off ya hiç bişeye karar veremez oldum nefret ediyorum kendimden

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve lili_26 tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

11 Mart 2009
    Konu Sahibi : lili_26
  1. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar ben erkek arkadaşımdan ayrılmıştım sıkıntılarımı sizinle paylaşmıştım,1 ay oluyor ayrılalı ben ayrılmak istedim 2 yılı bitirmiştik ilişkimizde,onun sinirlendiğinde bana karşı çok kırıcı konuştuğunu evliliği düşündüğümüzü ancak onun bu karar hakkındaki tutarsız davranışlarını ve ayrıldığımızda seni evlensen bile mutlu olmanı engellicem karşına çıkacam yine diye tehdit ettiğini hatırlatayım kısaca ...
    Neyse 1 ay geçti aradan kendimi yalnız hissediyorum,tekrar barışsam diyorum bazen çok acayip durumdayım napıcamı bilemiyorum güzel günlerimiz aklıma geliyor geri döneyim diyorum ama dönsemde onun değişmiceni de biliyorum hatta bazen nolursa olsun onun her dediğini yapayım yeter ki onla evleneyim diyorum
    Sanki hayatımda başkası olmucak bir daha gibi geliyor sanki kimse bi daha ilgi göstermicek bana hep yalnız kalcam gibi geliyor
    Bu durum geçici midir kör ölür badem gözlü olur hesabı böyle mi düşünüyorum bilemiyorum hiç bir şeye karar veremez oldum garip bi durumdayım :çok üzgünüm:

2. 11 Mart 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ahh canım geçici bir durum bu üzülme.kendini başka şeylerle oyala.düşünme geçmişi.tamamen çıkar aklından.seni haketseydi zaten birlikte olurdunuz şuanda.kendini üzme olur böyle.zamanla geçer.geriye dönüp baktığında ben boşa üzülmüşüm dersin.kendini de kararsızmışsın gibi görme sakın.bu ara kendini başka şeylere ver.düşünmemeye çalış.ne bileyim neşeli şarkılar dinle mesela,yürüyüş yap.ama düşünme :))

4. 11 Mart 2009
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

Bende önceden böyle düşünmüştüm ama inan bana hiçbir zaman insan yalnız kalmıyor
    ve bir şekilde karşına başka biri çıkıveriyor
    sakın geri dönme derim
    çünkü şuanda çoğu ayrılık yaşayan insanların psikolojik durumu var sende
    yalnızlık var
    tamam güzel günler geçirmişsinizdir doğal olarak her sevgili yaşar bunu
    fakat değişmiyeceğinide düşündüğüne göre tekrar başladığında aynı sorunlar yaşanacaktır
    hayat her zaman birini çıkarır karşına
    belki bundan çok daha iyileri ile karşılaşacaksın
    bende ayrıldığımda böyle düşünüyordum ama zaman geçtikçe o anki düşüncelerim çok saçmaymış iyiki dönmedim ona diyorum
    birde zaten eğer siz geri dönerseniz
    vay halinize :nazar:

6. 11 Mart 2009
  7. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşş dediğiniz gibi olur bende bi gün geriye baktığımda keşke değilde iyiki derim

8. 11 Mart 2009
  9. tale

tale ben sana küsüm aslında... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tehdit varsa asla dönme gerekirse ailene anlat hatta savcılığa bile başvurabilirsin çok ciddiyim
    dağ başı değil yani..
    yok öyle evlenince karşına çıkarım mutlu olmanı engellerim ne demekmiş
    sakın ona karşı zayıf durma eger tehditleri devam ederse mutlaka ailene veya ailenden güvendiğin birine anlat..

10. 11 Mart 2009
  11. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayır hiç bişey yapamaz , çünkü ben ayrılmadan öncede evi basarım demişti ,ayrıldım bişey yapamadı zaten uzak mesafeler onun yaptığı kuru gürültü korkum yok yanişakkıdı

12. 11 Mart 2009
  13. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    geçici bir durum tatlım ayrılık acının getirdigi duygular bunlar...kafanı dagıtacak birşeylerle ugraş.hareketli müzik dinle.bunalım takılma.onunla gittign yerlere gitme onu hatırlatacak şeyleri uzak tut kendinden ama emin ol acısı geçiyor zor olsada izi kalsada geçiyor...

14. 11 Mart 2009
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

Sevgilinde tam benimki(eski) gibi dengesizmiş sositososito
    Birde havlayan köpek ısırmaz durumları seziyorum seninkinde de kaydirigubbakcemile3
    Aman aman boşver uzak olsun yasakkelime

16. 11 Mart 2009
  17. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sen keyfine bak zamana bırak herşeyi inş çıkar karşına düzgün biri ne acele ediyosun hayatını yaşa o insanlamı yanlızlığın biticek sen keyfine bak herşey yoluna warır

Herşey gönlünce olsun sewgiyle kala.s.

18. 11 Mart 2009
  19. fedis

fedis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tehditlerini yapmaması önemli değil. tehdit etmeye yeltenmesi bile ne kadar tehlikeli olduğunu gösterir. şu an hissettiklerin yalnızlık sendromu. sakın beyninin sana oyun oynamasına izin verme. kötü anları unutma. bugün kırıcı konuşan, yarın daha kötülerini yapar. çok gençsin daha. yalnız kalacağını düşünme. hem şunu da düşün. saygı görmediğin biriyle olmaktansa ömür boyu yalnızlık daha iyidir inan.