offf herkes hamile galiba bi ben mi kaldım

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve OZLEMKELES tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : OZLEMKELES
  1. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :CüvCüv:slm kızlar ya bugün bi akrabanın daha hamile oldugunu ögrendim b ben kaldım herhalde sabah sabah baya mutsuzum ve ben 6 ay daha hamile kalamayacagım tedavi olamayacagım bakalım daha kimler hamile kalacak ve ben her duydugumda hem sevinip hem de üzülecegim offfffffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffff allahım yardımcımmız olsun tez zamanda bize de versin

2. 13 Kasım 2008
  3. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım seni çok iyi anlıyorum hepimiz malesef aynı duyguları yaşıyoruz bende hemen hemen hergün bir hamile haberi alıyorum onların adına sevinç kendim adına üzüntü yaşıyorum ama sanki bazen iyi yönüde var çünkü insanın umudunu kestiği anlar oluyor ve ben yeniden hırslanmaya bebek için mücadele etmeye başlıyorum..... artık alıştım diyebilirim benden önce evlenenler 2. yi benden sonra evlenenlerin bile hemen hemen hepsinin bebişleri oldu yada şuan hamileler ne yapalım bizimde çekeceğimiz çile bundanmış..... sabır edelim arkadaşım birgün bizde anne olacağız biraz bizi uğraştırsalarda bizim bebişlerimizde birgün mutlaka artık bize gelecekler bu kadar ısrara dayanamayıp....

senin neyin var canım niye 6 ay daha hamile kalamayacaksın......

4. 13 Kasım 2008
  5. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pkos (illet) vardı canım oda yetmiyormuş gibi hipertiroidi çıktı ve bu kontrol altına alınıncaya kadar bebek tedavisi yok canım ya vall sabah sabah o kadar kötü oldu ki bu haber artık çok yoruldum 3 yıldır dr hastaneye gitmekten işyerindeki sorunlardan sen de ne var canım galiba sen de de illet vardı yanlış hatırlamıyorsam

6. 13 Kasım 2008
  7. nergis55

nergis55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Bende geçenlerde oturup, benden sonra evlenip hamile kalan ve çocuğu olan tüm eş dost ve akrabalarımın listesini çıkardım.Tam 51 tanıdığımın hamilelik haberini almışım.Kiminin ki doğduda yürüyor konuşuyor bile
    . Bunların çoğundan da siz ne zaman yapacaksınız sorusuyla karşılaştım.En sinir olduğum da bu oldu.

8. 13 Kasım 2008
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım önceliklen böyle üzülmekten vazgeçmelisin....
    bu konuda yanlız olmadığını bil....
    herşeyin bi vakti zamanı var...
    inanıyorum birgün bizde bu duyguyu tadacagız....
    ümitsizliğe kapılma olurmu....:KK46:

10. 13 Kasım 2008
  11. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canim öncelikle bu ruh halinden cikman gerek a.s.
    elbette duydugunda buruk bir sevinc oluyor ama kalamayacagini nerden biliyorsunda,kalbinede vüyudunada bu kadar yükleniyorsun ki yasakkelime
    allah hakkimizda hayirlisini versin canim,herseyden önce sagligimiz yerinde olsun

12. 13 Kasım 2008
  13. okyanus84

okyanus84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya gerçekten can sıkıcı bi durum benimde ablam hamile teyze olacağım için çooook mutluyum ama benimde bebişim olsaydı daha mutlu olurdum ama olmuyo nedir bu anlamadım en sonunda isyan edicem yaaaaaa:çok üzgünüm: ALLAHIM duysa dualarımızııııı:a015:napalım umutlarımızı yitirmeyelim...

14. 13 Kasım 2008
  15. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canlarım yaaaaa
    rabbım herkesın gonlundekını versin
    üzülüyor insan içi buruluyor ama ne zaman nasıpse o zaman olacak ben diyorumkı hayırsız olacaksa ılerıde bana kan kusturacaksa benı dövüp söven biri olacaksa olmasın diyorum olmuyorsada hayırlısı .deyıp içimi rahatlatıyorum yoksa uzulmemek mumkun değil insanlar çok acımasız merhametsiz yoksan nasıl dayanılır kı bır dayanak bulmak şart ....

16. 13 Kasım 2008
  17. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    aynen ya hemen bebeğim olsa şuan 3.5 yaşında olacaktı.eltim ben evlendikten 3 ay sonra hamile kaldı 3.5 yaşında şuan çocuk amca amca diye dolaşıyo eşimin peşinde.....bende her geçen gün yeni biri hamile kalıcakta duyucam diye korkuyorum ..duygularım karmakarışık onlar adına seviniyorum ama kendi adıma hem kıskanıyor hem üzülüyorum..hayırlısı bu demekki..
    allahım herşeyin hayırlısını versin..

18. 13 Kasım 2008
  19. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende aynı durumdayım tiroid sorunu çıktı bendede beklemedeyim o yüzden ve şu anda 5 yakınım en yakınalrım hemde hamile doğum yapanları saymıyorum hiç