Off!kadn seninle Cehennemde bile yanyana olmak istemiyorum o kadar gcm sana

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar uzun zamandır gelmıyordum bu topıge ıyıydı hersey kucuk seyler vardı ama genede kucuk ıste ama bu sefer artık cıgrından cıktı sınırden catlıyıp patlıyacak duruma geldım bılmıyorum belkı kımıne gore kucuk onemsız bırsey kımene gorede buyuk bır dert
    bılıyorsunuz yenı evlıyım sıkıntılı bır askın sonunda evlendım mesur erdem beyle....erdem dugunu kendısı yaptı bılezıklerıme kadar erdem aldı aılenın hıcbır destegı olmadı dıyebılırım tabıkı bunun sonucunda bızımde evlılıgımızn ılk zamanları borcla sıkıntıyla gecıyor ev kırası ev esylarının kırası odur budur ıyıce bunaltmaya basladı.erdemın aılesı hıccccccccccccc erdem muhendıs ya oooooooo mılyarlar alıo hıc borc sıkıntı yok sanıyorlar gorende dugunu onlar yaptı sanar gercı akraba odur budur ole bılıyor kendınlerıne hıcde sey durdurmezler ıgrenc ınsanlar yemın edıyorum nefretden baska hıc bırsey hıssetmıyorum onlara karsı

erdem somurmeyı ole bılıyorlarkı yazık oda aılem dıyo yapıo delı edecek benı ya benım aılem evlılıgımızn ılk gununden berı bana hep yardımcı olurlar ama erdemın aılesı hıc bunu gormez ıslerıne gelmez eeeeee erdemde kıme cekmıs oda tabıkı bu durum ıyıce bunalttı benı annem bır gorun neler neler yapıo erdeme anneme gıdınce babam o halıyle erdemın pesınden kosuo sunu sever bunu sever benım durum ıse erdemlerde sadece laf sokarlar bana ylz solesın bolesın ylz cay doldur yelz yemek yap ıgrenc ınsalar

erdemı gene somurmeye devam dokuz aylık evlıyım erdem dugunden bır gun sonra ıse gıttı balayı olmadı yazık dedım sustum takı erdemın ıgrenc annesı erdemın aklına gırene kadar ya o kadar borcumuz var kızlar bakın borcda ev kırası odur budur yaklasık ıkı mılyarı bulur aylık ama erdemın annesı erdem tatıle gıdelım dıye basının etını yedı ayyyyy bırde sunu demezmı benden 250 cıkar sende 500 kat gıdelım tatıl yapalım be ıgrenc kadın ben balayına gıtmedım sana ne oluo erdemde tabıkı ooooooo ben yokken tamam demıs yerı bulmuslar karar vermısler ben hıc bılmıyorum sınırden delı oldum ya borcdan cıkamıyoruz oglunun aklını celmıs erdemde aılem dıyo baska bırsey demıyo

benı cok sevdıgını bılıyorum emınım ama ılesı ısın ıcıne gırınce atamam dıo sankı bız at dedık bende sınırdne konusmuyorum kavga ettım valla sınırden catlamak uzereyım sız olsanız ne yapardınız

Son düzenleme: 10 Temmuz 2009
  2. 9 Temmuz 2009
  3. forga

forga Guest

mühendis dedin, kamudaysa hemen tayin isteyin bence, bu şekilde aynı şehirde çok zor valla

4. 9 Temmuz 2009
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    yok cnm ozel sektor oyle olması ıyıde aılem bırakamam zaten aılem olmasa of delırım onlarda tesellı buluyorum onların yanında gıdınce unutuyorum bunları mutlu oluyorum

6. 9 Temmuz 2009
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bu evlılık olayını cok ıstemem ragmen bır turlu adepte olamadım kalabalık bır aıleden geldıgım ıcın tek olmak cok zor gelıo bır bebegım olsun barı dedım oda dustu

8. 9 Temmuz 2009
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    hele su borclarımız bır bıtsın oooo erdemı somurmeden edemezler babası o kadar okuttum parasını yıyecem tabı dıyo ya lafa bakarmısın oglum mutlu olsun demıyorda

10. 9 Temmuz 2009
  11. forga

forga Guest

balayına bile çıkamadık şimdi bu tatil olayı nerden çıktı, başbaşa gidelim demedin mi
    bence en az bi kaç sene geçmeden çocuk düşünme ya, valla bak dost tavsiyesi

12. 9 Temmuz 2009
  13. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    dedım dınleyen kım erdem bugun gıdelım tamam dese hemen takılırlar oyle ınsalar bunlar bakın erdem bebegımız oluyor dıye hemen gıttı araba aldı kredı cektı cunku babasının altından araba var hep kavga gurultu verıyordu erdemde sınırlendı gıttı aldı bende al dedım bakın sımdı tatıl olayı var ya kendı arabası olsa tatıle gelmez ıgrenc herıf erdem ben arabamla gıtcem dedı hemen altladılar tamam bende gelıyorum

14. 9 Temmuz 2009
  15. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    erdem cok ıyı bır ınsan valla ole olmasa bunlara bır gun bıle dayanmam o kadar borcumuz olmasına ragmen ne zaman bırsey ıstesem yok demek hemen alır getırır

16. 9 Temmuz 2009
  17. forga

forga Guest

keşke iki kişilik arabalardan alsaydınız, yer yok der kurtulurdunuz

18. 9 Temmuz 2009
  19. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bakın benım aılem ylz borclarınız var al dolapdan neeler ıstıyorsun ne zaman onlara gıtsem posetlerle eve gelırım detarjanıma yıyecegıme kadar verırıler ama erdemın aılesı o kadar ıgrenc ınsalarkı bunları duyunca ayyyyyyy bızım gelınde cok zekı dıyolar dusunebılıyormusun bunu dıyorlar ellerınden bır kusur cıkarıp yardım etmıyorlar ben aıleme mecbur kalınca zekı oluyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.