Oğlak İle Akrep Uyumu

Konusu 'Oğlak Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Bu heyecan verici bir ilişki olacaktır. Siz bir ilişkiye sağduyu ve temel getirirsiniz. Akrep burcu sizin dengeli ve pratik yapınıza çekim duymuştur. Siz ise onun yoğun duygu ve tutkularına vurulmuşsunuzdur. Akrep burcunun su elementi ile sizin toprak elementiniz birleşince ikiniz içinde verimli bir ortam oluşur. Akrep insanı kurnazdır. Onun kurnazlığı sizin finansal becerilerinizle birleştiği zaman harika bir karışım olacaktır. Sizin amacınız servet yaratmaktır ve bu uğurda çok çalışırsınız. Bu arada bütün bu çalışmalarınıza karşılık sevgiliniz kazandığınızdan fazlasını harcıyorsa o ilişkiyi fazla sürdüremezsiniz. Akrep burcu ile böyle bir sorununuz olmaz. Akrep sizin gibi çalışkan, kararlı ve hedefine bağlıdır. Siz ondan daha esneksinizdir. Sabit nitelik taşıyan Akrep burcuna bir şey kabul ettirmek imkansızdır. Onun bu özelliğini bazı durumlarda beğenirsiniz, bazen de dayanılmaz gelir. Siz akıl ve mantık ile hareket edersiniz, Akrep ise sezgilerini kullanır. Buna alışmalısınız. Üstelik özellikle para konularında ne kadar doğru kararlar verdiğine tanık olacaksınız. İkinizde kapalı ve tedbirlisiniz. Akrep burcu aranızda geçenleri kimseye anlatmayacaktır. Zaman zaman içine kapanarak günler geçirecektir, buna alışın ve üzerinize alınmayın. Akrep insanı düşünmek için zamana ihtiyaç duyar, bazen sorunun ne olduğunu kendi de bilmiyor ve çözmeye çalışıyordur. Onu yumuşak bir şekilde açmaya, konuşturmaya çalışın. Bu ilişkinize yardımcı olacaktır. Yatakta Akrep burcunun tutkusu sizi çarpabilir. Nefesinizi kesecek ve daha istekli bir hale getirecektir. Onun sizi bırakacağından endişelenmeyin, Akrep sevdiğine hayat boyu bağlı kalır. Evleneceği kimse dahil hiçbir konuda maymun iştahlı değildir. Akrep saplantılar burcudur, sizde onun arzularının şanslı alıcısı konumundasınız. Ne kadar zorlukla karşılaşırsanız karşılaşın bu ilişki gene de iyi olacaktır.

rüyalar com dan alıntıdır

desbellla bunu beğendi.
  2. 13 Aralık 2009
  3. bensibelim2

bensibelim2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.521
    Ödül Puanları:
    123
    tam benle esime uyuyor tskler

4. 25 Ekim 2010
  5. sinemha

sinemha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    285
    Ödül Puanları:
    153
    yok mu baska akrep -oğlak

6. 24 Nisan 2011
  7. duygulardadeniz

duygulardadeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oğlak ve akrep in uyumu herzaman superdır...

8. 23 Ekim 2011
  9. minikcadi

minikcadi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben akrep sevgilim oğlak :) iki baskın karakterin inatla kopmayan birlikteliği :)

10. 27 Aralık 2011
  11. mevsimo

mevsimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben akrep eşim ise oğlak..
    iyi bir dinleyici dert ortağı, itaatkar, hizmetkar, destekleyici(pohpohlayıcı)
    özverili olduğu sürece sorun yok (bu gerçi bütün burçlarda aynı bir kadın bunları yaptığı sürece bir melek)
    ama biraz bende varım ben çocukmuyum ben kendi kararlarımı alırım sen benim babam deyilsin!
    dediğin anda kıyametin geldiği gündür derim ki oğlak erkekleri çapkınlıktan da geri tutamazsınız :KK43:
    bütün evliliğin sürece takip ve şüphe herşeyiöldürüyo
    yanlış anlaşılmasın ben kendi halimden bahsediyorum biraz genelleme gibi oldu.....
    aslında yazsam baya baya sürer ama kafa ütülemeyeyim,
    herkesinkide aynı olcak diye bir kaide yok.

12. 7 Mart 2013
  13. pembikk

pembikk ღ Takdir-i İlahi ღ Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    Ben oğlak , eşim akrep gercekten bir cok sey uyuyor ya bu burc yorumlarına ınanıyorum hakketen :KK31:

14. 10 Mayıs 2013
  15. FrapanMangal

FrapanMangal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Eşim akrep burcunda ben de oğlağım. Yeni evlendik, tam 1 ay oldu. Şimdiye kadar hiç problem yaşamadık :KK9: Akrep burcu erkeği bence çok değişik, yani sevdiği için yapamayacağı şek yok gibi gözüküyor. Tabi birazda insandan insana değişiyor :44: sevgiler..

16. 16 Haziran 2014
  17. dayanamicam konuscam

dayanamicam konuscam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.405
    Ödül Puanları:
    88
    ben oğlağım sevgilim akrep tam aradığım kişisin diyor bana bende ona. ama benim maddeciliğim onu ileride sıkar mı diyde korkuyorum