Of!.. Of!...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve tuana-35 tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : tuana-35
  1. tuana-35

tuana-35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir işim olsun diye allahıma yalvarıyordum bütün sıkıntılarım bitecek ve ben bir kocaman ooooohhhhhh çekecektim.omuzlarımdan büyük bir yük kalkacaktı.ewet düne göreher şey çok güzel kendi paramı kendim kazanıyorum maddi gücümü elimde bulunduruyorum.amaa aişte kocaman bir ama...yaa insanlarla uğraşmak ne kadar güçmüş ne kadar iyi olsanda güler yüzlü davransanda insanlara yaranamamak ne kadar acıymışşş.çok zorlanıyorum çoook.bu ilk günlerimde sinirlerim çok bozuluyor.özellikle bugün gelen bayana elimden geldiğince yardımcı olmama rağmen o ters tepti o bana ters davranırken sinir yaparken ben hatalı oldum....allahım sen bana sabır ver ne olursuuun allahım...memurum arkadaşlar meeemuuuuuurr...ne zormuş iş hayatı ama pes etmek yoook :enbuyukkk:

2. 27 Nisan 2009
  3. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    Tecrüße, güLü ßahçıvana kopartmak değil, onu kendi eLLerinle dikenlerinden ayırmaktır..

4. 27 Nisan 2009
  5. tuana-35

tuana-35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tecrübe kazanırken gülün dikenleri canımızı fazla acıtmasa olmaz mı bacım haa???mirmirmirmir

6. 28 Nisan 2009
  7. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım her işin zorluğu vardır zamanla alışcaksındır herkes o yada bu şekilde işine alışıyor yeni problemlerle boşuşuyor.sırf bunu iş hayatı olarak bakma yaşamımızın her noktasında böyle değil mi durum? buyüzden bence mutlu ol bak ne güzel işin var,para kazanıyorsun..

8. 28 Nisan 2009
  9. KHENA

KHENA Evli,Mutlu,Cücüklü Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    aynı şeyleri bende yaşıyorum kimseye yaranamıyosun. bildiğin işi bile bilmiyosun gibi davranıyolar bende bunaldım yaa senağlama

10. 28 Nisan 2009
  11. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çeşit çeşit ınsan var,uğraşmak cok zor.Bı dönem devlet hatanesının acil servısınde calışmıştım,off ne zordu...

12. 28 Nisan 2009
  13. yumurtalxix xixspanak

yumurtalxix xixspanak buzlar kraliçesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bilmiyorum ben şunu anlamadım Çalışana çalışmak zor evde oturanada evde oturmak zor ama Ben 9 yıldır çalıştığım için şunu biliyorum ki her gün herkesin nabzına göre şerbet vermeniz gerekiyor.Bu da insanı bir süre sonra çok yıpratıyor.ış yerlerinde bazı insanlar varki birilerinin sırtına basarak yükselme peşindeler.ıftiracısı var, yalancısı var .Sizin yaptığınız işi kendi yapmış gibi göstermeye çalışan var.Yeri geliyor susuyorsun , yeri geliyor başediyorsun ama sonuçta yorulan yıpranan sen oluyorsun.Çalışmak zorundaysak mecbur katlanacağız galiba...:nazar:

14. 28 Nisan 2009
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.662
    Ödül Puanları:
    163
    Bende memurum, ama böyle çok kısa bir zamanda sinirlerini neden yıpratıyorsun ki. Heleki gençsin daha sağlam olmalı sinirlerin senin. Daha ne tip insanlarla karşılaşacaksın. İş hayatı güllük gülistanlık değil tabiki, karşımıza binbir türlü insan çıkacaktır. Sen yaptığın işin doğruluğundan eminsen kalbini ferah tutacak ve hiçbir şeyi takmayacaksın.

16. 28 Nisan 2009
  17. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hayat hiç kimseye dikensiz gül bahçesi vaadetmedi...
    Çalışmak zor evet, siz sanıyrmusunuz ki evde oturmak kolay..
    Üniversiteye başladığımdan beri çalışan bir bayanım yaklaşın 15 yıllık bir iş tecrübem var.
    4 aydır işsizim....
    ışinizin kımetini bilin, tüm zorluklara rağmen insanın bir işi olması, kendi ayakları üzerinde durabiliyor olması kadar güzel birşey yok...

18. 28 Nisan 2009
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.662
    Ödül Puanları:
    163
    Güzelim ne işi yapıyorsun bilmiyorum ama bence herkesin nabzına göre şerbet vermek zorunda değilsin. Böyle yapıldıkça birilerinin sırtına binerek yükselmek isteyenler çoğalıyor. Bence taviz verilmemeli iş hayatında. Doğruyu yapıyorsanız sonuna kadar arkasında olun taviz maviz vermeyin. Çünkü ben birilerinin sırtanı binenlere yada birilerinin yaptığı işi kendine mal edenlere uyuz oluyorum.