Offf kızlar ya moralim feci bozuk :(

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve carbonxxx tarafından 18 Kasım 2009 başlatılmıştır.

18 Kasım 2009
    Konu Sahibi : carbonxxx
  1. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Konuyu kapatmak istiyorum arkadaşlar yanlış anlaşılıyor farklı yerlere gidiyor..

Son düzenleme: 18 Kasım 2009
  2. 18 Kasım 2009
  3. MustafaKemalci

MustafaKemalci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım sevdiğinle mi nişanlanıyosun ?
    kaç yaşında nişanlın ?
    senin isteğin üzerine mi oluyo nişan yada aileyşe sıkıntı mı var ?
    biraz sorumsuz bir aile sanıyorum
    daha anlatmak stersen bende dinlerim

4. 18 Kasım 2009
  5. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    bence annen bıraz abartmış nışanda ne öle 1500 tl 5 bılezık trabzon hasırı falanakannehir yanı bu benım fıkrım ama kım neye gücü yeterse onu almalı
    pekı annen düğünde ne ıstıycek cok merak edıyorum

6. 18 Kasım 2009
  7. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bizimkiler gibi. nişanlınla senin üzerine atıp,misafir sanatçıymış,başkalarının düğünüymüş gibi davranırlar. sen 2-3 yıl gerimgerim gerile gerile borç ödersin hiç arayanın soranın olmaz.bir derdin varmı diyen olmaz. köşe bucak kaçarlar. tam düzenini oturtup of be rahat ettim dersin bu defa sürekli gözünün dibine sokulurla kendi dertleriyle uğraşmanı beklerler. bu sahne bana tanıdık geliyor. eminim çoğu kişi bunları bende yaşadım demiştir. erkek tarafı böyledir. sorun çözmez sorun yaratır. ama bunları bu hale getiren senin nişanlın. bir tande benim başımda var çünkü ondan biliyorum canını sıkma, ama iş olacağına varır seni önemsemiyorlarsa salla gitsin, evlenince değişmesini bekleme.

8. 18 Kasım 2009
  9. secl

secl hihihihi hahahah puhaha:D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım bence hiç canını sıkma
    tam tersi evleneceğin için mutlu olmalısın benimde en yakın arkadaşım
    nişanlandığı için biliyorum her kafadan bi ses çıkıyormuş ama
    bu dertler bu telaşlar tatlı telaşlar ne kendini üz ne de nişanlınla
    aranız bozulsun sen herşeyi oluruna bırak herşeyi aileler karar versin
    bence yanlış anlamada zaten sizi yaşınızı küçük görüp bunlar
    anlamaz felan die düşünürler aileler o yüzden bana kalırsa herşeyi
    ailelere bırak onlar hem görüp geçirdikleri için daha ii bilirler hemde
    sen stres yapmamış olursun bu arada sana mutluluklar dilerin en
    kısa zamanda muradına erer ve mutlu olursun işallah darsıda başımıza opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

10. 18 Kasım 2009
  11. kmy

kmy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim yaa çok iyi anlıyorum ben seni benzer şeyler bende de oldu bana kalsa nişanlınla bi konuş ne kadar üzüldüğünü kırıldığını uygun bi dille anlat ona sonrada hiiçç bişeye karışma güzelim bırak aileler anlatsın benim anladığıma göre nişanlının ailesi annenin o kadar isteyeceğini tahmin etmiyorlar konuşulacağı gün üç aşağı beş yukarı anlaşırız diye şimdi bişey demek istemiyordur benim düşün hemde isteme günümde (daha önceden oturup ayrıntılı konuşmadıkları için) resmen pazarlık yaptılar mahfettiler o günümü en mutlu güünümü hatırlamak bile istemiyorum ama canım annemin suçu yok bişey istemedi fazla izimkiler hiçbişey yapöamayı düşünüyodu ama nede olsa herkesin gururu var bide 10 kişi birden geldiler her ağızdan bir ses neyse canım sen kayınvalidenede annemle görüşürsünüz de annene de söyle topu onlara at hiç birşeydende taviz verme Allah yardımcın olsun cnm benimm :teselli:
    :teselli:

12. 18 Kasım 2009
  13. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Evet canım liseden beri çıkıyoruz biz yani ben 21 yaşındayım oda 27 yaşında.. ya ailede sıkıntı yok ama işte t akı muhabbeti gericek bizi annem ben isterim diye tutturdu, ben iyi niyetimi kullandım evdekileri ikna etmek için ama benimki sağ olsun hiç sallamıyor bende sinirlendim anlayacağın iş inata bindi :eek:klava: onada söyledim ben tek başıma uğraşamıyorum artık koşturmaktan yoruldum büyüklere bıraktım işi diye.. ama anlamıyor işte hiçbirşey olmamış gibi konuşmaya çalışıyor buda benim canımı sıkıyor :mymeka:
    Nişan benim isteğimle mi derken ortak karar bu söz akşamı babam ve abisi karar almışlar şubatta nişanı yaparız diye..

14. 18 Kasım 2009
  15. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Canım sadece nişan için değil nişan + düğün için istiyor annem

16. 18 Kasım 2009
  17. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    istanbulda yasıyorsun bankacısın sanırım profilinde öyle yazıyor en azından, demek ki belli bir eğitimin bilgin var cahil bir insan degilsin, evlenecek kadar büyüdügüne inanıyorsan o zaman annene hopp anne benim bilezik umurumda degil ben sevdigim 4 5 senedir cıktıgım adamla evlenmek istiyorum, onlar uygun gördüklerini alırlar - ki set almıslar- diyebilmelisin bence. ne bu ya siparis verir gibi tanesi 1500lükten 5 bilezik artı trabzon seti istiyorum .

18. 18 Kasım 2009
  19. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    istanbulda yasıyorsun bankacısın sanırım profilinde öyle yazıyor en azından, demek ki belli bir eğitimin bilgin var cahil bir insan degilsin, evlenecek kadar büyüdügüne inanıyorsan o zaman annene hopp anne benim bilezik umurumda degil ben sevdigim 4 5 senedir cıktıgım adamla evlenmek istiyorum, onlar uygun gördüklerini alırlar - ki set almıslar- diyebilmelisin bence. ne bu ya siparis verir gibi tanesi 1500lükten 5 bilezik artı trabzon seti istiyorum .