Offff kızlar offfff :(

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve carbonxxx tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : carbonxxx
  1. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlaaarrrr ya ne zor işmiş bu nişan olayı :sinifsinif:
    Her hafta sonu niyetleniyorum bu hafta sonu nişanlığıda halledicem yerde bakıcam diyorum.. her hafta bir sorun çıkıyor bu hafta sonuda malum regl sorunu 2 gün yataktan kalkamadım senağlama

kafam bir dünya hani derler ya kırk tilki var kırkınında kuyruğu birbirine değmiyor diye aynen o hesap..

neyse, kızlar benim nişan mayıs sonunda olucak.. Sevgilimin ailesi en son geldiğinde aile içinde yapalım dedik ama düşündümde istemeye gelindiğinde sadece 20 kişi felandık yengemlerden sandalye taşıdığımız halde oturmaya yer kalmamıştı :1no2: eee şimdi hesaplıyorumda hiç gelmese bizden sadece 20 kişi felan olucak, sevgilimin ortanca abisi yengesi ve annesi gelicek sadece ( çünkü daha önce salon tutucam demiştim ablaları ve büyük abisinin durumu iyi değilmiş bursadan istanbula nişan için yol parası vermeleri sıkıntı olurmuş o yüzden onlar gelmez demiştiler.. )
    Şimdi annemle konuşuyoruz benim arkadaşlarım felan toplamda 30-35 kişi eder.. 20 kişi sığmayan eve 35 kişi imkansız :1no2: Diyorum anne en kötü ihtimal anneannemin evinde yapalım :eek:klava: olmaz istemem ben laf ederler sonra morelim bozulur :1closedeyes: diyor..

Bizim burda öğretmen evi var kızlar arka tarafı bahçeli mayıs sonu sıcak olur havalar orayı tutarım diyorum.. http://www.zeytinburnuogretmenevi.net/index.php?option=com_zoom&Itemid=57&catid=5
    Bu seferde babam 30-35 kişi için yer mi tutulurmuş :1closedeyes: diyor.. Zaten ablaları gelmicekmiş ne gerek var diyor :1closedeyes: oda haklı..

Geçenlerde sevgilime soruyorum ''napsak sence yer tutsam ablanlar gelirmi?'' diyormu bilmiyorum ki sormam lazım :uhm: diyor... oyyy anacuğummm kaldım ortalarda nişan kıyafetide bakamıyorum hayır yer tutucaksam ona göre gösterişli bişey almam lazım bayanssulusmile

Al bi de burdan yak :nazar:

Son düzenleme: 22 Mart 2010
  2. 22 Mart 2010
  3. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    canım bence evde olmasındansa öğretmenevinde olması daha mantıklı bu öğretmenevi için annenle konuş hadi 35 kişi sığdı diyelim evinize sonuçta bunun temizliği ağırlaması bulaşığı çok zorlar sizi sonrasında siz perişan olacaksınız onlar gittikten sonra bidaha yap aynı şeyleri gerçekten çok zorlanırsınız annenle konuş babana anlatsın bu durumları ev ortamında olursa üstelik biraz eğlenmeniz zor oluo kendimden biliorum kıyafet içinde eğer tam nişan tuvaleti istemiosan çok kabarıklardan hem eve hemde salona giyilebilecek bi kıyafet bakabilirsin ama kabarıklardan giymek istiosan önce bu salon işine karar verilmesi gerek inş herşey gönlünce olur..gamyoncuiremsu

4. 22 Mart 2010
  5. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    canım salon bana da mantıklı geliyor. öğretmen evi uygun olur bence. bende evde yapmıştım 30 kişiydik çok zor oldu. bulaşık , temizlik çok yorulduk.
    annenle konuş babanı ikna eder. hem evde eğlenilmiyor her kafadan bir ses çıkıyor.
    kıyafet için panik yapma. salonda olacaksa çok kabarık olmayan hoş bir abiye de seçebilirsin.
    sana kolay gelsin.

6. 22 Mart 2010
  7. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar iyi güzel de şimdi baktım arka bahçe 600 kişilikmiş yawww sizce 30-40 kişi sırıtmazmı bilmiyorumkismile

8. 22 Mart 2010
  9. mayaiolp

mayaiolp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen de kafe tarzı bi yer baksan olmaz mı

10. 22 Mart 2010
  11. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Canım zeytinburnunda cafe tarzı biryer yokki bakırköy felanda çok istiyor ben en fazla +/- 500 tl verebilirim :sinifsinif:

12. 22 Mart 2010
  13. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    tanıdık birinin şöyle bahçeli bi yeri varsa olabilir ya da cafe gibi bi yer olabilir dediğin gibi bahçe 600 kişilikse haklısın çok sırıtır o zaman da

14. 22 Mart 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım bir restrantta kokteyl tarzındada yapabilirsiniz

16. 22 Mart 2010
  17. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    hımmmm waalla karısık bi durum canım dedigin gibi az olsa evde yapılır bende evde yaptırdım güzeldi yani bi abiye giymiştim eşimde takım elbise kravatınıda elbiseme uygun renk tamam....
    canım nişanlınla beraber ne karar verin bence sonucta oluyo mu oluyo fazla strse yapıpta kendini üzme tatlışımmmm rabbim yar ve yardımcın olsunnnn şimdiden hayırlı olsunnnn

18. 27 Mart 2010
  19. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım arkadaşlarından hepsini çağırma bence, en yakınlarından 3-5 kişiyi çağır, yani düğün değil ki bu hepsi gelsin.

Bende evde yapıcam,Bizde 25-30 kişi oluruz.E buda normal yani. 30 kişi için 100-600 kişilik yer tutmak bence çok gereksiz.En dandik bir cafeye bile gitsen bile çok para istiyorlar. Zaten onca masraf içine giriyoruz al al bitmiyor eksikler, bir gün de yorulayım bende davetimde nolcak yani.