offff kader yüzüme hiç gülmeyecekmi

Konusu 'Acısıyla Tatlısıyla : (' forumundadır ve DeryavePrensleri tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : DeryavePrensleri
  1. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar sizinle herşeyimi noktasından virgülüne kadar paylaştım yaşadığım herşeyi önceden size danıştım ama sanırım hayat yüzüme gülmemek için devam edio ilyasla olanları hatırlıosunuzdur kötü bi şekilde bitmişlti sonra görücü usulü dedik daha iyi olur ben yanlış yapıorumdur belki dedim nişanlandım biliosunuz aliyle çok mutluyduk hiç problem yoktu ta ki maddiyet ortaya çıkana kadar bi düğün salonu yüzünden birbirimize girdik eşyanın iisini alamazmış ailesi etraf görcek die gösterişli bişiy alamazmış onlar hangi düğün salonunu tutarsa düğünb orda olmak zorundaymış benim bildiğim oğlan tarafı yapsada en azından kıza sorulur ister misin bu şu olsun ve ailesi kırıcı ağır sözler kullandı ve bende nişanı attım öaliyle bi problemimiz varmı hayır ama ailesinin sözünü çok dinlio aileisne ben bu kızı istiorum herşey istenildiği gfibi olsun diyemio kafam çok bulanık ne düşüneceğimi bilmiorum nişanlanalı anca 2 ay oldu ama biz huzrlu bir gün geçirmedik gerçekten çok mutsuzum

2. 24 Eylül 2010
  3. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    sevdiğini sanmıyorum onu ama neden bu kadar acele karar aldın onu anlamadım.
    olan olmuş bir süre kafanı dinle,ne kadar mantıkta önemliyse evlilikte aşıkta olmalısın.
    biten ilişkinin ardından alınan bu karar bir hata çünkü zaten duyguların karışık,kafanı iyice karıştırmışsın.
    evde kalmadın ya,sabret bekle elbette nasibin bulacaktır seni.

4. 24 Eylül 2010
  5. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    zaten pek fazla tanımıyorduk birbirimizi ama zaten bi süre sustum denedim ama ali beni çok svese bi şekilde şu anda bile ara sorardı ben erkek olsam birini sevsem geri çekilmem asla

6. 24 Eylül 2010
  7. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ailesinin sözünü bu kadar dinliyorsa ve sen de 2 aydır ailesi yüzünden nişanlınla huzur bulamamışsan en baştan ayrılmak daha hayırlısıdır. Evlenince böyle şeyler daha da sorun yaratıyor çünkü çiftler arasında. Allah hakkınızda hayırlısı neyse onu çıkarsın karşınıza.

8. 24 Eylül 2010
  9. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok haklısınız evliyken ayrılmak daha kötü olurdu keşke beni savunabilseydi madem gerçekten seviyorum ölürüm senin için diyeceğine sadece ailesine ben deryayı istiorum diyebilseydi

10. 25 Eylül 2010
  11. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    İşte genelde böyle oluyor canım. Sana seviyorum, ölüyorum, senin için her şeyi yaparım diyorlar belki gerçekten de sevdiklerinden ve kaybetmek istemediklerinden söylüyorlar bunları ama iş ailelerine laf geçirmeye gelince bir türlü onların karşılarına geçip sevdikleri insanı savunamıyorlar. Bu evlilik içinde olunca daha da can sıkıcı hal alıyor ve ikiniz tartışamaya başlıyorsunuz. Sonuçta erkek ailesine de laf geçiremediği için onların idaresinde bir şeyler olmaya başlıyor sonra sinirler daha da geriliyor. Tabi ben kendi tecrübemi söylüyorum bu konuda. Herkeste böyle olacak diye bir şey yok canım. Dediğinde haklısın keşke diyebilseymiş. Şimdi aramıyor mu, konuşmadınız mı hiç ayrılık sonrası?

12. 25 Eylül 2010
  13. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.266
    Ödül Puanları:
    238
    Keşke nokta, virgül falan kullansaymışsınız yazınızda. :kahve:

14. 25 Eylül 2010
  15. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cm bana dio bari arkadaş kalalım belki bi gün kavuşuruz falan dio saçmalığa bakar mısınız kendi bişiy yapmıo allahtan beklio
    pardon

16. 25 Eylül 2010
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmm nişanlılıkk evresi alışveriş ve düğünnn konularında gerginlik olur hepppp..sennn aliyi sevdiginee ve onun seni sevdigine eminsennn devam et derim...herşey para pul deillll inan..iyi biri olması daha önemliii:)

18. 25 Eylül 2010
  19. DeryavePrensleri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım çok haklıısn bu yüzden kafam karışık ama bi erkek eşi konusunda çok fazla ailesini dinlememeli bence ailesi yapmıom dese bile benim maaşım var ben ypabilirim demesi gerek