Of! Yoksa....?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve GriPin tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : GriPin
  1. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya kızlar bana bişey oldu yada burnuma.2 gündür aynaya bile bakmak istemiyorum,fotoğraflarda bile görmek istemiyorum kendimi.Psikolojim bozuldu birdenbire.nedense burnumu beğenmemeye kendime yakıştırmamaya başladım.:çok üzgünüm:KK70:aha önce hiç böyle değildim. Çok seviyodum yeni burnumu.Sizde gördünüz fotoğraflarımı zevkle çekip koydum albüme falan ama bu günlerde birdenbire "yaa olmamışmı acaba,ya şişlikler inince birden berbat bişey çıkarsa ortaya,ya michael jackson gibi olursam" gibi düşünceler hücum etti beynime. Sizede oldumu bu,böyle bir evreden geçiyormu herkes,yoksa hep böylemi düşünücem:sinifsinif: artık
    off yaa çok kötü hissediyorum kendimi :sinifsinif::1no2: Noldu banaaaa?

2. 3 Ağustos 2009
  3. EU1

EU1 Guest

yaf ben sizi anlamıyorum aaa :eek:lmaz: okadar güzel bir burundan nasıl bu sonucu çıkardın senin gibi birkaç arkadaşım daha var valla yolacam sizi :eek:klava: ne istiyonuz siz süper başarılı operasyonlar geçirmişsiniz hergün başka sorun çıkartıyonuz kendinize yazık etmeyinn moralinizi bozmayın kendinizi kimlere benzetiyorsunuz ALAKANIZ YOKKKKK....
    şükredin allaha ki ne berbat burunlar var ortada onlardan olmadınız :nazar:
    açın bakın ünlülerin olduğu başlığı neler var sonra aynaya bakın bu yetecek anlamanıza :umursamaz:
    ay bana bişeyler oluyor :bbo:

4. 3 Ağustos 2009
  5. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sırnaşık şey sırnaşık şey

cdabag canım çok normal şuan böyle düşünmen seninki bizlere göre daha çok yeni bende ilk zamanlar acaip korkuyordum ama gün geçtikçe daha iyi hissediyorum ve senin burnun çok güzel sıkma canını canım bende şişlikleri biraz sorun ediyorum hemen herşey olsun istiyoruz sabırlı ol canım burnun çok başarılı :teselli:

6. 3 Ağustos 2009
  7. EU1

EU1 Guest

kaydirigubbakcemile3 ay gene kaybetmişim kendimi ben :eek:
    napim okadar güzel burunlara sahip olup kendilerine çektirdikleri garibime gidiyor eee abla sayılırım azcık kızabilirim değilmii :kedi:

8. 3 Ağustos 2009
  9. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki ablacım buyrunnnnnnnnn çok haklısın ama :ecrin_bebek:

10. 3 Ağustos 2009
  11. EU1

EU1 Guest

yaf benimde sorunum hani şu ameliyattan sonra bir iğne yapıyorlar kalçadan işte o iğne yeri hala acıyor ellediğimde elime bezelye kadar bir şişlik geliyor bu neki yafss :sinifsinif: içinizde böyle bir sorunla karşılaşan varmı :kedi:

12. 3 Ağustos 2009
  13. EU1

EU1 Guest

sağol canım kaydirigubbakcemile3 kayınvalideye tam destek sositososito
    delikafadulden

14. 3 Ağustos 2009
  15. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    annecim öncelikle rica ederim her zaman kaydirigubbakcemile3 nişanlıma sevgiler zemuszemus kaydirigubbakcemile3

Benimde aynı sorun var acıyor hemde çok ellediğimde şişlik gelmiyor ama ağrıyor o bölge ve çevresi bende anlam veremedim bukez sorucam doktoruma bakalım nedenmiş bende çok merak ediyorum delikafadulden

16. 3 Ağustos 2009
  17. mertece

mertece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Karamelcim bana kalçadan iğne yapılmadı ama,,,şiş olan bölgenin üzerine alkol yada kolonya döktüğün pamukla masaj yap....daha önceden benimde başıma gelmiştide.......:çok üzgünüm:

18. 3 Ağustos 2009
  19. EU1

EU1 Guest

canım nişanlın iyi selamları var öpyor seni delikafadulden ama diğerleriyle chat yapıyor benden sölemesi ipini sıkı tut bizim oğlanın azıcık çapkın hatta prfile resmini koymamı söyledi bakıcakmışsın o seni gördüde :roflol: ay zamane çocukları
    doktorcuğunada sor bakalım ben iğne yapan hemşireyi elime bir geçireyim biliyom diyeceğimi :jeyyar: