Odayı Ne Zaman Ayırdınız?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve OzOkuN tarafından 17 Ekim 2009 başlatılmıştır.

17 Ekim 2009
    Konu Sahibi : OzOkuN
  1. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar

bebişlerinizle aynı odada yatıyor sanırım hepimiz. odayı ne zaman hayırmayı düşünüyorsunuz? geç kalırsak ayrılmak istemez diye korkuyorum

2. 17 Ekim 2009
  3. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım bizimle aynı odada kalıyor ama 1 yaşına doğru ayırmayı düşünüyorum ben yoksa aklı erdikçe ayrı odada kalmayabilir..

4. 17 Ekim 2009
  5. EDAAAA

EDAAAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    4.5 aylıktı ayırdığımda.ondan önce onun odasında kalıyorduk eşimle.telsizi bağlıyorum sesi gelince gidip emziriyorum..hiç sorun yaşamadım

6. 17 Ekim 2009
  7. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Evet...Bencede vakti geldi artık...Ben alışmasında ziyade artık beşiğine sığmadığı için ayırıyorum...sallanan beşik bide ne yöne dönse beşikte eğilince sıkışıyo ve bunalımlara giriyo:))
    kollarına yanlara açarak uyuyamıyo bende 2 gecedir odasında yatrıyorum bakalım...Değişen pek bişey olmadı ama içim bi buruldu sanki orda yalnız kalıyo gbi...Ben ayırdım diyebilirim...

8. 17 Ekim 2009
  9. ayshxixnce

ayshxixnce mis kokulu Defnem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben ağustos ayında hanfendinin kendi isteğiyle ayırdım.çünkü yazın tatilde filan sere serpe yatmaya alıştı birde dönmeyi çok sevdi..park yatağa sığamıyor tam dönmeye çalışıyo yatağın kenarına çarpıyor başlıyor ağlamaya.bende odasında karyolasına yatırdım çok rahat döne döne yatıyor bende iki defa kalkıp emziriyorum ben uyandırmasam uyanmaz birde ben uyandıkça kalkıp üstünü örtüyorum..çok açıyor üstünü sanırım uyku tulumu alıcam kış için üşüyüp hasta olmasın birde...telsiz kullanmıyorum kullanamadım aslında çok ses yapıyor sinir ediyor gece beni..ağlasa yada mıkırdansa duyuyorum hemen..yani ben özge 6 aylıkken ayırdım....ileride zor oluyor diyorlar zaten...

10. 17 Ekim 2009
  11. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler arkadaşlar ya ben de 4.5 aylıkken ayorcaktım eşim kıyamadı :)) bugün tekrar söyledim yine salladı gibi ya bakalım. ayrı oda yapmayı çok istiyorum yani tam olarak oda takımı alalım kızıma istiyorum ama bizim ev çok küçük eşyalar sığmıyor çoğu aşağıda depoda duruyor sanırım oda takımı alamıcaz ama en azından yatağını başka odaya koyalım istiyorum ben de telsiz bağlayamam ayşinin dediği gibi çok ses yapıyor zaten bitişik oda ağlasa duyarım sanırım

12. 17 Ekim 2009
  13. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizde hep ayıralım diyoduk ama geceleri aglaması oldugundan yapmamıştım zaten kendi beşiginde yatıgında rahat edemiyodu döndükçe parmaklılklara geliyodu en sonunda yaklaşık bir ay önce odasını ayırdım önce acabalarım oldu ama en kısasından bugün olanı anlatayım oglum bu benim yatagım dedim aglmaya başladı anne bu benim demeye başladı okadarki sahiplenmiş şimdide keşke daha önce ayırsaydım diyorum

14. 17 Ekim 2009
  15. Lazanya

Lazanya ezik püsküvüt Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben bu konuyu bu kontrolümüzde doktora sordum.aslında daha önce ayırmak istemiştim ama eşim şehirdışında çalıştığı iiçin kızımla ikimiz ayrı ayrı odalarda içim rahat etmeyecekti.eşim bua y sonu gelecek onun gelişiyle odalarımız ayrılacak .doktorumuz emzirmediğim için bi sıkıntı yaşamayacağımı söyledi.

16. 18 Ekim 2009
  17. nehir333

nehir333 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de 5 aylıkken ayırdım,telsiz kullanıyorum bir problem yaşamadım

18. 18 Ekim 2009
  19. existhunder

existhunder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bizde 4.5 ayllıkken ayrıldık :) hala emiyoruz bu aralar diş yüzünden gece 7-8 kez uyanıyoruz ama ayrı oda şart bence