Öfke anında söylenen sözler

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve KiymiziAba tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : KiymiziAba
  1. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    • Öfke anında söylediğiniz sözler gerçek düşüncelerinizi ne kadar yansıtıyor?

• karşı taraf öfkeli anında size kırıcı bir söz söylerse bunu es geçebilir misiniz yoksa kafanıza takar mısınız?
    hadi bakalım cevapları merakla bekliyorum:eek:

2. 4 Ocak 2010
  3. sam_yeli

sam_yeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben öfkeliyken çok fena konuşurum ağır konuşurum tabiki öfkeliyken konuşulanlar gerçeği çok fazla yansıtmaz ama gerçekten kızmışsam pişman olmam

4. 4 Ocak 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    umarım dediğiniz gibidir

ben bunu tam tersi olarak duymuştum :bbo:

öfkeli olunca insanın dilinin ayarı niye olmuyor :gitme:

6. 4 Ocak 2010
  7. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.915
    Ödül Puanları:
    238
    oooff ben öfkeliken neler derim neler... Eşimle kavga ettiğimde gerçekten çok ağır konuşurum ama sinirden tabii.. Aslında çok sakin biriydim bekarken ama annem çok katı bir yapıya sahip olduğundanpek ses çıkaramazdım sadece gözlerime geçerdi sözüm çok alıngan olduğumdan hep odama gider ağlardım ama evlenince sanırım eşim çok mülayim gördüm ve bekarken yapamadığım o bağırmaları oan yapmaya başladım. Ama bir dönem ilaç kullandım bir ahatsızlıktan dolayı o da sinir yapıyormuş o sırada acayip sinirliydim. Eşim nasıl dayandı nasıl sabretti hala bilmiyorum ama ilaç bitti sinirde bitti. Ama hala bazen çok küçük şeylere midal birşey bozulsun, yemek yaparken birşey düşsün ter gitsin hemen bağırırım ama aşıyorum yavaş yavaş...

8. 4 Ocak 2010
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Öfkeden deliye de dönmüş olsam kelimelerimi seçerek konuşurum karşımdaki en büyük düşmanım da olsa..
    Ağzımdan karşımdakinin yaralarına dokunacak,gururunu incitecek sözler çıkmaması için var gücümle savaşırım.. Başarılı olduğuma da inanıyorum kendi adıma..hihoyyyt
    Karşımdaki de yedi kat el olsun ya da en yakınım olsun en ufacık ters bir kelimeyi kaldıramam,silerim anında.. Sindiremem,yutamam..
    Verebileceğim en ağır cevap; "Terbiyesiz" olur...
    Sonra da sonsuzluğa gömerim kişiyi..:nazar:

10. 4 Ocak 2010
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Öfkelide olsam dikkat ederim aslinda.....fakat olurya insaniz ve dilinde kemigi yok...bazen tabikide istemedigim bir sözde cikabilir agzimdan.:kahve:

Fakat ne olursa olsun hicbir zaman karsi tarafin yarasina tuz basmak gibi birsey yapamam....bazi insanlar vardir, sanki kavga etmek icin firsat kollamis gibi olurlar, zamaninda paylastigin sirlarini dertlerini hatalarini yüzüne vururlar, bunu yapamam iste....sanki Allah tarafindan agzim dilim kitleniyor, karsimdaki benim yüzüme vursada ben vuramiyorum.:nazar:

12. 4 Ocak 2010
  13. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Bilmemek Mutluluktur. Pro Üye

Beğenildi:
    6.464
    Ödül Puanları:
    238
    Evet katılıyorum, öfkeliyken ağzımızdan istemediğimiz laflar çıkabilir, ama geçmişe dönük hatalarını sırlarını bulup çıkarmak için biraz düşünmek gerekir burada kontrol mekanizmasını devreye sokmak ve bu tür lafları söylememek lazım, bir de bazıları iyiliklerini kakarlar onu da hiç sevmiyorum :eek:lmaz:

14. 4 Ocak 2010
  15. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ne hıkmetse cok ofkelendımde hıc bısı demem ...
    susarım sonra derım dıcemı karsımdakı ofkelı ıse bende okadar sakın oluyom genelde..
    bı tek trafıkde bı kez kaza yapdımda karsılıklı ofkelıydık ama adam sag olsun alttan aldı bende agır bısı demedım ofkelıyken zarar vercek sekılde asla konusmam ..

16. 4 Ocak 2010
  17. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Ne kadar da öfkeli olsam ölçülü olmaya çalışırım.
    Konunun dışına çıkıp sen zaten böyleydin, şunlar şunlar da vardı demem.:1no2:
    Kendimi kontrol için çok çaba sarfederim.

Karşı taraf sinirli anında beni kırarsa çok üzülürüm ve kolay affetmem.:1no2:
    Yani sinirli anıydı boşver diyemem.

18. 4 Ocak 2010
  19. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    en gurur duyduğum şey sabrım galiba.
    çok sakinimdir. ama çileden çıkarsam da ki çook zor bi ihtimal cidden kırılmışımdır asla telafisi yoktur ve o zaman ağzımı açarım çünkü karşımdakinin bi önemi kalmaz ve ne kadar kırdığımı da asla umursamam.