offfff çok bunaldım günler geçmiyorr tecrübeli kızlar yardımmmmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve btlgzl tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : btlgzl
  1. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    36+2 hamişim kanamam olduğu için 31.haftada izne ayrıldım bursada yaşıyorum evlenince geldim henüz pek çevrem yok eşimin ailesi var sağolsunlar çok ilgileniyorlar tabii eşimde ama yetmiyor ailem çevrem ankarada işede gitmediğimden 1aydır evdeyim depresyona girdm herdakika ağlıyorum kendimi tıtamıyorum nefes alamıyorum boğuluyorum sanki bebeğimide üzüyorm biliyrm ama elimde değil artık biran önce doğsun istyrm hamilelikten önce zayıf ve sosyaldim şimdi hem çok kilo aldım hem eve kapandım artık yürüyemiyorumda kendime aynada bakmak istemiyrm bana yardım edin lütfenn bebeğim doğunca talatamazsam bu ruh halini diye korkuyrm :KK43:(((((

2. 11 Nisan 2010
  3. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    528
    Ödül Puanları:
    188
    canım seni anlıyorum ama özel zamanında canını sıkma.bebeğinide etkiliyorsun.
    bu guzel anın tadını çıkar. çünkü bu kadınlara verilmiş özel bir duygu.
    kilolarını sıkı bi diet sporla verebilirsin sağ salim bebeğin doğsun o sana arkadas olur zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın bile.

4. 11 Nisan 2010
  5. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    seni çok çok iyi anlıyorum. bende ailemeden çevremde uzaklaştım üstüne iki kez bebeğimi kaybettim. o zamanlar tek istediğim ailemde 1 kişinin yanımda olmasıydı. herkez çalışıtıtğı için gelmediler bende rahatsızlığımdan dolayı gidemememiştim. 1 gün sanki 1 yıl gibiydi.ama senin şanslı bi tarafın var bebeğin seninle onu fazla üzme ve küstürme bebeğini. rabbim onu sana bağışlasın.

6. 11 Nisan 2010
  7. canan0131

canan0131 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı dertten muzdarıbım ama bebekler için katlanıcaz napalım yalnızlık cok zor eşimi bile işinin yogunlugundan goremıorum desem yerıdır artık öyle bı duruma geldımkı elımde takvım gun sayıyorum bır gun ıcınde 10 defa takvıme baktıgım oluyo kac gunum kalmıs dıye allahın ıznıyle bebeklerımızı kucagımıza aldıktan sonra hepsi gececek

8. 11 Nisan 2010
  9. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bunları düşünüpte moralinizi bozmayın ve hamiş olmanın tadını çıkarın herkez hamiş kalabilmek için deli oluyo kiloyu düşünenmi var dogurunca zayıflarsınız ve bebişle bol bol gezersiniz

10. 11 Nisan 2010
  11. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    Böyle daraldığın zamanlarda o içindeki varlığı bir kaç ay sonra bir daha ne yaparsan yap orda hissedemeyeceğini düşün....
    Ömrü boyunca yaşayabileceğin tecrübenin zirvesindesin.
    Özelsin...
    Bu anın keyfini çıkart. Neşeli olmaya çalış. Naz yap kocana:) ne bileyim çilek aşer sonra alıp geldiğinde hınzır çocuklar gibi ye kocanla birlikte:)
    Kilolar.... Ben hamile olmadığım halde fazla kilom var gayet mutluyum bunu dert etme. doğumdan sonra biraz çabayla verirsin. Önemli olan çocuğun ve onu ruh sağlığı seninkide öyle tabi.
    Bende evlendim işi bıraktım marmarise gelin geldim. 9 aydır. Arkadaş ve çevre edinme çabası içersindeyim. Üstelik burda işde bulamadım. Ama öyle çok seviyorumki herşeye değer.
    Şımdi yeni yeni güzellik uzmanlığı kursuna başladım arkadaşlar ediniyorum. Eşimle tango kursuna başladık 2 ay oldu ve marmaris beni içine kabul etmeye başladı. Sende kendini soyutlama hayattan.
    ınan bir daha dünyaya gelmiycez....

12. 11 Nisan 2010
  13. mihri01

mihri01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun hepsi geçer zaten sonuna gelmişsin olayın sabret bol bol dua et bebeğini kucağına alacağın günü düşün zaten bebek doğduktan sonra o kadar meşgul oluyorsunki eşine bile zaman ayıramıyorsun allaha emanet ol

14. 11 Nisan 2010
  15. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar hepinize ayrı ayrı çokkkk teşekkür ederim o kadar güzel şeyler yazmışsınızki inanın sanki yanımdaymışsınız gibi moral oldu arkadalımla oturup dertleşip üstüne birde kahve içmiş gibi keyif aldım bugün açıkhavada yürüyüş yaptık çiçeklere dokundum fotoğraf çekindik hatta eşim akşam saçlarımı bile boyadı:) nefes aldığımı hissettim çok iyi geldi en büyük destekçim eşim zaten iş yoğunluğu içinde birde benm kaprislerimle uğraşıyor of demeden..dediğiniz gibi şükredip bu özel günlerin tadını çıkarmak lazım dua ediyrm bol bol sağlıkla bebeğimi kucağımıza alalım diye minik sıpam bir doğsa hiç sıkılmam heralde:) şafak 25 hayırlısıyla bitirmek umuduyla...bu arada haftaya anneciğim geliyor o gelince dahada güzel olur eminim herşey. iyiki varsınız sizi seviyorum kızlarrrr...herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle....

16. 12 Nisan 2010
  17. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm bende çalışan senn gibi aktif bi bayandım hamile kaldığımda işimi bırakmak zorunda kaldım düşük riskim vardı ve senn yaşadığın 1 ayı ben 36+4 haftalık hamileliğime kadar yaşadım inan sadece dr a gittiğim zamanlar dünyalar benim oluyodu hani böle mahkumlar vardrya dışarı çıktılarmı napcaklarını şaşırrlar aynı öle tek umudum kızımdı biliyonmu bigün alcaktım onu kucağıma ve herşeye sabrettim bende yürüyemiyodum tüm bunları yaşarken ben meleğimin uçabilceğini hiç düşünmedim.dicenki belkide banane demek istediğim anın keyfini çıkar bırak kiloyu düşünme bırak aynaya bakma bırak yürüme bunların hiçbirnn bi önemi yok olmamalı yeterki rabbim acı yaşatmasın bebişinle sen sağlıklı bi şekilde kurtul inş

18. 12 Nisan 2010
  19. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sudemebru ne diyeceğimi bilemiyrm ve ne desem yetersiz kalacak biliyorum Allah sabır versin bundan sonra olacak bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallh haklısın kilo filan bunları düşünmemem gerek şükretmeliym inşallh sağlıkla gelir bebeğim,bebeğini neden kaybettin sorabilirmym istersen cevp verip tekrar hatırlama özür dilerim seni üzdüysem ayrıca...herşeyin gönlünce olmasını diliyorum en güzel günler seninle olur umarım sevgiler.