Oğlak İle Boğa Uyumu

Konusu 'Oğlak Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer bir Boğa'ya tutuldunuzsa gerçek aşkı buldunuz demektir. İkiniz her yönden uyuşur ve tatmin olursunuz. Lüks, zevk ve sonunda mutluluk. Boğa burcunun güneşi sizin 5.evinize yani gerçek aşk ve zevk evinize düşmektedir, ona aşık olmanıza şaşırmamalı! Boğa burcu güvenilir, sağlam, pratik ve azimlidir. Onda bir eşte aradığınız tüm özellikler var. Siz evliliğe gerçekçi yaklaşırsınız ve kesinlikle eşinize güvenmek istersiniz. Ev ve aile ikiniz içinde çok önemlidir. Boğa eşine bağlı ve sadıktır, çok nadiren eşini terk eder. Birlikte hayatınız sıkıcı olmayacaktır. Boğa evine ve konforuna çok düşkündür. Yatakta da aynı frekanstasınız. İkinizde düşünceli ve yavaşsınız. Boğa Venüs tarafından yönetildiği için yaşlanınca bile cazibesini kaybetmeyecektir. Oğlak burcu mücevher almayı sever, Boğa kadını ve erkeği de bunu memnuniyetle kabul edecektir. İkinizde güzel objelerden, eşyalardan zevk alırsınız. Siz tarihle, antika ile ilgilisiniz. Boğa burcu sizinle birlikte müzayedelere, antikacılara gelecek ve bu konuyu öğrenmekten zevk duyacaktır. Boğa insanı bahçeli bir ev ve yeşillikler içinde çiçekler arasında olmak ister. Birlikte bahçe ile uğraşmak zevkli olacaktır. Boğa evinizi taze çiçekler ile süsleyecektir. Dışarıda yemek yemek ikinizinde hoşuna gider. Boğa burcunda en iyi restoranların listesi vardır. Boğa ile hayatınız harika olacaktır. Kavga ve güvensizlikten, uzak sağlam bir temel kurabilirsiniz. Bu çok uyumlu, çok güçlü bir ilişki olacaktır

rüyalar comdan alınıtdır

2. 3 Eylül 2009
  3. cadikazani23

cadikazani23 pure love Pro Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    evt oğlakla boğa siper anlaşır katılıorum

4. 11 Eylül 2009
  5. kartanem89

kartanem89 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet uyumları super

6. 1 Temmuz 2010
  7. EsraUmitiiim

EsraUmitiiim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Askım Oğlak
    Ben Boğa ..
    Çok iyi anlaşiriz..

8. 1 Temmuz 2010
  9. aclya

aclya Gel Artık Bebeğim:( Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    48
    Ben oğlak
    Aşkım boğaa opuyorumnanaktan çok süperiz Şeniz

10. 6 Ekim 2010
  11. ANGELXIXNA

ANGELXIXNA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aşık kocam boğa ben oğlak harikayız bizz

12. 19 Temmuz 2011
  13. InciRecelii

InciRecelii Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    48
    Ben boğa sevgilim oğlak, cok güzel anlaşırız kafalarımız oldukça bir :KK36:

14. 25 Ağustos 2011
  15. citirsu

citirsu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben oğlağım sevgilim boğa iyi anlaşıyoruz birbirimizi tamamlıyoruzz resmen :KK1::nazar:

Son düzenleme: 25 Ağustos 2011
  16. 2 Eylül 2011
  17. vals

vals Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    normalde çok güzel görünse de her iki tarafın da inatçı ve kıskanç olması bence zorlaştırıyo işi :) boğa erkeği daha baskın olmak istiyo ve oğlak kadınının çok fazla taviz vermesi gerekebiliyo, zor bi ilişki yani :) deli gibi sevdiğiniz halde yürümeyebilir ilişki, aradan aylar yıllar geçer hala iki taraf da birbirini sevdiği halde gururdan birleşemezler. biri gelir dönmesi için ama karşı taraf gurur yapar, sonra diğeri gelir yine gurur, böyle sürüp gider... oğlak kadınının en dikkat etmesi gereken ilişkidir bu yüzden, kendisini çok çabuk kaptırır bu kişiye ve yürümezse yıkılır resmen...

18. 24 Kasım 2011
  19. sekersiz

sekersiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir boğa erkeği gördüm mü anlarım:)))
    Aşık olduğum adam boğa burcuydu ilk görüşte aşk yoktur diyene evet ar diyebiliceğim bi kanıttı. En iyi arkadaşım boğa burcu nedir bu boğalardan çektiğim terken bigün okudum en iyi anlaştığım burçmuş, burçlara çok meraklı olmasamda doğru tespitler var.
    Burcu kadar o burcu simgeleyen kişinin karakterinin de önemli olduğunu unutmamak lazım tabi.
    Şimdi bi kova erkeğişle nişanlıyım veee çok mutluyummm. seviyorum ben onuuu ya:)))