Offf! bişey söyleyin lütfen çok sıkıldım artık

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ipek_ipek tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ipek_ipek
  1. ipek_ipek

ipek_ipek Guest

herkese merhaba. Benim canımı sıkan olay şu bende tek kalmaktan hoşlanan birisiyim ve bir odaya girdiğim zaman o kapıyı kapatıyorum açık kalmasından hoşlanmıyorum ve annemle babam bunu sürekli sorun yapıyor. Sürekli kim bilir ne işler karıştıryo ki apatıyo kapıları diyorlar.İşin komik yani bu sonradan kazandığım bi davranış değil. ben kendimi bildim bileli kapıyı kapatıp işimi yaparım. Ama onların bunu neden buna yorduklarını anlayabilmiş değilim. Yaptığım işte internete girip ya youtubeden video izliyorum gelince bunu görüyolar yada kadınlar kulübüne giriyorum (bunu bilmiyolar :KK70:) benmde kendime göre bi özel hayatım var ama ben bunu bu şekilde yaşamak istiyorum ama nlar bunu anlıyamıyolar. Onlarla vakit geçircekmişim neden geçiriyim ki boşuna zaman kaybı en azından internette gezinip bişeyler öğrene biliyorum bu bana birşeyler kazandırıyor. Ben mi haksızım anlamıyorum ki?!?! offffffffffffffffffffffffffffffff içimi şişirdiler yaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Şubat 2009
  2. 17 Şubat 2009
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Canım benim kapıyı kapatıp kafanı dinlemek o odanın sana ait olduğunu söylemek doğru şeyler ve bunun normali de budur.
    Ama son kurduğun cümleleri bir daha oku istersen ailenden bahsediyorsun ne demek onlarla olmak vakit kaybı diye:1no2: Aile ilişkileriniz pek sağlıklı değil anlaşılan, ama şunu unutmaki sen onlar sayesinde vasın, bugünlere geldin.
    Ailene değer vermeli, onlarla da vakit geçirmelisin.
    Onların da kusurları olabilir, ama aradaki dengeyi sen kuracaksın.
    Onlara da kendine de vakit ayırmayı bileceksin. Hiçbir şey ailenden daha değerli olmamalı.:nazar:

4. 17 Şubat 2009
  5. EU2

EU2 Guest

canım bende odamın kapısını bazen müzik dinliyeceğim zaman veya erkek arkadaşımla telde konuşacağım zaman ve arkadaşım kuzenim geldiği zaman kapatırım.. zaten annem arkadaşım gibidir kapımı kapadığımda teksem bilirki telle konuşuyorum, yanımda biri olduğu zaman meyvemizi içiçeğimizi getitrir çıkarken o kapatır kapımızı ve bu kapı kapama mevzusu hiiç sorun olmamıştır 25 senedir.. ve bende uyurken falan kapımı kaparım hastalıktır bu bende kapamadan uyumaamkaydirigubbakcemile3.... Yalnız şu altını çizdiğim cümlenden dolayı biraz kınadım seniii açıkcasını söylemek gerekirse

6. 17 Şubat 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yarin öbür gün evleneceksin...belki uzaklara gurbete gideceksin....o zamanda keske annemle babamla daha cok vakit gecirseydim...keske onlarla vakit gecirmeyi zaman kaybi olarak görmeseydim diye basina vuracaksin...:nazar:

Onlarinda gönlünü yap....cok mu zor?? Öyle dedikleri zaman...git yanlarina otur beraber bir cay ic sohbet et....sonra yine git odana ne yapiyorsan yap....odanin kapisini kapatmanda gayet normal....Annene Babana bunu izah edebilirsin....:kahve:

8. 17 Şubat 2009
  9. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    haklı olabilirsin ama -----anlıyamıyolar Onlarla vakit geçircekmişim neden geçiriyim ki boşuna zaman kaybı----bu lafından dolayı kınadım seni yarın onları kaybedince çok ararsın..

10. 17 Şubat 2009
  11. ipek_ipek

ipek_ipek Guest

o cümledeki olayın iç yüzünü bilemdiğiniz ve benimde anlatmadığım için kınamanız gayet normal ben şunu inkar etmiyorum onlar sayesinde elbette dünyaya geldim. olay şu onlar bu ana kadar benim yanımda olmadılar ne yaşamak isterlerse nerede olmak isterlerse orda oldular ve şimdi yaşlandılar bu yaşlılık psikolojisiylede zamanında bana vermedikleri sevgiyi misliyle görmek istemeleri...:kızgın::kızgın: Gurbette kalma olayına gelince ben onlardan ayrı çok kaldım ama geri döndüğünde de gurbette olduğunda da aynı his ile yaşıyorsan bu bişeyi değiştirmiyor.senağlama:kızgın: Kapı konusuda bir tek odam değil evde tek kalabileceğim bütün odalar

12. 17 Şubat 2009
  13. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Tatlım Uzmanlar sürekli olarak anneleri babaları uyarıp - çocuklarınızı denetleyin diyorlar ya!
    Bu sebeple pek çok ebeveyn - çocuklarının kapı kapamasına kuşkulu bakmaya başladı.
    Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama benim çocuklarım da ergenlik dönemindeyken
    kapı konusunda nasıl davranacağımın telaşına düşmüştüm. Gençlerin bu haklı davranışlarına
    karşı çıkan anne babalar da haksız değiller bebeğim. Uzmanlar sürekli kapalı kapılar ardında
    yaşayan gençlerin - içine kapanık - başkalarıyla iyi iletişim kuramayan bir kişilik geliştirebileceğini
    söylüyorlar. Sanırım en doğrusu bir orta yol bulmak - hem sosyal ilişkilerini hem de kendine ait
    zamanlarını dengeleyebilmek olmalı canım. Sen bunu başarabilirsin.
    İnternette bu konulya ilgili uzman görüşlerini araştırıp - bu konuda gençlerin ve büyüklerin nasıl bir
    tutum sergilemeleri gerektiğini buraya da taşırsan hepimiz için yararlı bir çalışma olur.
    Yaşadığın bu sıkıntı pek çok ailede yaşanıyor tatlım. Sen aklınla ve pozitif bakış açısıyla bu problemi
    çözeceksin ve bize güzel haberler vereceksin - tamam mı canım?
    kaydirigubbakcemile5

14. 17 Şubat 2009
  15. ipek_ipek

ipek_ipek Guest

en başta böylesine tatlı dilli bir yaklaşımıznızdan dolayı teşekkür ederim (diğer arkadaşlarada tabii) ben empati kuruyorum zaten onları kendi yerime koyuyorum ama internetten bu konu hakkında araştırma yapma fikri aklıma gelmemişti bunun için bir kez daha teşekkür ederim a.s.a.s. :1hug: ben yine onlara rağmen bir adım atacağım yaşım çok küçük değil ama öyle aman amanda sayılacak bir yaş değil acılarla kavrularak olgunlaştım diyelim :nazar: tavsiyeleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim
    a.s.:enbuyukkk:

16. 17 Şubat 2009
  17. ipek_ipek

ipek_ipek Guest

:eek: bu arada bütün gün bu sitede bir orda bir burda hele akşam oldumu tamamen burada oluyorum bağımlılık mı yapıyor bu site anlamadım ki sabaha kadar pc başındayım onlar da haklı bir yerde kaydirigubbakcemile3:eek::teytey::nazar::enbuyukkk:

18. 17 Şubat 2009
  19. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Hiç sorma tatlım.kaydirigubbakcemile3 Hem de ne bağımlılık. yerimsenibenTüm yakınlarım sitem ediyorlar - bir alo bile
    diyemiyorum.
    :roflol:a.s.