Of! Ne yapmalym :(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kelebeklikuzu tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : kelebeklikuzu
  1. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    henüz 2 aylık evliyim. kendi ailemle aynı şehirdeyiz hergün annemi babamı ararım konuşurum ama bu anneme yetmiyor malesef. sürekli oraya gitmemizi istiyor.
    ben ve eşim çalışıyoruz. iş çıkısı yorgun argın kendimizi eve zor atıyoruz. eşime yorgun halde hadi annemlere gidelim diyemiyorum hem çekiyorum hem kıyamıyorum.
    bu yüzdende annem sürekli sitem ediyor kızıyor telefonlarımı açmıyor. anne ben seni hergün arıyorum zaten elimizden geldiği kadar gelmeye ugrasıyoruz dediğimde zor geliyosa arama diyor iyce sinir oluyorum üzülüyorum.
    ne yapabilirim arkadaşlar bi akıl veriverin bana :KK43:

2. 22 Temmuz 2009
  3. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anneler evlatlarına doyamaz ki, sürekli dizinin dibinde olsun isterler elbet ama çok doğru değil bu davranış, eşiniz anlayış göstermeyebilir, anlayış gösterse bile bi müddet sonra bu durum sıkabilir ... bence siz anlatabilirseniz siz anlatın yoksa bir yakınınız güzel bir dille kırmadan izah etse iyi olur diye düşünüyorum

4. 22 Temmuz 2009
  5. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    sanırım birbirinize çok bağlısınız aynı şehirde olmanıza rağmen özlüyor sizi :1hug:
    ben olsam iş çıkışı yarım saat uğrar annemin gönlünü alır evime öyle geçerdim a.s

6. 22 Temmuz 2009
  7. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    canım annenlere kaç günde bir gidiyorsunuz ki?

8. 22 Temmuz 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Annen anlayis gösteren taraf olmasi lazim....Yeni evli bir ciftin hemde calisan bir ciftin her allahin günü gelmesini istemesi cok yanlis...:nazar:

Sen yinede tavrindan vazgecme canim, ne onun ailesi nede senin ailen aranizda sorun olmasin....Annenle tekrar tekrar konus...buna ragmen anlamak istemiyorsa onun bilecegi istir....:kahve:

Ayrica daha cok yenisiniz....muhtemelen annenin senin yoklugna daha alismasi gerekiyor...

10. 22 Temmuz 2009
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Anneniz hala evden gidişinize alışamamış da,
    onun için kapris yapıyor...bence güzelce anlatın durumunuzu,
    eve çok yorgun geldiğinizi,inanın anlayış gösterecektir...
    Annelerimiz bizim iyiliğimizden başka birşey istemezler inanın...
    ay daha da çok yeni evliymişsiniz,bu arada size de
    mutluluklar diliyorum...
    sevgiler...

12. 22 Temmuz 2009
  13. darkwomen

darkwomen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Daha çok yeni evli olduğun için annen henüz alışamamıştır yokluğuna..Benim annemde öyleydi sürekli
    sitem ediyordu bana ama sonra alıştı . Merak etme düzelir ama sakın anneni kırma canım güzellikle izah edersin anlayışla karşılar...

14. 22 Temmuz 2009
  15. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım annene biraz anlayış göster bence herşey çok yeni senin yokluğuna alışması lazım onu güzel dille ikna et kim evladına doyabilirki.mafoldumben

16. 22 Temmuz 2009
  17. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bencede anneni kırmadan ona sürekli gidemeyeceğinizi bir şeklilde izah et.kendi ailenle bile olsa çok fazla abartmadan görüşki eşininde gözüne batıp rahatsızlık duymasın

18. 22 Temmuz 2009
  19. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok teşekkür ederim arkadaşlar biraz daha rahatladım şimdi paylaşınca. henüz 2 ayı bile doldurmadık zaten evleneli. ilk hafta balayına gittik ondan sonra işe başladık.işe başladığımızdan beride 3 4 kez gittik. onun dışında onlar bana geldi kayınvaldemlerde buluştuk abimde buluştuk ama dediğniz gibi sanırım hala yokluğuma alışamadı.
    bide uyuz komşular aynı şehirdesiniz ya kızın gelir sürekli falan diyormuş oda tabi etkileniyor sanırım. diğer şartları hiç düşünmüyor. aynı şehirdeyiz ama ters yerlerde oturuyoruz yol üstü olsa uğra geç gönülleri olsun. e bizimkilerin gönlü olsun iyi güzel eşimin annesinin ne suçu var onunda gönlü olsun onada uğrayalım ozaman. ohhhhhh kaydirigubbakcemile3 bizi düşünen yok