Of! Delireceim artk

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve MaViPaTiKLeR tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : MaViPaTiKLeR
  1. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

kızlar şuanda o kadar sinirliyim,o kadar kötüyümki anlatamam....

bazılarınız bilir konuyu ama bilmeyenler için tekrar özetliyim....

benim ilk okul arkadaşım geçen yıl beni biriyle tanıştırdı...önce ark.olarak başladık...o başka bi şehirde...msnde görüşüyoduk....tanıştığımız zamanlar onun sevgilisi vardı bende yeni ayrılmıştım.....neyse geçen mayıs ayında sevgilisinden ayrıldı....ve bana açıldı...buaralar detaylı konular anlatmıyorum fazla....

konu şuki buraya beni görmeye gelecek....başından beri kendisi söylüyor...zaten uzak olduğumuz için sorun yapıyordu biraz....ve mutlaka beni görmesi gerektiğini söylüyordu....birbirimizi görelim bir o zaman karar verilir bişeylere diyordu....

ve benim için evleneceğim kız dediğini söylemişti bir arkadaşına....

planımıza göre bu ayın 20si21i gibi gelmesi gerekiyo...yani pztsi salı falan....ama beni hiç aramıyo msnede girmiyo....en son 1 hafta önce msndeydi....bende geliyosun dimi 2 hafta sonra dedim...o da inşallah canım geliyorum dedi....ama hala aramıyor...

en son ben onu aramıştım 5 temmuzda....ankaradan döndüğümde....düşünün o zamandan beri neo aradı ne de ben....

msnde sordum niye hiç aramıyosun diye...tatile girince dizgini boşanmış beygir gibi oldum geziyorum ordan oraya dedi...ama sen yanlış anlama tammı dedi..dinlenesim var biraz dedi....sanki gezmesi beni aramasına engelmi??

sinirden delirmeye başladım artık yavaştan.....bu kadar olmazzzzzz.....kötükedihüso

bi yandan düşünüyorum söz verdi....ki kendide dedi daha önce söz verdim gelicem diye....şimdi ne olduda aramıyo hiç..gelip gelmiycenide söylemiyo....bende aramıyorum inat ettim.....zaten k...çını kaldırdım iyice:umursamaz:

cmrtsiye kadar bekliim dedim aramasını...eğer aramassa ben arıyımmı sizce? ve şunada yemin ettim eğer gelmesse bir daha asla görişmiycem....yemin ederimm

2. 17 Temmuz 2009
  3. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Henüz çıkmıyorsunuz aramamasının, msn ne girmemesinin hesabını soracak durumda değilsiniz gibi geldi bana. Ama daha önce sık mı telefonda görüşüyordunuz ki şimdi de böyle bir beklentidesiniz anlamadım.

4. 17 Temmuz 2009
  5. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    kelebek dokunma canım. birinden akıl almış o muhtemelen, arama bakalım kız gelsin sana diye. sakın sakın ne ara ne sor, ondan bekle canım. bence tabi.

6. 17 Temmuz 2009
  7. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Katılıyorumm

8. 17 Temmuz 2009
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    aman sakın arama
    aradığın an o şımarır bak bni çağırıyor diye
    erkekler ne yazıkki böyle

10. 17 Temmuz 2009
  11. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Valla canım ne yaparsan yap, kendi kendine ağla, üzül, sinirlen, böğür.... ama sakın sakın ARAMA....
    Sakın... bak benim bi sözüm vardır cuk yerine oturur... Avludaki iti çatıya çıkarma.. döner tepene s..ç..r...
    Anladın sen...

12. 17 Temmuz 2009
  13. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

evet çıkmıyoruz ama daha önce evet sabahlara kadar msnde benle konuşan,aklına estimi arayan adam aramaz oldu msne gelmez oldu....

üstelik kendi dedi gelicem edicem diye....evlilikten bahsedende oydu....hiç anlamıyorumm....ama evet aramıycam aslaaa.....

14. 17 Temmuz 2009
  15. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    umursama kaçan kovalanır unutma tatlım...

16. 17 Temmuz 2009
  17. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım rahat bırak sakın arama ararsa gelirse şans verirsin olmazsa olmaz.......

18. 17 Temmuz 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bana kalirsa senden cidden hoslansa ilgisi olsa aramadan duramazdi
    klasik gorucek eger begenirse olsun iste yaaa tavirlarina girecek.
    bana pek ciddi biri gibi gelmedi.