Oestro Kullanan Var mı?

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve pxixrxixl tarafından 1 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : pxixrxixl
  1. pxixrxixl

pxixrxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu kremi çok duyuyorum ama ne denli doğruluk payı var bilmiyorum kullanan var mı aranızda?

2. 2 Ağustos 2007
  3. lorin_berfin

lorin_berfin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben oestro kullandım ama 1 kutu kullandım 3 kutu kullanınca büyüyormuş kutusu 198 ytl. sonuç alamıyacağımı düşündüğüm için 2.sini almadım 1 kutu kullandım hiç bi etkisini görmedim k.ü.ç. tozu bile ondan daha etkili oldu k.ü.ç tozunu kullandığımdan bu yana biraz toparlanma var...

4. 4 Ağustos 2007
  5. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    oestro deilde bir bant varmıs. direk kana karsıtıgı için etkili oluyormus. onu kullanan var mı? memnun alan varsa bende kullanmak istiyrm

6. 17 Ağustos 2007
  7. gxuxzin

gxuxzin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım.ben oestroyu bir aydan fazla bir süredir kullanıyorum.ve açıkçası memnun kaldım.eski göğüslerime göre şu anki göğüslerim çok iyi durumda.içleri doldu cildi sıkılaştı.ve hacim olarakta büyüdü.ikinci ayın sonunda dahada iyi olacaklarına inanıyorum açıkçası.bende almadan çok düşünmüştüm ama denemeye değer buldum ve memnun kaldım.eğer imkanın varsa alıp bir dene.çünkü 198 ytl.ve en az iki kutu tam olarak etkisini gösteriyor.bide soğuk su masajı yap ve bunu her gün yapmayı ihmal etme çok yarını göreceksin.

8. 17 Ağustos 2007
  9. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Kızlar bu oestro göğüsleri mi sıkılaştırıyor yoksa kütlesel oalrak büyüme mi sağlıyor?

10. 12 Şubat 2008
  11. Humanist

Humanist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence almayın arkadaşlar oestroyu.hiç bir şeye yaramıyor.bizzat denedim.para tuzağı sadece.

12. 12 Şubat 2008
  13. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben 4 ay kullandım zaten en az 4 ay kullanılması gerekiyormuş 3cm. büyüdü şuan haftada bir veya iki kez sürüyorum korumak amaçlı

14. 13 Şubat 2008
  15. txixp2

txixp2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar boşverin bunları yaaa.aman ha ilaç vb yöntemlerle bu işi yapmayın..doğal hali en güzeli bence...o kısımda o kadar çok süt bezi,damarlar,sinirler vb var ki..nolursunuz bozmayın böyle şeylerle vücut dengesini..ALLAH korusun süt bezlerine falan etki eder,sonra da ileride çok sorun çekersiniz..her ilaç bir zehirdir der bizm hocalarımız.

16. 25 Mayıs 2008
  17. ozdenarda

ozdenarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    oestro kendi sitesinde 4 lü paket 439 ytl tek paket 119 ytl fiyat uygun hale gelmiş denesek mi acaba? deneyenler oldu mu b u arada merak ediyorum boşa para vermeyelim fikri olanlardan yardım rica ediyorum lütfen

18. 27 Mayıs 2008
  19. gulayb

gulayb yeni yıl, yeni hedefler Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar ben 1 haftadır kullanıyorum Oestro'yu ve gerçekten memnun kaldım. Alırken büyüteceğine pek inanmıyordum (tabii yine de umut vardı) esas dikleştirme amacıyla aldım. 75 beden sutyen kullanıyorum. Kremin kutusunu gördüğümde biraz irkildim çünkü çok ufak geldi, nasıl 1 ay yetecek diye düşündüm. Az miktarda kullanıyorum dairesel hareketlerle (göğüs ucu hariç tutulacak kullanırken) ama sadece 1 kez kullandım günde. Herhangi bir acı, ağrı hissi olmadı şimdilik. Ama bariz bir dolgunlaşma var, 75 bedenlik sutyenin içini tam doldurmaya başladılar. Eczacı hanım alırken yapacağımız masajın da etkisi olacağını (hatta esas onun etkisi olacağını:)) söyledi. Ben de sırf kremi deneme amaçlı masajı çok az tuttum. Öyle 5 dak. filan değil, şöyle iyice cilde yedirip bıraktım. Bu yüzden bu etkinin tamamen kremden kaynaklandığını düşünüyorum. İlerki zamanlarda etkisini mutlaka buraya yazacağım.

Ayrıca Oestro ile beraber k.ü.ç.'ne de kısa zamanda başlıyacağım, bakalım neler olacak...