Of Of Of Ne yapacağım?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cartoongirl tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : cartoongirl
  1. cartoongirl

cartoongirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben internetten biriyle tanıştım. Nerdeyse bir sene olacak. Belki doğru belki yanlış sevdik birbirimizi ya da ben öyle sandım. Hiç görüşmedik. Sadece msn ve telefon o kadar. Zamanla duygularım azaldı azaldı ve bitti. Şimdi sadece arkadaş gibi görüyorum onu. Kendisine durumu anlattım. Fakat o kabullenmek istemiyor. Bunları söyleyen sen değilsin diyor. Ben seni çok sevmiştim, hala seviyorum deyince ben vicdan azabı duyuyorum. Kendimi suçlu hissediyorum. Sen sevme ben seni seveyim böyle devam edelim diyor. Böyle bir ilişkinin doğru olmayacağını mutsuz olacağımızı söyledim. İkna olmuyor. Pat diye görüşmeyi kesip onu kırmak da istemiyorum. Ne yapıcam? Ya beni unutsun, bana karşı duyguları ölsün istiyorum.

2. 25 Kasım 2009
  3. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    ne sevgısı ya.ınsan gormeden bıryere oturup bısıyler yemeden cay ıcmeden aynı havayı solumadan hangı sevgı...cok sasırıyorum bazen bu ınsanlara

4. 25 Kasım 2009
  5. cartoongirl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet. O yüzden olmadı işte. Bitti.Ama o devam etmek istiyor. :KK43: Ben istemiyorum. Keşke baştan başlamasaydık. Saçmalık oldu.

6. 25 Kasım 2009
  7. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Ya msn adresını degıs.tel.degıs.nerden bulacakkı.bence o suanda bır boslukta aılesı yada arkadasları yok.tam olarak ılgılendıgı sensın oyuzden bole.yoksa akıl karı degıl yanı.sahı bu adam kac yasında sen kac yasındasın

8. 25 Kasım 2009
  9. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

ben ona katılmıyorum evet insan görmeden sever de aşık olurdaa
    ana arkadaşın duyguları demekki sağlam değilmiş ki bitmiş
    eğer tümden değiştmezsen sürekli ısrar edip
    canını sıkmana sebep olcak,o yüzden tümden herşeyini değiştir :nazar:

10. 25 Kasım 2009
  11. cartoongirl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok ailesi var, arkadaşları da .Çünkü konuşurken arkadaşlarla şöyle yaptık falan anlatıyordu. 28 yaşında o. Ben 26 Biz üye olduğumuz bir edebiyat sitesinden doğru tanıştık. Resmimi görmüş beğenmiş.Bieşeyler hissetmiş. Ne yapayım ben de oldu bir kere. Bana da saçma gelir görmeden sevmek ama oldu.

12. 25 Kasım 2009
  13. inspectorgadget

inspectorgadget Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aşk demeyelim de özel hissetme, ilgiden hoşlanma olmuş bu.. ilgilenilmekten, sevildiğini duymaktan, özlenmekten herkes hoşlanır.. arkadaşlara katılıyorum dokunmadan, görmeden aşk olmaz. O çocuk mesela sevgilisinin kokusu nasıl biliyor mu.? hayır, onun için sevgilisinin kokusu yok, elini tutmamış, sarılmamış, öpmemiş.. bunlar bence çok önemli şeyler.. resmini görmekle yüzünü görüp gözlerine bakmak çok farklı şeydir. aşk olması için bunların en az bir kez olması gerekir

14. 25 Kasım 2009
  15. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    ben yukarıdaki arkadaşa katılıyorum buna sevgi demek yanlış bence. bir anlık heyecan, macera denir ama sevgi denmez bana kalırsa. sonuçta hiç görüp- konuşmadığınız birinden bahsediyorsunuz. karşınızdaki bir bayan olabilir, çocuk olabilir veya çok çok yaşlı biri de olabilir. kısacası karşınızdaki bir hayal..

neyse konuya gelelim, arkadaşım evet haklısın böyle birşeye başlaman yanlış olmuş ama madem devam emek istemiyorsun haftada 1 gir 2-3dk konuş dışarı çıkmalıyım de. kısaca yavaş yavaş bırak konuştuğun siteye girmeyi.
    bence en iyisi bu...

16. 25 Kasım 2009
  17. gul_muge

gul_muge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben katılmıyorum insan görmeden aşık olur !!! sever !!! ha ne olur bi süre sonra görmek ister !!!! olay bu !!

18. 25 Kasım 2009
  19. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

Ben nişanlımla internetten tanıştım 2.5 yıldır birlikteyiz Rabbim izin verirse yaza düğünümüz olacak o izmirde ben ankarada neler yaşadık ne zorluklardan geçtik tahmin bile edemezsiniz eğer ikili ilişkinizde aşk varsa gerçekten sevgi varsa insan birbirinden asla vazgeçmez biz bir an bile vazgeçmedik birbirimizden çünkü gerçekten seviyorduk sözde değil özde olanından ...!!! :nazar:

internetten aşk olurmu ? ball gibi olur hemde alası olur yeterki kafa yapıları uysun yeterki reale taşıyabilsinler birbirlerini tamamlasınlar en büyük kanıtınız ben olayım aklınızdaki soru işaretlerine... :kahve:

şimdi kalkmış "o yüzden bitti" zaten diyorsunuz bence kendinizi kandırmayın siz gerçekten sevmiş olsaydınız bunlar engel olmazdı size göre internetten aşk olmaz kaldıki yukarıdaki cümlenizde çok iyi dile getirşmişsiniz bunu
    o yüzden sizin yaşadığınıza bende aşk diyemeyeceğim ... :umursamaz:

Son düzenleme: 25 Kasım 2009