Of ok sklyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve winx perisi tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : winx perisi
  1. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    öncelile hepınıze merhaba
    bundan tam 3 hafta evvel düşük yaptım içimde bi sıkıntı var ne çalışmak içimden geliyor ne evde yemek yapmak ne temizlik yapmak artık canım hıcbısey ıstemıyor bgun canım cok sıkılıyor hep bıtarafım eksıkmıs gbı hıssedıyorumm bebeğime okadar cok alışmışımki ondan kopmak galıba bana cok agır geldı nerdeyse bır ay olacak esım unuttu bıle dıyebılırım ama ben unuttum desemde ıyıyım desemde deılım anladım bgun bunu....esımlede bıkac gundur dogru durust konusmuyoruz onada cok kızıyorum sankı benım elımdeymıs gbı ıkıdebır ıyıkı sskmız vardı o olmasaydı 2-3 mılyar para oderdık hastaneye dıyor bazen aklıma o masraf benden onemlı oldugu dusuncesıne kapılıyorum
    kendımı hıc bukadar degersız hıssetmemıstım anladımkı bebegım benı tamamlayan bı parcaymıs o benımleyken hersey kotu bıle gıtse moralım bozulmuyordu o bana tesellı oluyordu offf soleyecek söz dahi bulamıyorum artıkkkkkkkkk:KK46::gitme:

2. 13 Ağustos 2009
  3. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcınız olsun.
    inşallah en hayırlı zamanda gene bebişiniz olur..

4. 13 Ağustos 2009
  5. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm üzüldüm inan toparlanmaya bak daha kötülerini düşün kendini daha ii hisedersin yine bebegin olur sen şimdi hassas oldugun için eşinide kötü anlıyo olabilirsin eminimki art diyetle söylemiyordur oda bunu depresyondasın degişiklik yap çık evden filan dolaş biraz içine kapanma anlat agla bagır ii gelir bunlar içine atma :teselli:

6. 13 Ağustos 2009
  7. ttthxuxlya

ttthxuxlya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seni çok iyi anlıyorum ama böyle yaptıkça kendinizi daha da kötü bi duruma umutsuzluğa itebilirsiniz
    doktorun kendin olmalısın bence morali yüksek tutmaya çalış daha uzun yıllar var önünde kendini bırakma böyle...eşine de kızma ve bence ençok böyle zamanlarda destek olmalısınız birbirinize...

8. 13 Ağustos 2009
  9. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    off bılmıyorum kııııı calısıyorum aslında ama tatile cıkalım dıyorum gıde gıde kayınvalıdem gılın yanına gıdıyoruz koye yanı offfffff valla busene de hıc gdesım yok oraya esım benı anlamıyor ne yazıkkı ona gore hersey olagan hersey normal ben abartıyorum hıcbıseyı ıcıne atma dıyor bana solemek ıstedıklerını sole dıyor solesem amaaan cok abrtıyosun dıyor bazen kızıyor bende oyuzden solemıyorum hıcbısey ama bıyandanda evlılıgımıze zarar vermekten korkuyorum kafam cok karısık acıkcası

10. 13 Ağustos 2009
  11. _NURUM_

_NURUM_ Guest

çok üzüldüm canım ya.allah hayırlısıyla bi bebek nasip eder inş sana.

dualarım seninle:Saruboceq:

12. 13 Ağustos 2009
  13. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    şüphesiz böylesi sizin adınıza hayırlısıymış.yaradan böyle yazmış böyle olmuş.sorgulamamak , büyük bir olgunlukla bu yaşanılanı kabullenmek sizi huzura kavuşturacaktır.birazda hassas olduğunuz bu dönemde fazla beklentiler içine girip kendinizi daha da mutsuz etme durumunuz olabilir..kendinizi sıkmayın..
    inşallah en kısa ve uygun zamanda hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğe tekrar hamile kalırsınız..esenlikler diliyorum..

14. 13 Ağustos 2009
  15. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Canım acın daha çok taze...Erkekler bizler gibi ince düşünmezler...
    Aynı acıyı bende yaşadım ilk bir yıl kendime gelemedim...Ama oyalanacak birşeyler mutlaka bulup kafanı dağıtmalısın yoksa bu düşünce ile yaşanmaz...
    Hayırlısı ile inşallah tekrardan hamile kalıp bebeğini kucağına alırsın...:Saruboceq:

16. 13 Ağustos 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Gecmis olsun canim...Suanda böyle hissetmen cok normal....nede olsa bebegni kayetmek her kadin icin bir travma...:1hug:

Kendini iyi izlemelisin...gecici bir dönem olabilir...ama uzun sürerse bence doktora git...iyi bir uzmana yönlendirsin seni...

Cogu kadin böyle bir olaydan sonra tek basina üstesinden gelemiyor..

Allah yardimcin olsun

18. 13 Ağustos 2009
  19. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bilinçli bir insansın bak dediğin gibi evliliğine zarar verirsin böyle kendinede tabi ben kendimi rahatlatmak için hep benden daha kötü durumda olanları düşünürüm mesela sen evlatlarını büyütüp asker etmiş sonrada öldü diye haberi gelmiş anaları düşün ne acı dimi çok büyük acı 20 sene bak büyüt bi anda yok olsun birde şöyle düşün melegin cennette seni beklicek bunuda düşün asla isyan etme güzelim kader bu yaşanması gereken yaşanıyo

eşin sen gibi degil çünkü sen bebegini içinde hissettin o baba olamadı sen anne oldun ama birde seni üzmemek için geçti bitti gibi davranıyo olabilir . Toparlanma zamanı olanlardan ders alarak ayaga kalkma zamanı bence ugraş bul kendine bak ne güzel çalışıyomuşsunda kendine gel yine yaparsınız bir bebek ama önce düzel düzelki bebegine verimli olabilesin