Öfkeyle Kalkıyoruz

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Dou_You_Wanna tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Dou_You_Wanna
  1. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ................................

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  2. 17 Şubat 2010
  3. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    insanların sinirliyken hep içinden düşündüğü ama söyleyemediği şeyleri söylediğini düşünürümm...
    aama bu durum ilişkinizde farklı olabilirrr onu en iyi siz anlarsınız...
    siz msjları idareli kullanıyorsunuz ama oda öylemii?
    birde ben anlayamadım niye bunu sorduğunuzu(Sence ben sana güveniyor muyum) acaba bir insana çok güvendiğinizi mi belli etmek mantıklı yoksa biraz güvensiz gibi davranıp güvenmek mi mantıklıı....

4. 17 Şubat 2010
  5. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kendisi hep ona güvenmediğimden bunu ona belli edemediğimden şikayetciydi. Belli edip edemediğimi görmek, daha doğrusu ona göstermek istedim.

6. 17 Şubat 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence cok agır seyler dememis hakaret vs etmemis bunlar konusulur yeri gelir cok sıkılırsın ve bu isin sonu olmıycak gibi cumleelr soylersin bazen ciddiydir bazende sinirle karsıdakini incitmek icin soylenmis cumleler oluyor..mesaj konusunda kızmana gerek yok bence atarsa atsın bosver sen takma mesajları idareli kullanıyorus demissin ama bu kadar buyutulcek bir mevzu degil..uzerine cok gitme bence

8. 17 Şubat 2010
  9. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    üzerine gitmiyorum, her ddiğine boyun eğiyorum. Baskı olmamak adına çok çabalıyorum ve olmuyorumda ama o yinede nankörlük ediyor. En ufak bir kavgada beni böle yerden yere vurması çok incitiyor beni. Bir günde nasıl bu kadar değişebilir anlamıyorum ki... Daha gece yatarken çok mutluyduk..

10. 17 Şubat 2010
  11. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    senin sorun ettiiğin msjları idareli kullanıoz 1 msj bile çk değerli anca yetio demişsin fakat arkadaşlıyla msjlaştığına sinirlendin sanıırm bana 1 msjın hesabını yapıo fakat arkadaşıyla 5 kez mesajlıo anlamı bu sanırım doğru anladıysam

canım ona biraz zaman ver kafasını toplasın sakin bişekilde konuşursunuz canım.

12. 17 Şubat 2010
  13. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hayır hayır bu değil canım. Şuan kötüyüm gerçekten. Beni yerle bir eden kavga anında bana dediği sözler. Hiç düşünmeden nasıl söyler bunları bana. Çok kalibimi kırdı.

14. 17 Şubat 2010
  15. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    peki sn nie sormadın ona sn ilişki gibi görmüosan ne olarak görüosun bnde biliyim deseydin canım
    arkadaşlarıyla konuşmasına karışmadığını söledin arkadaşlarını nie soktu araya ona anlam veremedim doğrusu

16. 17 Şubat 2010
  17. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende anlamadım canım. Bi mail attım ona. ıçimi döktüm. Ama çok kötüyüm. Kavga anında bilhassa onu kırmaktan kaçınıyorum ben. O nasıl kıydı bana? Her seferinde böyle yapıyo. Bu sefer canevimden vurdu beni. Çok üzgünüm mafoldumben

18. 18 Şubat 2010
  19. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    En büyük sorun sende canım , her dediğine boyun eğersen daha ne laflar duyarsın.Bırak , düşme üstüne, şaşırsın biraz.Birazda o senin peşinde koşsun.Diğer konunuda okudum ve cevap yazmıştım.Erkeklerin ne kadar üstüne düşersen o kadar kaçarlar senden.Sana verdiği kadar değer ver ona, daha fazlasını değil. :eek:lmaz: