offf offf kızlar offfff

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yasemin29 tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : yasemin29
  1. yasemin29

yasemin29 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sadece içim içimi yediği için ve kımseye anlatamadıgım için yazıyorum buraya eski açmış oldugum konularımdada belırttıgım gıbı sözlüydüm sözlümle cinsel ilişkiye gırmıstım cok sevıyordum onu bır şekılde sözü atmak zorunda kaldım ve attım 2,5 aydır görüşmüyoruz ben yaptıgım şeyden cok pişmanım için içimi yiyor istem dışı kılo verıyorum sadece bu hatam yüzünden hayatımın mahvolmasını ıstemıyorum napıcam ben yaaa meslekle ilgili hayallerım var polis olmak ıstıyorum ama tam ders calısmaya falan baslıyorum aklıma gelıyor her seyı bırakıyorum oldugu yerde oturup düşünmeye baslıyorum en son telefonda görüştüğümde baskasıyla devam etmek ıstıyorum ewlenmek ıstıyorum dedıgımde sen bana mecbursun ben ne zaman gel dersem gelmek zorundasın dedı o kadar zoruma gıttı kı ben artık aşık olamıycak mıyım sevemıycek mıyım kımseyı bu hayatımda yaptıgım hata benı intihara mı sürüklıycek tamm diyorum unut dıyorum unutmam en fazla yarım saat sürüyor kendımı o adama mecbur hıssedıyorum napıcam ben

2. 29 Eylül 2010
  3. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    yaaaa hangi çağda yaşıyorsun ne diyecek beraber olduk mu desin yok dersin oldu bitti yok ama sen tamam sana mecburum dersen oooooo seni kullanır kullanır atar yani
    yapmadan düşünecektin ama madem oldu yoluna devam et ezdirme kendini yaaaa neden mecburmuşsun
    çalış sınavına ne ezdiriyorsun kendini
    kızıyorum bu kadar ezzik olmayın yaaaa
    olan olmuş ne yapacak sanki boşver yoluna devam et

4. 29 Eylül 2010
  5. yeldadogus

yeldadogus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah bile affedebilirken sen kendini niye afedemiyorsun ki. Allahtan ve kendinden af dilersin. ve yoluna devam edersin. üzülme bence. eğer eski sözlüne dönmek istemiyorsan, sadece özel şeyelr yaşadık diye dönme. Allah yardımcın olsun

6. 29 Eylül 2010
  7. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benim şu durumda güçlü olmaya çalış sana bu şekilde davranan bi adam mecbur değilsin! intharı falanda çıkar aklından.seninle aynı sorunu yaşayan bi arkadaşım vardı 3.5 sene bi flört dönemleri oldu bu süre içerisinde birlikte odılar.ama aradan 1 sene geçti birlikteliğin üzeirnden tabi yaşlarıda ilerledikçe huyu suyu değişiyo insanın.kızda çocuğun bazı hareketlerinden davranışların konuşma uslubundan rahatsız olmaya başladı.sonrasında malum kavgalar gürültüler.kıza neler dedi sen o.... bilme ne.ulan o senin namusun ne olursa olsun öle denirmi.kız ayrılmak istedi ama çocuk ne tehditler etti ailene sölerim telefon edicem şimdi herşeyi bilsinler falan kızda garibim o kadar üzülüyoduki ne yapcanı bilemiyodu.bi şekilde çocuğu kendinden soğuttu ama tabi çocuk yinede bırakmadı kızın peşni.ve kız şuan başka birilyle evli çokta mutlu:icecream: ayy çok uzun oldu kusura bakma

8. 29 Eylül 2010
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    insana en büyük kötülüğü kendisi yaparmış...
    bir hata yapmışsın, bedelini ödüyorsun
    fakat bu demek değil ki yaptığın hatanın bedelini ömür boyu çekip, kendini o zavallı herifin gazabından kurtaramıyacaksın
    sevgili olmanız, sözlü olmanız, nişanlı olmanız asla cinsel ilişkiye girme özgürlüğünü vermez size
    bir anlık özgür kız moduna girmeniz ruhunuzu, vicdanınızı bi ömür esaret altına alabilir
    sevdiğiniz, kendinizi teslim ettiğiniz adam çirkinleştikçe çirkinleşir tanınmaz hale gelir
    ki zaten gerçekten seven, adam gibi adam kadını olacak hatunu böyle bir duruma sokmaz, nefsine hakim olmayı bilir

hatalısın evet
    fakat bununla yaşamayı öğrenmelisin
    zira zamanı geri çevirmeye hiç birimizin gücü yetmez
    ilk iş olarak o karaktersizin sana ulaşabileceği bütün yolları kapa
    psikolojik baskı yapmasına izin verme
    hatanın ezikliğini hissettiğini ona asla hissettirme cunku bu onun için bulunmaz bir koz olur
    Allaha sıgın, af dile, dua et...
    seni bu buhrandan çıkaracak tek güç O'dur çünkü...
    intihar falan da aklının ucundan bile geçmesin
    tek başına üstesinden gelemiyeceğini düşünürsen aklıselim ve güvenilir bir dostunla paylaş, dertleş
    sakın ola depresyon haplarından medet umma....

Son düzenleme: 29 Eylül 2010
  10. 29 Eylül 2010
  11. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ya sacmalama niye bukadar takiyosun
    o salagada haddini bildir ne mecburuymus
    güclü ol bak bide polis olucaksin böyle ezik büzük polismi olurmus
    ayaklarin yere sIkI bassin
    bitek sen degilsin bunu yapan öyle düsün, ne hatasi hayat senin beden senin istemissin olmus okadar

12. 29 Eylül 2010
  13. semerta

semerta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    148
    sen kendini ona mecbur hissediyormusun? önemli olan bu
    hayırsa çalış sınavın, sen, sen ol
    evetse hayatın boyunca ezilmeye devam edersin. olmak istediğinden çok farklı yerde olursun

14. 29 Eylül 2010
  15. sozyasi

sozyasi Hüzün Dostu..! Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Geçmişteki hatalar malesef insanın yakasını bazen bırakmıyor. Bu düşüncelerden kurtulup düzgün bir hayata devam etmek istiyorsan ya gerçekten bilgili bir büyüğünden yada bir psikolog'dan yardım almalısın. Çünkü belki bir kesimin çok umursamadığı bişey olsada bu durum bir kesimin hala en çok korudukları değerler arasındadır. Ve sanırım sen koruyan taraftasın ve senin için çok büyük bir tramva olmuş. O yüzden bunu tek başına atlatman çok zor. Mutlaka sana nasihat verebilecek tavsiyelerde bulunacak birileriyle paylaş. Yapamıyorsan bir danışmandan mutlaka yardım al.

16. 29 Eylül 2010
  17. yasemin29

yasemin29 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hepiniz cok haklısınız bunun farkındayım olan her seyın tek olmadıgımın ama sankı bu halımle kımse benı sevmıycek gıbı gelıyor artık bır aklım dıyorkı ewlenmeye karar werdıgın zaman bunu eşin olucak ınsana söyle bır aklım dıyorkı sakın böyle bır hata yapma dıger tarafım ömrunce ewlenme cıkmazdyım sankı

18. 29 Eylül 2010
  19. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    olan olmus zamaninda dur diyebilmeliydin ama simdi kendini böyle yipratmanin bir anlami yok
    intihar filan hele cikar sunu aklindan
    Allah büyük bi hataya düsmüssün tövbe edersin Rabbimin affina siginirsin
    O affedicidir..
    Beyfendiye gelince cesaretli olup acik acik söylersin
    beni seviyormusun seviyorsan hayatima tekrar hosgeldin
    sevmiyorsan kapi orada
    kendimi sana kullandirtmam
    yaptigim bir günah bir hata ise ayni günah ayni hata seninde defterine yazildi
    kul bilmesede Allah bilir
    cünkü zina zinadir kadin erkek farki yoktur
    ha dedigim gibi halk arasinda beyfendiye laf gelmez
    olan sana olur ama Allahin huzuruna ciktimi oda hesap verecek

abestini al namazini kil tövbe et
    bol bol dua et

Allahim karsina seni her türlü kabul edecek hayirli iyi huylu temiz ahlakli bir insanla karsilastirsin

okuluna devam et kendini okula ver

Allaha sigin !

intihari aklindan cikar bu dünyani birak diger dünyanida mahf edersin...

Hakkinda hayirlisi olsun...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.