan sonra birak millet nederse desin bende senin gibi univertse ogrenciyim sen sadece derslerine kafani yor gerisini bosver simdilik birsey deme bakalim ne olacak olanlari yaz gene sana nasil davrandiklarini

12. 16 Ekim 2008
  13. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence söyle arkadaşlarına
    belki akıllarınca şaka yapmak istemişler ama
    şaka yoluyla kırıldığını söyle derim

14. 16 Ekim 2008
  15. Elifz

Elifz Guest

bu arada cevap yazmıyo gibi olmasın yazılanları okuyorum.teşekkür ederim.ben onlardan yaşça küçük old. için bana normal davranıyolar.sırf sormak için sorarsın ya.benim onlara olan davranışımda öyle.nasıl desem formalite icabı.

16. 16 Ekim 2008
  17. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    yeri geldiğinde şunu söyle ; bu odayı sadece cüssemle diil,sevgimle de doldurmak istemiştim de.... anlarlar ve utanırlar...

bana göre cüsseler diil,yüreklerin ne kadar cüsseli olduğu önem taşır...senin yüreğin kadar cüsseli olmayan yüreklere sahiplar demek ki...

18. 16 Ekim 2008
  19. meleyi

meleyi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mrb. canım bende senin yaşlarında kiloluydum inan bana çoğu kendini bilmezler daha ağır hakaretler edrdi.Bende ağır başlı olduğum için ses çıkarmazdım mesafeli dururdum onlarda hatalarinı anlarlardı . Onlar şımarıklık etmişler sen onlara uyma yoksa orda zaman geçmez

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.