Oğlak Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

Konusu 'Oğlak Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  28 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  İç dünyanızda ruhsal olarak güvenliğinizi en iyi şekilde ele almaktan hoşlanabilirsiniz. Eğlenmek, eğlendirmek veya eğlenceli ortamlarda olmak isteğiniz yükselecektir. Kendinizi ruhsal olarak iyi bir moral duygusuyla bezemek ve yaşama enerjik bir şekilde katılmak için kendinizce düzenlemeler yapabilirsiniz. Bazı anlarda gerginlikler yaşasınız da dimdik ayakta kalacak kadar inancınız yüksek olacaktır. Sahiplenme ve koruma eğilimlerinizle sizin için önemli olan tüm değerlerinizi kollayabilir ve koruyabilirsiniz. İç huzurunuza özel bir önem verdiğiniz için bunu bozacak ve kendinizi rahatsız hissetmenize neden olacak her olumsuzluktan uzak kalmak isteyebilirsiniz.

  Venüs gezegeni bu süreçte, şefkat duygunuzu, sevecenliğinizi ve karşı cinse olan eğiliminizi güçlendirerek ilişkilerinizi istediğiniz şekilde yaşamınızı ve aynı şekilde karşılık görmenizi sağlayacaktır. Aşkta en olumlu dönemlerden biri olacak ve yeni başlayacak ilişkiler açısından gayet mutlu bir başlangıç yapılacaktır. İlişkisinde sorunu olan veya bir nedenle aralarına soğukluk girmiş çiftler bu sürecin enerjileri sayesinde tekrar bir araya gelerek beraberliklerini düzenleyeceklerdir. Duygularınızı ifade şekliniz normal zamanların tam tersine sözel olarak mümkün olacağından sevdiğiniz kişi bu dönemi uzun süre unutmayacaktır.

  Flört etme, aşkı keşfetme ve cinsellik duygularınız doruklarda olabilir. Sevdiğiniz kişi duygularınıza en içten şekilde karşılık verdiği için moraliniz yüksektir ve bu durum sizdeki bütün güzel yanları ortaya çıkarabilir. Sizin için bu dönem mutluluk ve refah içinde geçecek, başta ilişkiler olmak üzere şans oyunları, spekülasyon, tiyatro ve sinema gibi eğlence sektörüyle alakalı konularda olumlu enerjiler mevcut olacaktır.

  alıntı
   
 2. 29 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 3. MATMAZEL87

  MATMAZEL87 kızını büyütmekte... Üye

  Katılım:
  8 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.895
  Beğenildi:
  27
  Ödül Puanları:
  148
  ayyyyyy cok sevindimmm hayatımın dönüm noktasındayım gaqlibaaaaa
   
 4. 16 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 5. Sinoplu57

  Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

  Katılım:
  9 Aralık 2009
  Mesajlar:
  2.792
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  148
  bir bakıma dogru şeyler..
  teşekkürler..:)
   
 6. 23 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 7. arzu29

  arzu29 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  43
  teşekkürler bu ayınkine bakmamıştım