of ya:( ben dayak istiyorum galibaa.....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve news tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : news
  1. news

news Guest

ya ben niye böyleyim yaa....kendıme sınır oluyorum...elimde birçok kişinin sahıp olamayacagı kadar ımkanlar var...yanı bır genc kızın ıhtıyacı olabılecek herseye sahıbım...ama ben bu odada salak salak düşünmekten baska bırsey yapamıyorum...düşündüklerimlede bi çare bulsam keske yokkkk aynı tas aynı hamam...hep düşün düşün...salak salak düşünüyorum,hayal kuruyorum,ama icraat yok.hayatımı resmen mahvedıyorum...dersanye gıttım en ıyı dersaneye fakat ben o dönemı yok sorunlarımla yok kılo problemım var dıyerekten hep boş gecırdım ve öss yıde kazanamadım...ek tercıhlerı beklıyorum ama hıc umtlu değilim..babam benı özelde okutacak ve ben buna ragmen oturp çalısmadım...ben kazanamadım babam benı yıne en ıı dersaneye gönddermeye hazr..ve ben elımdekı bu ımkanların farkındayım fakat sankı ıcmden bırı benı durduruyo,bana hıcbbırsey yapma dyr sankı,tam böle adam akıllı karar verıcem dıyorum uykum gelior..ve gunden gune kılo alıyorm.yas 18 kılom 80...ben bundan nefret edıyorum...evden dısarı çıkmak ıstemıyorum...kıs geldıgı ıcınde sevınıyorum...yıne dersaneye gıdıcem.ekımde ek tercıhler var ve ben kıloluyum..dersnamı yıne berbat etmek ıstemıyorum.raamazanda geldı dıyette yapamıyorum,sankı o olmasa verıcektım kılo...ama ben jnıye böoyleyım,yasıtlarım guzellık ugruna herseyı yapmaya hazırken ben nıe böle nıne gıbı hareket edıyrum anlamıyorum.hayatımın en guzel yıllarını mahvedıyorum..kendıme okadar cok kzııyorumkı anlatamam....hayattakı tek amacım meslek sahıbı zayıf bır bayan olmak....ve de güzel....

nıye boyleyım ben yaa...psk yardım al demeyın...durum okadar vahım değil düzeltilebilinir....

2. 21 Eylül 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Elinde o kadar cok imkanlarin var diyeYoklugu bilmiyorsun diye öylesin!!benneyaptımki

Baban seni özelde okutmak istiyor sen buna ragmen calismiyorsun bile!!:mymeka:

Kilolu olman okulunda basarli olmana engel degilki güzelim! a.s

Hersey güzellik degil, elinde moda defterlerini birak ve kitaplarini al eline!!:1closedeyes:

Hayataki en güzel mutluluk kendinle barisik olmaktir...a.s

4. 21 Eylül 2008
  5. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    iyide sen yapman gerekenleri biliyorsun
    ne diyebilriiz sana burdan?
    yazmışsın hepsini:S

6. 21 Eylül 2008
  7. news

news Guest

herseyı biliyorum ama yapamıyorum...harekete gecemıyorum....:KK43:(((senağlama

8. 21 Eylül 2008
  9. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    canim kilolu olman hic birseye engel degilki...
    ayrica bu kadar dert ediyorsan kendine neden diyet felan yapmiyorsun...
    simdi sana diyetisyene git dicem ama ona verilecek parayida zayi edersin...
    cünkü sana saglanan bu imkanlar o büyük zenginlikler ve avucunun icinde ama sen bunun farkettigin halde hic bir sey yapmiyorsun....
    imkani olmayan ve senin yapmak istediklerini kendi cabalariyla yapan o kadar cok insan var onlari düsün...

10. 21 Eylül 2008
  11. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    belkide ergenliğin verdiği birşey olabilirmi :S
    17 yaşındaymışsın da

12. 21 Eylül 2008
  13. BEBS

BEBS Guest

cnm sen sanırım birşeylere özlem duymak ona ve sahip olmak için çalışıp çabalama hevesini yitirmişsin.herşeye sahip olmak kulağa çok hoş geliyor ama artıları olduğu kadar eksileride oluyor. yinede bütün sorunların kaynağı kiloların gibi geldi bana ama daha çok gençsin sağlıklı beslenerek herzamankinden biraz daha az yiyerek bunu başarabilirsin.sana sunulan imkanların farkındasın dahada ötesi bunu değerlendiremediğinin farkındasın buda bişey.sorunun farkında olan çözüm içinde kolları sıvar.şımarıklığı bırak bakalım şöyle bir silkelen.o yaşta bu kadar karamsar olmaya hakkın yokkaydirigubbakcemile

14. 21 Eylül 2008
  15. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    niye geçemiyosun kilonlamı alakalı öss yi kazanmak genç bir kız olarak şöyle bi silkelenip kendinize gelin hep 18 yaşında kalmayacaksın aklını başına al ve gelecegin için oku imkanında varmış bun u iyi degerlendir sen şu yazıyı yazarak karlı kışlı o köy yollarında ayagında ayakkabısı bile olmayıp okumak için o karlı yolları aşındıran çocuklarımıza gençlerimize hakaret ediyosun. atatürk gençliği kimlere bıraktı yazık çok yazık kiloluyum diye hayata küstüm diyen bir genç kız

16. 21 Eylül 2008
  17. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım durum düzeltilebilir olsa senin sıraladığın özelliklerinin biri bari normale dönerdi...yooookkkk senin bence acilen aynanın karşısına geçip silkelenmen gerekiyor......

18. 22 Eylül 2008
  19. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    gençsiniz anlıyorum sizi...
    elimde bir çok insanın sahip olamayacağı imkanlar var demişsiniz...
    bunu anlamadım işte...
    ne biliyorsunuz sizin imkanlarınıza sahip olmak istediklerinizi...
    herkes sahip olmak isteseydi sizde isterdiniz demek ki herkes istemiyor...
    eğer kastettiğiniz maddi imkanlarsa...
    nerden başlayın biliyor musunuz?
    kendinizi sevin..
    şımarıklığı bırakın, kendinize gelin, yaşıtlarınız gibi çalışın...
    hedefleriniz olsun...
    sizin yerinizde olsam devlet üniversitesini zorlardım mesela..
    hayatta herşeye sahip olamayız...
    bu şekilde devam ederseniz çok incinirsiniz..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.